Автор Тема: Вибір приймача IV квартал 2013 - поради у виборі приймачів  (Прочитано 9337 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Поради у виборі супутникового приймача стандартної і високої чіткості для початківців

Особистий рейтинг приймачів стандартної і високої чіткості відповідно до цін на нашому інтернет ринку. Наведені ціни приблизні і звісно ж можуть різнитись.

Galaxy Innovations GI S1126 ~ 30$
GI S1126 - являється приймачем стандартної чіткості, в арсеналі якого знаходиться ВЧ-вихід і картоприймач з підтримкою величезної кількості провайдерів, в тому числі XtraTV і системи Crypton (Львівський Медіамакс). Якщо у вас немає необхідності в циферблаті на передній панелі і металевому корпусі для економії коштів зверніть увагу на спрощену модель Galaxy Innovations GI S1026. Нагадаю дана модель являється пристроєм лише для перегляду телеканалів і прослуховування радіоканалів без будь-яких мультимедійних можливостей.



Проц. Ali3329C
Мультикартоприймач
ВЧ-вихід
Софтова підтримка


На даний момент на ринок входить величезна кількість пристроїв на процесорах SunPlus 1512 (U2C S+, Openbox X5).Вартість цих приймачів починається від 45$. Оскільки даних ресиверів я не тестував, власне через це не можу нічого сказати.


Galaxy Innovations GI HD Mini ~ 53$
GI HD Mini - перша ластівка серед приймачів високої чіткості (HD) у даному рейтингу. Модель доволі швидко набрала популярності і не лише завдяки ціні. Перевагами даної моделі на мою думку являються компактність, зовнішній блок живлення(12В) з заміною якого не виникне жодних проблем, мультимедійність, підтримка Wi-Fi адаптерів, карткоприймач з підтримкою більшості провайдерів. З даною моделлю, як і подальшими у даному рейтингу з'являється можливість запису/відтворення телепередач, а також відтворення інших відео/аудіофайлів. Судячи з підтримки приймачів на проц. ALI  за актуальність ПЗ можна не турбуватись :)


Проц. Ali3606 HD
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіоформатів)
Підтримка Wi-Fi адаптерів
2 роз'єми USB 2.0
Мережевий порт LAN
Зручність у ведені ключів і даних серверів
відсутність перемикача вимкнення на задній панелі


Якщо у вас виникла необхідність у 3G-інтернеті на приймачі і немає бажання переплачувати за додатковий 3G-модем зверніть увагу на Skybox F4 HD PVR з GPRS-модемом. 


Galaxy Innovations Gi S8120 / Amiko SHD-8900 Alien ~ 93$
Незмінним лідером 100-доларової цінової ніші являється Gi S8120 і його брати аналоги :).  Два з половиною роки після появи в моїх руках першої моделі - непоганий термін для перевірки і подальших рекомендацій пристрою іншим користувачам. Модель може похизуватись двома операційними системами Spark і Enigma2/Neutrino, підтримкою популярних емуляторів Mgcamd, Oscam, Wicardd, мультимедійність, мультикартоприймач, підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів. До недоліків приймача відніс наявність лише одного роз'єму USB 2.0 - як вихід необхідне придбання USB хаба.



Проц. STI 7111
ПЗ (Linux): 2 OS Spark / Enigma2
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіо-форматів)
Підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів
Мережевий порт LAN
лише 1 роз'єм USB 2.0


Galaxy Innovations Genius E3HD (96$) і Galaxy Innovations Genius (125$) являються непоганими альтернативами приймачеві Galaxy Innovations Gi S8120. Основною відмінністю являється процесор фірми Broadcom, у решті ж функціоналу приймачі не переважають Gi S8120



Модерується...

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
slavon
То він свій дрім з магазину вже 3 роки продати не може ось і піарить..
А про Е2,то вона стабільна і то умавно лише на тюнерах для яких вона рідна,а в тюнерах де вона альтернатива-вибачте хлопці фуфло,як же задовбують коліщата,зелєнь,і глюки в емуляторах,тай плагіни працють досить херовато,а ось на спарку емулятори як часіки,OUP ,теж майже відмінно....
uRick

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Цитувати
а ще би дуже хотілося дати пану Славону номер того Віктора 56 року народження щоб вельмишановний ас айтітехнологій повчив його як скачати проінсталювати і ввести пароль в тімвівер,на компютер на якому залишилось на обох дисках по 150 мбайт   вільного місця і послухати з боку їхню бесіду,коли я вмовляв його три дні переписуватися через скайп
Прошу пана, вельмишанований nico2 я взагалі у такі беззмістовні дискусії з клієнтами не вступаю, у мене банально на це немає часу. Або клієнт робить так як я йому раджу і насолоджується безпроблемним переглядом, або йде нах*й і шукає нового майстра , а найти майстра наприклад на Е2, у нашому містечку, практично не реально - більшість так званих "установщиків" тільки вміють що трьохголового налаштувати і Жлобо 4100С поставити, а про Лінукс і Е2 вони навіть не чули...  :2funny: :2funny: :2funny:
На цьому мою з Вами, дискусію, прошу пана, вважаю вичерпаною ...
Цитувати
А про Е2,то вона стабільна і то умавно лише на тюнерах для яких вона рідна,
Там де вона рідна проблем немає взагалі ... Для Фуланів, тако ж є стабільні іміджі, на протязі 2011-12 років я поставив близько 30 Фуланів (Аміко 8900 Аленів, GIS8120) і 90% випадків ставив Е2 і тільки у 3 випадках ставив Спарк - 1 - Клієнт хотів тільки Шпарк; 2 - приймач чомусь занижував сигнал на Е2 приблизно в 2 рази, при чому в клієнта 2 тюнера з одної партії, на другому Е2 усе ОК, 3 - "особливо обдарований клієнт" постійно лазив по настройках, на Спарку "свентий спокій"  :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 07:00:24, 29 Жовтня 2013 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
дуже гарно дякую за виділення дискусії за ці два дні бо якраз дуже добре видно хто шось по суті відповів на мої питання а хто доказував який він розумний і ні каплі раціонального зерна у відповідях крім пихатості!!!!

Попередження за флуд і порушення правил форуму !!!
« Останнє редагування: 08:22:35, 29 Жовтня 2013 від slavon »

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
дуже гарно дякую за виділення дискусії за ці два дні бо якраз дуже добре видно хто шось по суті відповів на мої питання а хто доказував який він розумний і ні каплі раціонального зерна у відповідях крім пихатості!!!!

Шановний пане Nico2, "кожен думає в міру своєї розпущеності". Вам що віра забороняє зайти у ось цей розділ http://sat-ukraine.info/index.php/board,311.0.html і вибрати один раз для себе який імідж кращий, чи Вам як кажуть "готове у рот покласти і ще й пережувати"? Я користуюсь на Аміко 8900 виключно іміджем від Алраші, вона стабільна і за час користування глюків - "0". Ну хіба якщо когось дуже руки сверблять то "загнати можна і слона" :). А із свого досвіду - навчити можна любого. Знайомий установщик, до того як я йому запрпонував покористуватися Аміко 8900-м, виключно людям пропонував Сат-Інтеграли і Ортони 9500-ті на рідній прошивці, і постійно його задовбували клієнти - що то не йде, що то не показує. Людина він від компа далека, але елементарне - як із ресом по фтп звязатися через тотал і як закинути список каналів і налаштувати цьоцю по фтп - вивчив без проблем. Я навіть здивувався що він запамятав як пропінгувати сервера для визначення більш стабільного пінгу через командне вікно віндовоза. І років йому також в районі 50-ти. :) Так що, все залежить від Вас! І правильно Славон говорить, якщо людина не хоче розуміти елементарного, то навіщо їй взагалі із цим звязуватися.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
nico2
я так розумію що ви крім стронга і глобо більше  н ві яких тюнерах не можете розібратися
 в мене кіт  :2funny:уже  вміє ліноксом гпрацювать
(якщо я на даний момен не можу добре паяти яж не кричу шо паяльник поганий
і н

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Додаю своїх 5 коп...
Колись давно, в 2007 чи 2008 році я теж допитувався тут, на форумі, який тюнер кращий ( наївне запитання), бо сам тільки починав цим займатись..  Вибрав для установок звичайний глобік 4100, про що й зараз не шкодую; як би їх не називали - і гробо, і жлобо, проте кількість проданих і встановлених тюнерів цієї моделі як за моїми власними оцінками, так і за оцінками продавців сат-обладнання вказує на те, що горезвісний жлобо4100 - ІМХО - є справжнім народним тюнером в найнижчому ціновому сегменті.
 З  появою ХД-шних каналів, дешевого і доступного інтернету та здешевленням тєліків з великою діагоналлю почав рости попит і на  тюнера з відповідними можливостями.
Тут я для себе, і для людей, яким це ставлю,  вибрав GI 8120, який МАЙЖЕ повністю задовольняє сучасні потреби в якісному перегляді ХД-контенту.
Тому, щоб довго не жувати соплі, - ІМХО - ситуація на сьогодні така -
якщо треба ставити дядькові в село, в якого телевізор новий ELECTRON , який ззаду має широке чорне гніздо або круглі кольорові дирки - нічого не змінилось, 4100 або х80- ну якщо під Екстру;
якщо ставити на нормальний тєлік від 32" і далі - GI 8120 (при чому не важливо, що ви туди впхаєте - спарк чи енігму, нам же що головне? - правильно, щоб клієнт був задоволений і не дзвонив щотижня, і щоб стабільно все працювало).  Мало 8120 - беріть трішки дорожчий Е3 ХД, при ЗБАЛАНСОВАНОМУ співвідношенні ціна\якість  на сьогодні це найкращі варіанти.
Ну а якщо ми вже геть  *-W  - що ж, почекаємо на GI Fly чи купуймо найдорожчу Вушку ...    ca.,    *-I
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Стосуеться тих хто не вміє читати,аміко в мене нема,я виключно запустив на ньому тьотю шуру хазяїну аміко хтось прошив цей девайс ,поставив якийсь плеер я так розумію айпітіві він кличе плеером і тупить цей тюнер так що канали включаються по 2-3 хв ,я попросив людей які користуються цим девайсом ткнути мене носом на дамп який стабільно працює , чи з спарком чи з енігмою щоб я скинув людині в якості допомоги і вона протестувала який їй більше подобається, ,тому й попросив хто на чому сидить дайте то шо добре проацює,я йому дав плагін з налаштуваннями шури хай собі дивиться,сам я можу взяти з сайту любий дамп але засуну його хіба собі в дупу щоб потестити,бо не маю ні бажання ні часу забирати в людини і дивитися шо краще тому й звернувся з конкретними запитаннями,але тут мене готові всі повчати і уподоблюватися деяким вищенаведеним які свої гонорові повчання флудом не рахують,а за правду виписують Попередження за флуд і порушення правил форуму !!!,хоча у його тирадах не знайшов ніколи ні одної поради ,ні ссилки на файл ні вирішення проблеми то скажіть мені будь ласка чиї коментарі і питання прочитавши все вищенаведене є флудом

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
nico2 тут є остання весрія Шпарку. Зкидаєш тюнер у заводські, шиєш останній Шпарк. Підкидаєш потрібний ЕМУ - для "цьоці" на усі пакети (крім Екстри) вистарчить - mgcamd, під Екстру - wicardd or oscam, трансподери вручну просканував - на 15 хв роботи ... Які проблеми ???
P.S. А на рахунок повчань, бажання і часу - треба знайти час і бажання у цьому усьому розібратися, а не ставити з себе "вумніка", мовляв "розумніші за мене тільки мої кальсони... " ...  ca.,
« Останнє редагування: 12:19:25, 29 Жовтня 2013 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
я в усьому давно розібрався а в звязку з тим що тестувати буду не я ,тому і попросив щоб той у кого стоїть аміко і все давно протестував вказав мені на дамп який сам провірив і гарантує що все там робить і все читає і можна ставити без проблем!

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
поставив якийсь плеер я так розумію айпітіві він кличе плеером
Ну так ти розібрався що то за плеєр???? IPTV ,там можна дивитися по плагіну WEB TV і щоб добре показувало треба як мінімум платний лист купити... А якщо ти про OUP ,то там каналів ніяких нема,це онлайн плеєр для перегляду відео і фільмів і то його сапорт треба оплатити.... Ну є ще Картіна тв(доречі їхні сервера зараз злобно досять),то теж iptv,але з іншої опери!!!
uRick

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
я в усьому давно розібрався а в звязку з тим що тестувати буду не я ,тому і попросив щоб той у кого стоїть аміко і все давно протестував вказав мені на дамп який сам провірив і гарантує що все там робить і все читає і можна ставити без проблем!
Ти сам собі суперечиш, бо якщо розібрався, то навіщо тобі тикати пальцем на найкращий імідж ..?
Імхо, для одного один найкращий, для другого інший, і кожен повинен сам вибрати свій.., тут як в приказці, що без праці навіть і рибку не витягнеш з озера..
Та і взагалі я не розумію, нащо ті іміджі міняти, як на мене, може бути любий, не конче останній (бо деколи є на нових глюки), свій список каналів ( шукаються один раз на тьюнері, потім можна закинути відповідним редактором на комп) та ему з відповідними ключами, яких повно в неті.
Я взагалі притримуюся думки, щоб добре розібратися, потрібно зробити раз самому, спитати поради можна( але не в цій темі, бо вона має іншу назву), тут універсальних рецептів немає, є ще пошук гуглом (дуже багато цікавого можна для себе відкрити), зрештою енігма мені нагадує той самий Глобо 5000: 1- прошивка софта, 2- канали, 3- ключі., це не однофайлові дампи від жлобо 4100, де все готово, і все погано (бо у кожного певний порядок сортування каналів)
Ще суттєве зауваження: "вумним" клієнтам взазалі плагіни ніякі не ставлю, ставлю паролі на систему та попереджаю, що якщо полазять, то будуть знов платити, для особо бідних, котрим задорого (бо порівнюють з вартістю прошивки простого тьюнера) раджу зробити самому..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
люди добрі мені вже плакати хочеться!давайте все знову,тюнера аміко в мене нема хороший друг платив за шуру 80 грн в місяць нтв+трихопол,сказав йому зроблю тобі за 25 на бум віпа,пішов до нього додому каже лиш ти мені так зроби щоб плеер залишився який мені прошили,кажу я тільки тобі параметри шури введу нічого рухати не буду,каже не переключай швидко бо вирубиться ,якшо швидко натискати на кнопки перезагружаеться,полазив я трохи по спарку бачу ніде вбити параметри шури не можна позвонив Славі яро ,каже без фтп на спарк нічого не запхаеш,пішов до компа в компі на двох дисках вільного місця по 150 мегабайт,як цей комп працює вже уявили?словом пішов додому зробив плагін на флешку ,скинув по скайпу,шура пішла без радуги ,Хмура написав ось є на енігмі редагування нюкамд,і я попросив хто знає які кращі дампи закинуті з форуму з спарком та дамп  з енігмою провірені щоб я скинув цьому знайомому по скайпу ,він сам любить з цим бавитись ,але нічого не вміє ,як обновити я його ще можу по телефону навчити ,який плеер стоїть я не дивився він каже що залазить через нього на exua і дивиться фільми і мультики, і тут мені пропонують тім вівер на аміко запхнути словом уважно почитайте ,а питання банальне почитайте на початку шо я просив,та мабуть заберу тюнер буду як завжди ставити шо знайду,бо бачу все як в байці про лебедя рака і щуку,або ніхто вже аміко не має ,і всі сидять на ю уно і лиш пишуть для підтримки теми або поставили якісь засекречені прошивки які світити не хочуть,бо сказати ось цей дамп скидуй на флешку з спарком тут працює то-то а цей з енігмою  і тут ще є то-то,або добав ще на флешку такий плагін і запрацює то-то невже то я такий тупий шо не можу пояснити ?

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
  давайте по новому кругу підем ,раз така катавасія :
1.якщо про Спарк -  є тема на нашому форумі (slavon уже писав )
2.якщо про Е2 - то Enigma2 CCCP OpenAR-PMOD024730   *oohaa* - я ставив ,знайомому ( 55р  :)

 але не в даній темі ???
« Останнє редагування: 18:26:51, 29 Жовтня 2013 від oleh61 »
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Як я говорив раніше - користуюся виключно іміджем від Алраші, конкретно ось він http://code.google.com/p/tdt-amiko/downloads/detail?name=OpenAR-P_OE2.0_211_alien_epl3-git-14-04-13_v2013-03-31-31-g994c8c4.zip&can=2&q= Хоча бекап який запропонував Олех, а саме Алраша СССр тоже пробував - він на основі основногоіміджа від алраші із деякими наворотами. Також стабільний. Можеш сміло щось із них собі вибрати. Щодо Спарка. То тут бажано ставити окремо імідж і окремо закидати плагіни під себе. Ось іміджі http://www.amikostb.com/?q=product&id=8 а ось плагіни http://sat-support.tv/?a=downloads&dir=23 і ось http://gisclub.tv/index.php?board=304.0 Ну а далі вже самому треба оприділитися що конкретно потрібно. Доречі із спарка я ставлю 1.2.61 прошивку, як на мене вона найстабільніша.
« Останнє редагування: 21:13:48, 29 Жовтня 2013 від april »
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній DiD /7AHAC

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 939
  • Рейтинг: +458/-6
Ніко2
Наш шановний Бодян вже викладав  бекап свого іміджа від ПКТ у відповідній гілці.
http://sat-ukraine.info/index.php/topic,12119.0.html
Стабільний імідж, лишень потрібно оновити канали та закинути свої налаштування для шари.

Для спарку ще простіше.
1.Берете прошивку(найчастіше останню), я особисто 1.2.68 користуюсь, з нашого форуму.
2.Скачуєте з нашого форуму список каналів на основні супутники та заливаєте його в прошивку.
3.Заливаєте набір плагінів, який вам потрібен.
4.Зливаєте все це на флешку, через  збереження налаштувань, яке  є вбудоване в прошивці й маєте свій бекап.

Виконавши ці 4 пункти маєте той самий однофайловий дамп, до якого ви так звикли. В чому складність?
Зауважте, для Спарку достатньо лише флешки, жодних фтп, удп, хттп і т.д.

Для простого користувача Спарк - саме те, що потрібно.
Ось така от х***я малята...

 

Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 11900
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1683
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 6731
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 21032
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4588
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon