Автор Тема: Колективний доступ на 32 абонента  (Прочитано 3674 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Колективний доступ на 32 абонента
« Відповідь #15 : 19:55:57, 06 Листопада 2012 »
sat12 для чого потрібна дана система, якщо поясниш можливо порадять інші варіанти.
Дана схема на мій погляд вірна і швидше за все буде працювати, тільки стоїть питання що це за об'єкт (будинок з квартирами, чи відпочинкова база і т.д.) от виходячи з цього можна розглянути інші варіанти організації перегляду телеканалів.
 *-P *-P *-P *-P

Відсутній sat12

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 10
  • Рейтинг: +2/-0
Колективний доступ на 32 абонента
« Відповідь #16 : 20:46:17, 06 Листопада 2012 »
Систему будую за власний кошт та самостійно, комерційної вигоди с цього проекту навіть і не передбачається! Дана система поширюється на дев’яти поверховий будинок з п’яти під’їздами.
Я питав, писав і хотів почути думку тільки стосовно того наскільки я все вірно сконектував, і наскільки коректно буде працювати така система, я думаю що так вже не один десяток монтажників робив котрі стикалися з колективним доступом.
Декілька слушних думок я вже почув!
P.s.будь ласка не питайте про те що я щось не домовляю стосовно комерційної вигоди, я дійсно ніяких грошей з жителів будинку не брав, та брати не можу в апріорі, тому що мені закон не дозволяє цього робити, а якщо візьму до мене відразу пропишуться всі перевірки які можна тільки уявити. Ось такий я меценат, тому terra зовсім і ні при яких умовах розглядатися не буде!
p.s.s. хлопці хто не в темі, будь ласка не радьте того чого до кінця не розумієте  *-I
« Останнє редагування: 21:01:22, 06 Листопада 2012 від sat12 »

Відсутній snikers

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 396
  • Рейтинг: +61/-16
Колективний доступ на 32 абонента
« Відповідь #17 : 21:36:24, 06 Листопада 2012 »
P.s.будь ласка не питайте про те що я щось не домовляю стосовно комерційної вигоди, я дійсно ніяких грошей з жителів будинку не брав, та брати не можу в апріорі :2funny:
Не буду давати жодних технічних пояснень скажу просто вигоди тобі в тому нема а дупу і мозги тут всім виносиш.Знайди фірму яка тобі то все замутить,візьме за цю роботу касу і все буде Гуууд. А то виложать тобі на тарілочці всі нюанси а ти потім будеш всім розказувати який ти розумний і гордий бо навіть за свій труд ані копійки не взяв.Впрям Червоний Хрест якийсь.
Тобі тут народ розпинається щось хоче навіть в деяких моментах щось доказати  бо ти всі розуми поїв бо знайшов якусь схемку в неті.Ще раз кажу модератори закрийте тему і нехай шукає майстрів за грошіюВсе свою думку висловив а то умнічають тут деякі!

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Колективний доступ на 32 абонента
« Відповідь #18 : 17:04:43, 07 Листопада 2012 »
snikers перепрошую, я б так не критикував людину. Чоловік спитав і якщо Ви не бажайте людині пояснити (а то не дай боже присвоїть ваші знання :)) то і не пояснюйте.
sat12 вибачаюсь ви мене можливо неправильно мене зрозуміли, я мав на увазі не комерційну вигоду (це найменше цікавить тут людей на форумі), малося на увазі самі об'єкти.
Наскільки я зрозумів дана система частково для Вас, і Ви її будете обслуговувати. Тож напевно даний варіант буде для Вас оптимальним, в майбутньому побачите його недоліки.
Ще спробуйте розглянути варіант побудови невеличкої кабельної мережі десь так на 30 каналів (мені здається що для користувачів буде цілком достатньо хоча можна і більше), десь я бачив схему в одному журналі можу пошукати для Вас.(прорахуйте витрати і можете вирішити, на мене кабелька оптимальніший варіант.)
Дякую за увагу. :) :)
 *-P *-P *-P *-P

 

Як закрити доступ до newcamd.list в Dreambox 800

Автор andrei_86Розділ Dreambox

Відповідей: 5
Переглядів: 2558
Остання відповідь 07:40:11, 23 Липня 2010
від andrei_86
FTP-доступ до Openbox S7

Автор SnoopРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 2
Переглядів: 3104
Остання відповідь 09:33:45, 25 Лютого 2016
від bodyan