Автор Тема: Обережно - "цифровий розвід":замість безплатного Т2 - платний Віасат !!!!  (Прочитано 5681 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній МішаН

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Рейтинг: +42/-0

Волинських селян «розводять» на цифрове телебачення

«Агітбригади», які у волинських селах розповідають, що після нового року альтернатив цифровому телебаченню не буде, хочуть нажитися на довірливості людей.

Спеціалісти кажуть, що ажіотаж на послуги цифрового телебачення створюють штучно - до більшості сіл воно «не дотягує».

Про це газеті «Відомості» розповів, директор Волинської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Сергій Семерей.

За його словами, цифрове телебачення на Волині транслюється безкоштовно — рівно 32 програми, й у майбутньому плата за перегляд не передбачена.

«Тому, найімовірніше, ті, хто сьогодні пропонує якусь карточку і вимагає помісячної оплати за можливість приймати цифрове ефірне телебачення, лише хочуть нажитися на довірливості людей», - зазначає зв’язківець.

Сергій Семерей не рекомендує користуватися такими послугами. На запитання, чи варто все-таки громадянам переходити на цифрове телебачення, відповів, що рано чи пізно доведеться це зробити, адже аналогове ефірне телебачення працюватиме лише до червня 2015 року.

Щодо супутникового ТБ, то Сергій Іванович коментувати не став, оскільки Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення не надає послуг із супутникового мовлення, проте спеціаліст каже, що, ймовірно, воно й надалі працюватиме, можливо, кількість відкритих (некодованих) українських каналів зменшиться.

«Обов’язковою умовою переходу на цифрове телебачення є придбання приймача стандарту DVB-T2, так званого телетюнера, який тепер коштує в межах 540-600 гривень і продається на ринках, у магазинах електроніки та побутової техніки», — пояснює Сергій Семерей. — «Також необхідна кімнатна або зовнішня антена дециметрового діапазону (залежно від віддалі до ретранслятора), якщо така не була встановлена для аналогового телебачення».

Серед переваг цифрового телебачення Сергій Іванович називає більшу кількість каналів і вищу якість зображення та звуку. «Але на сьогодні на Волині не всюди можлива трансляція цифрового телебачення, — зауважує Сергій Іванович. — Є такі точки, де прийом ускладнений».

Зазначимо, що про представників фірм, які пропонють послуги цифрового телебачення у селах області, повідомила редакцію «Відомостей» читачка із села Озютичі Локачинського району, зазначивши, що спочатку представники фірми пообіцяли, що цифрове телебачення - послуга безкоштовна.

«Ми лише заплатили по двадцять гривень, і нам видали якісь картки. А через день зателефонували і сказали: потрібно сплатити 170 гривень за підключення плюс по 85 гривень кожного місяця», - розповіла жінка.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Цитувати
«Ми лише заплатили по двадцять гривень, і нам видали якісь картки. А через день зателефонували і сказали: потрібно сплатити 170 гривень за підключення плюс по 85 гривень кожного місяця», - розповіла жінка.
  :2funny: То часом не підрядні козачки від Віазаду, які також ходять у львівській області і про яких я писав недавно тут
Цитувати
Дурить Віазад наш народ по чорному. Ось одна львівська кантора  під назвою "УкрСелл" втюхує ЛОХам так звані "сертифікати" на підключку до віазаду за 20 грн...




На цей раз попався мій знайомий, професійно навішали йому на вуха "макаронних виробів" що ледво то за пів-години зняв. Допоміг відбірний російський мат і слова: "я Тебе колись хоч раз найобував". Думав ще трохи і якогось екзерциста доведеться викликати щоб відмолив...  :2funny: :2funny: :2funny:
бо цифри зпівпадають - 20 і 85 грн.  ???  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Сьогодні, вищезазначені козачки-лохотронщики відвідали моє село. Спершу дзвонинь до мене дружина:
Д:Тут підписуть на якесь цифрове  телебачення, кажуть дуже класне, будемо брати.
Я: Цікаво, а ну дай тому чоловікові слухавку
Дружина передає трубочку
Я: Хлопці Ви хто ??? Т2 ???
Л: Ні ми віазад...
Я: Хлопці команда буде така - кругом і п*здуйте мені швидко нах*й з подвір'я ...
Л: Ми усе зрозуміли
 :2funny: :2funny: :2funny:
На протязі години ще двоє знайомих дзвонили з цього приводу - порадив узяти доброго ломіка або найгіршого віника, яким пораєтеся біля худоби і гнати ту нечисть з села ... :2funny: ca.,
« Останнє редагування: 14:38:15, 09 Жовтня 2013 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 957
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Сьогодні, вищезазначені козачки-лохотронщики відвідали моє село. Спершу дзвонинь до мене дружина:
Д:Тут підписуть на якесь цифрове  телебачення, кажуть дуже класне, будемо брати.
Я: Цікаво, а ну дай тому чоловікові слухавку
Дружина передає трубочку
Я: Хлопці Ви хто ??? Т2 ???
Л: Ні ми віазад...
Я: Хлопці команда буде така - кругом і п*здуйте мені швидко нах*й з подвір'я ...
Л: Ми усе зрозуміли
 :2funny: :2funny: :2funny:
На протязі години ще двоє знайомих дзвонили з цього приводу - порадив узяти доброго ломіка або найгіршого віника, яким пораєтеся біля худоби і гнати ту нечисть з села ... :2funny: ca.,
У мене не хлопці ходили по селі, а молода симпатична дівчина років 18-20 O0 пів року тому!!! Після її візиту 1 хата підключилась у селі, правда місяць  тому принесли тюнер  щоб я їм прошив :-Р бо в них не показувало канали (за неоплату)!! :2funny:
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній kandrij

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 591
  • Рейтинг: +463/-0
Їх треба не посилати,а за дупу і до одного місця,бо від них навіть Віазад відмовився.
Я це ще місяць тому вияснив.(А взагалі цікава ситуація,плати 20 гриців наперід ,а я тобі дам за 80 дивитись українські канали. За це треба не бити ,а прати).
Я твердо вірю, що не за горами,
Той час, коли зійдуться Сян і Дон
В єдине русло, і поміж братами
Для злагоди не буде перепон

 

Все про нуль-модемний кабель(вирішення проблем,пов"язаних з ним)

Автор Ігор ГорбусьРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 54
Переглядів: 24587
Остання відповідь 18:55:33, 07 Липня 2011
від slavon
Notebooki / Laptopy 15,6" :: Lenovo - IBM :: B575 E2-2000/4GB/500/DVD-RW HD7340

Автор ОстапРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 5
Переглядів: 2549
Остання відповідь 11:01:32, 20 Березня 2014
від april
Продам тюнер Супутникового ТБ "Thomson DSI-150 MPEG-2 FTA

Автор savsavРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 8
Переглядів: 3458
Остання відповідь 19:11:11, 22 Серпня 2016
від vaping
Open 820 не запам"ятовує більше 1-ї позиції.

Автор sasha19722201Розділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 5
Переглядів: 2253
Остання відповідь 10:42:59, 29 Січня 2009
від sasha19722201
"Нічого не залишається, як стартувати зі стиснення MPEG-

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 1
Переглядів: 3171
Остання відповідь 09:05:56, 28 Серпня 2007
від vic