Автор Тема: Вибір приймача IV квартал 2013 - поради у виборі приймачів  (Прочитано 9321 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Поради у виборі супутникового приймача стандартної і високої чіткості для початківців

Особистий рейтинг приймачів стандартної і високої чіткості відповідно до цін на нашому інтернет ринку. Наведені ціни приблизні і звісно ж можуть різнитись.

Galaxy Innovations GI S1126 ~ 30$
GI S1126 - являється приймачем стандартної чіткості, в арсеналі якого знаходиться ВЧ-вихід і картоприймач з підтримкою величезної кількості провайдерів, в тому числі XtraTV і системи Crypton (Львівський Медіамакс). Якщо у вас немає необхідності в циферблаті на передній панелі і металевому корпусі для економії коштів зверніть увагу на спрощену модель Galaxy Innovations GI S1026. Нагадаю дана модель являється пристроєм лише для перегляду телеканалів і прослуховування радіоканалів без будь-яких мультимедійних можливостей.



Проц. Ali3329C
Мультикартоприймач
ВЧ-вихід
Софтова підтримка


На даний момент на ринок входить величезна кількість пристроїв на процесорах SunPlus 1512 (U2C S+, Openbox X5).Вартість цих приймачів починається від 45$. Оскільки даних ресиверів я не тестував, власне через це не можу нічого сказати.


Galaxy Innovations GI HD Mini ~ 53$
GI HD Mini - перша ластівка серед приймачів високої чіткості (HD) у даному рейтингу. Модель доволі швидко набрала популярності і не лише завдяки ціні. Перевагами даної моделі на мою думку являються компактність, зовнішній блок живлення(12В) з заміною якого не виникне жодних проблем, мультимедійність, підтримка Wi-Fi адаптерів, карткоприймач з підтримкою більшості провайдерів. З даною моделлю, як і подальшими у даному рейтингу з'являється можливість запису/відтворення телепередач, а також відтворення інших відео/аудіофайлів. Судячи з підтримки приймачів на проц. ALI  за актуальність ПЗ можна не турбуватись :)


Проц. Ali3606 HD
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіоформатів)
Підтримка Wi-Fi адаптерів
2 роз'єми USB 2.0
Мережевий порт LAN
Зручність у ведені ключів і даних серверів
відсутність перемикача вимкнення на задній панелі


Якщо у вас виникла необхідність у 3G-інтернеті на приймачі і немає бажання переплачувати за додатковий 3G-модем зверніть увагу на Skybox F4 HD PVR з GPRS-модемом. 


Galaxy Innovations Gi S8120 / Amiko SHD-8900 Alien ~ 93$
Незмінним лідером 100-доларової цінової ніші являється Gi S8120 і його брати аналоги :).  Два з половиною роки після появи в моїх руках першої моделі - непоганий термін для перевірки і подальших рекомендацій пристрою іншим користувачам. Модель може похизуватись двома операційними системами Spark і Enigma2/Neutrino, підтримкою популярних емуляторів Mgcamd, Oscam, Wicardd, мультимедійність, мультикартоприймач, підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів. До недоліків приймача відніс наявність лише одного роз'єму USB 2.0 - як вихід необхідне придбання USB хаба.



Проц. STI 7111
ПЗ (Linux): 2 OS Spark / Enigma2
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіо-форматів)
Підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів
Мережевий порт LAN
лише 1 роз'єм USB 2.0


Galaxy Innovations Genius E3HD (96$) і Galaxy Innovations Genius (125$) являються непоганими альтернативами приймачеві Galaxy Innovations Gi S8120. Основною відмінністю являється процесор фірми Broadcom, у решті ж функціоналу приймачі не переважають Gi S8120



Модерується...

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Так про радість наших айті маняків нічого не цікавить ,я пропоную людям приймачі на закритому лінуксі і вважаю що підтримка у них суперова,а пишу на рахунок аміко який би для себе ніколи не взяв ,читаючи послідовні думки хотів би все таки аби не мудохатись вияснити одне
по перше що все таки краще для них спарк чи енігма?
якщо існує плагін plugin_camconfig.s  і я його туди запхну по фтп він працюватиме і на спарку і на енігмі?
якщо я у кліента дома за 30 км сижу з пультом біля аміко як мені можуть допомогти списки каналів і всі примочки ваші пане Славон якщо я не екстрасеннс?
і нарешті якщо викладені дампи з новими прошивками з айпітіві і всіма прибамбасами які якісно і стабільно працюють є на сайті то не буду гніватись якшо тикнете носом оця від боді з спарком добре працює сам перевірив а оця з енігмою від хмура теж чудова гарно дякую за розуміння!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Шановний пане nico2 - "Кожному своє ..." - було написано, на воротах одного концетраційних німецьких таборів ...  :2funny:
Для мене особисто краще іміджі на Е2, хоча деяким "дуже обдарованим клієнтам", на кшталт Вас прошу пана, доводиться ставити Спарк... Якщо у клієнта є ПК і швидкий нет вдома то я будь-який приймач на Е2 прошию (заллию новий список каналів і ключі) дистанційно зі свого домашнього ПК і відстань при цьому немає дуже великого практичного значення - хоч 5км хоч усі 300 км...
Цитувати
якщо існує плагін plugin_camconfig.s  і я його туди запхну по фтп він працюватиме і на спарку і на енігмі?
Якщо плагін написаний під Спарк, то як правило на Е2 він працювати не буде і навпаки ...
« Останнє редагування: 13:24:54, 28 Жовтня 2013 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
ну якраз на рахунок обдарованності в мене таких талантів нема,я такого не знаючи ні айпішника кліента ,ні який у нього аміко чи оригінал чи підробка робити не можу і не буду,а кліенти в мене такі коли я йому кажу візьми скопіюй на флешку закинь в тюнер ,я тобі покажу як платити куди ,як зупинити коли не треба ,він мені каже на якого хера мені це потрібно ти мені зроби а я дивитися буду,і нема ні одного кліента який би сам собі проплачував шуру,вводив логіни паролі їм це не потрібно вони воліють в два рази більше платити аби нічого не робити,навіть бісс ключ ввести легше проїхатися інколи як комусь пояснювати,і в тому то різниця що я роблю це для людей а не для себе коханого і такого розумного як деякі!!!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Цитувати
я такого не знаючи ні айпішника кліента ,ні який у нього аміко чи оригінал чи підробка робити не можу і не буду,
Прошу пана Ви про такі проги під Віндовоз як клієнти/сервери віддаленого робочого стола коли не будь чули ??? Найпопулярніша з них teamviewer. Усе решта навіть не хочеться коментувати - бо все це Ваші домисли і "маячня сивої кобили" ....  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
Найпопулярніша з них teamviewer.
Треба ще щоб кліент знав що це таке
він мені каже на якого хера мені це потрібно ти мені зроби а я дивитися буду,і нема ні одного кліента який би сам собі проплачував шуру,вводив логіни паролі їм це не потрібно вони воліють в два рази більше платити аби нічого не робити
Клієнт платить ви танцюєте ,що не так????
uRick

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
трішки з власної невеликої практики:
маю два знайомих - в одного 8120 з Е2, в другого 9500 Ортон з Е2 , в обох, при підключенні, інсталював на компі таймвювер,тоталкомандер і дрімбокседіт  :)
тепер маю можливість закинути софткам,списки каналів такі як у мене на 8180  *oohaa*
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
oleh61 Зовсім вірно ...
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
правильно , кожному своє ...
тільки важко пояснити клієнту власнику напр. Аміко 8900
з софтом e2_Alien_RSP200_G1987. Enigma2 RSP RC1 v2 2011-04-14  чому ЗИК і ТИСА
а також деякі інші канали не йдуть An14

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
а ще би дуже хотілося дати пану Славону номер того Віктора 56 року народження щоб вельмишановний ас айтітехнологій повчив його як скачати проінсталювати і ввести пароль в тімвівер,на компютер на якому залишилось на обох дисках по 150 мбайт   вільного місця і послухати з боку їхню бесіду,коли я вмовляв його три дні переписуватися через скайп ,словом як казав один мій знайомий подрузі в чужих руках завжди товщий,та й набридло вже мені спілкуватися з занадто розумними,бачу тут краще нічого не писати бо звертаешся за одним ,або за порадою а як завжди допомоги ніякої не дочекаешся тільки корчити щось із себе дехто починає що аж блювати хочеться ,краще писати Хмурі ,Вітівануабо Бодяну в приват де дійсно можна одержати або пораду або потрібний файл

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
шановні! ми відхилились від теми "Вибір HD приймача (III квартал 2013 року)" ...
я ,наприклад ,ще більше сподобав собі 8180 з передостаннім ВН 2.0.6. , бо аж тепер відчув повну якість звуку долбі 5.1, хоча ще не зрозумів ,чому погано дружать  тел. LED з лінукс (HDMI) і тюнер з лінукс по глибині яркості картинки ...
« Останнє редагування: 20:02:25, 28 Жовтня 2013 від oleh61 »
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1013
  • Рейтинг: +3085/-0
правильно , кожному своє ...
тільки важко пояснити клієнту власнику напр. Аміко 8900
з софтом e2_Alien_RSP200_G1987. Enigma2 RSP RC1 v2 2011-04-14  чому ЗИК і ТИСА
а також деякі інші канали не йдуть An14

А яка проблема встановити інший новіший імідж ? Я взагалі з такою проблемою не зустрічався завжди усі канали працювали Зік і Тиса в тому числі  O0
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
чому ЗИК і ТИСА
а також деякі інші канали не йдуть
Так проскануйте їх в ручну і буде вам щастя!!! Чи з цим теж проблеми????
І Аміко краще на Спарку дивитися...Імхо

Додано: 05:34:14, 29 Жовтня 2013
По темі, чекаю,GI Fly(Але він по ходу не такий простий як я думав,хоча інфи поки що мінімум)
А так, може брав би GI Avatar2(але по ходу за ним тре в рашку їхати)
uRick

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Аміко - краще дивитися на нормальній Енігма2.  В зв"язку з тим, що знову обновили ядро і  драйвера в іміджах раджу ДМ800хд. Дешевий і надійний в роботі, заявлену гарантію 1 рік від виробника відробляє чітко.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Тоді вже краще з Дрімів брати DreamBox 800SE (sim a8p) , або з Вушок - Vu+ Uno, бо не дарма англійці кажуть - "ми не надто багаті щоб купляти дешеві речі " ...
Якщо вибирати економ варіант між DreamBox 800HD (sim 2.10 or 2.01) і наприклад Galaxy Innovations Genius E3HD (96$) чи Galaxy Innovations Genius (125$) то однозначно як по ціні так і по ТХ виграють Galaxy Innovations Genius ...
ІХМО...  ca.,
« Останнє редагування: 09:11:31, 29 Жовтня 2013 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

 

Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 11887
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1679
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 6706
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 20972
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4578
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon