Автор Тема: Вибір приймача I квартал 2014 - поради у виборі приймачів  (Прочитано 21335 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній sat-pl

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1771
  • Рейтинг: +607/-3
GI Fly більше нагадує мультимедіюну  приставку з свою OS, і емулятора на даний момент не поставиш. У вибирі реса, то тут погоджуюсь з vitivan.
Apple TV4

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
ОС Лінукс з 2ОС/і нормально працює на E2?який імідж?тут розмова про вибір тюнера для себе,чи для клієнта???
глобо 4000...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Цитувати
У вибирі реса, то тут погоджуюсь з vitivan.
Погоджуюсь, для себе, якщо б зараз стояло питання вибору ресу, то озднозначно - Vu+ Solo2, з клієнтами справа гірша, декого не вдається вмовити навіть на GI S8120, про інші більш дорогі моделі я мовчу ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Скільки вссього про все написано, а про S8180 Vu Solo ніхто і словом не обмовився... Хіба цей рес не вартий уваги?.. ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вартий звичайно, але що писати коли S8180 Vu Solo це "де факто" калька з DreamBox 800HD. Випуск оригіналів Vu+ Solo (GI S8180) припинено, замість нього є дві моделі GI Genius &  GI Genius E3HD...   ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
GI Genius &  GI Genius E3HD... не зрівняються з solo...ну ні як!!!
глобо 4000...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чого ???аргументуйте будь-ласка більш широко ... Genius E3HD мені ще не попадав, а GI Genius я декілька штук поставив - Е2 від OpenPL особливих нарікань не викликає ...
« Останнє редагування: 10:15:04, 07 Січня 2014 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
ставив різні іміджі:openpli,openatv,hdmu,різні backup-и.Хотілося гарноі картинки і норм.роботи,але поки-що виходить тільки щось одне!//
мало заліза??/чи не "вилизаний" софт?
« Останнє редагування: 10:29:23, 07 Січня 2014 від maTuhh »
глобо 4000...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Я думаю що проблема головно в софті, пробував також майже усі софти (софти ставив чисті - не збірки), найстабільніше працює openpli та відносно добре - openatv ...
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
чи хтось юзав Openbox Prismcube Ruby?на вигляд-жаххх.корпус з дешевоі пластмаси.а ціна...
глобо 4000...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Та який Prismcube Ruby ??? Вже краще Vu+ Solo2  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
GI Fly більше нагадує мультимедіюну  приставку з свою OS, і емулятора на даний момент не поставиш. У вибирі реса, то тут погоджуюсь з vitivan.
є 3 способи...не знаю чи можна ссилку/посилання
глобо 4000...

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Так !!! Давай інфу та посилання на неї, думаю усім буде цікаво ... Якщо щось буде не так я поправлю...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Христос народився !
Трошки назва теми некоректна !
" Вибір приймача I квартал 2014 - поради у виборі приймачів "
то розуміти для себе ( внутрішнього вжитку ) -  чи що рекомендувати клієнту ?
 якщо клієнту - то любий каприз за ваші гроші !

Відсутній maTuhh

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 30
  • Рейтинг: +19/-0
глобо 4000...

 

Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 14559
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 3392
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 9389
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 27149
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 6503
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon