Автор Тема: Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)  (Прочитано 14092 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #30 : 11:36:51, 08 Грудня 2012 »
ще трохи флуду : зачепило ,бо "соло не збідований "! ,а "нормально-терпимий"  :2funny:  ,зрештою ,як і вся Е2  :)
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #31 : 14:29:57, 08 Грудня 2012 »
ще трохи флуду : зачепило ,бо "соло не збідований "! ,а "нормально-терпимий"  :2funny:  ,зрештою ,як і вся Е2  :)

за Е2 "терпиму" тобі  пан slavon більше розкаже.

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #32 : 14:39:01, 08 Грудня 2012 »
та пан slavon мене зїсть  :2funny:
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #33 : 16:06:59, 08 Грудня 2012 »
Цитувати
та пан slavon мене зїсть  :2funny:
  :2funny:  An14 Я що схожий на канібала ???  :2funny: :2funny:
Цитувати
за Е2 "терпиму" тобі  пан slavon більше розкаже.
А що тут довго розказувати - Е2 гнучка в налаштування, тому кожен може, при наявності відповідних знань, налаштувати її під свої смаки і потреби. Порівнювати її з різними Шпарками, заводськими ПЗ від Фортісу це все одно що порівнювати Мерседес і горбатий Запорожець...  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #34 : 17:46:39, 08 Грудня 2012 »
В приймачах, я вважаю, що ПЗ відіграє найбільшу роль... тому звертати в першу чергу потрібно на це. А також це стосується зараз мобільних телефонів. На мою скромну думку, на даний момент переважає фірма GI Тому радив би щось із цього ряду.  O0 
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #35 : 18:30:33, 08 Грудня 2012 »
Зараз на підході нова модель Skybox F4 (Full HD) з ЖПРС, особливо цікаво буде для сільської місцевості де нема інтернету. Підходить сімка любого оператора мобільного звязку, яка встановлюється напряму в тюнер. Ш..ра літає.

Відсутній oleg_lezha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Рейтинг: +258/-0
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #36 : 19:28:39, 08 Грудня 2012 »
І яка ж ціна даного девайсу?Прикрутити GPRS модуль і отримати в кишеню 25-30 баксів зверху derisive.gif
4W+4.8E+13E+36E+75E
uClan B6 FullHD Metal,Orton 4160CX+,Strong4402(2Mb)

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #37 : 20:08:56, 08 Грудня 2012 »
І яка ж ціна даного девайсу?Прикрутити GPRS модуль і отримати в кишеню 25-30 баксів зверху derisive.gif

Ну в тебе серйозні апетити під час кризи, ціна бюджетна в межах фулана.

Додано: 20:14:55, 08 Грудня 2012
skybox f4 gprs .MP4

більш детальніше.

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #38 : 05:33:04, 11 Грудня 2012 »
Зараз на підході нова модель Skybox F4 (Full HD) з ЖПРС...
...SKYBOX F5 HD 1080P з ЖПРС, Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS Processor...
На 5% дешевше... ca.,
« Останнє редагування: 05:41:00, 11 Грудня 2012 від vasjabr »
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #39 : 07:04:31, 11 Грудня 2012 »
Цитувати
...SKYBOX F5 HD 1080P з ЖПРС, Dual-Core CPU, 396 MHz MIPS Processor...
На 5% дешевше... ca.,

Може знаєш ціну на Skybox F4 (Full HD) з ЖПРС... ? Цих тюнерів на Україні ще ніхто немає, а ти вже ціну знаєш.:2funny: 
« Останнє редагування: 08:40:48, 11 Грудня 2012 від slavon »

Відсутній Арчи®

  • Йа нє алігарх
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 839
  • Рейтинг: +3883/-2
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #40 : 09:32:41, 11 Грудня 2012 »
Ш..ра літає.
Цих тюнерів на Україні ще ніхто немає, а ти вже ціну знаєш.

Паранормальне явище-тюнерів в Україні ще немає, а продавець вже знає що ш@ра літає. :2funny: :2funny: :2funny:
1,1м-5E+13E+19Е+4W/0,9m-1W+9E/0,9m-75E+85E/0,9m-36E/ VU+(Duo2  & Solo)

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #41 : 09:41:02, 11 Грудня 2012 »
Ш..ра літає.
Цих тюнерів на Україні ще ніхто немає, а ти вже ціну знаєш.

Паранормальне явище-тюнерів в Україні ще немає, а продавець вже знає що ш@ра літає. :2funny: :2funny: :2funny:

Продавець перед закупкою основної парті закупляє тестові взірці і робить висновки чи потрібна ця модель взагалі на нашому ринку. Ось така петрушка друже.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #42 : 20:03:49, 12 Грудня 2012 »
Специфікація даного тюнера

Specification:

 

Board configuration

396MHz MIPS CPU

128MB DDRII400 RAM

Memory Clock 198MHz

4MB Serial Flash

Single Tuner

DVB-S2 demodulator

Power Supply

Input 100V-240V 50/60Hz

Power Consumption

30W Max/1W Standby (it's optional by customer?s board)

RS232

For FW Upgrading

Standard Receiver Standard

DVB-S2 Standard (DTSI EN 302 307)

Input Frequency Range

950MHz~2150MHz

Input Signal Level

-25dBm ~ -65dBm

Demodulation

QPSK, 8PSK, 16APSK

Transport Stream

MPEG-2 ISO/IEC 13818 Transport Stream Specification

MPEG Profile Level

MPEG-2 SD, MPEG-2 HD, H.264/AVC SD, H.264/AVC HD

LNB Power & Polarisation

Vertical +13.5V, Horizontal 18V, Current: MAX 500ma

Multi Satellite Receiving

22K switcher, DiSEqC1.0, DiSEqC1.1, DiSEqC1.2, USAL

Conditional Access System

1 CA card reader Slots

A/V Output ports

YPrPb, RCA with CVBS , SCART with CVBS, HDMI 1.3, Left/Right analog audio output(RCA)

Aspect Ratio

Auto, 16:9 Pillar box, 4:3 Pan & Scan, 4:3 Letter Box.

Audio Decoding

MPEG1 Layer I, MPEG1 Layer II, MPEG 1 Layer III, MPEG2, AC3.

Audio Mode

Stereo/MONO/Left/Right

DVR supporting

DVR with USB HDD, Time shifting with USB HDD

USB2.0 High Speed Host

1USB2.0 Port, USB media player to playback the media in USB flash disk or USB HDD or USB card reader with memory card or FW Upgrading.

File System

FAT12, FAT16, FAT32, NTFS

Media Supporting

JPG, BMP, MP3, WMA

Ethernet Interface

10Mbit

Storage Temperature

0ºC To +50ºC

 

 

* Package including: 
1x F3 HD Box

1x Remote control

1x Power Supply Cable

1x HDMI Cable

1x User Manual


Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #43 : 04:37:21, 13 Грудня 2012 »
Може знаєш ціну на Skybox F4 (Full HD) з ЖПРС... ? Цих тюнерів на Україні ще ніхто немає, а ти вже ціну знаєш.:2funny:

66  usd/шт. Спасибі за скептицизм... ca.,
 P.S. А у Вас дешевше??? :2funny:
« Останнє редагування: 04:51:13, 13 Грудня 2012 від vasjabr »
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1179
  • Рейтинг: +294/-12
Вибір HD приймача (IV квартал 2012 року)
« Відповідь #44 : 07:02:36, 13 Грудня 2012 »
Може знаєш ціну на Skybox F4 (Full HD) з ЖПРС... ? Цих тюнерів на Україні ще ніхто немає, а ти вже ціну знаєш.:2funny:

66  usd/шт. Спасибі за скептицизм... ca.,
 P.S. А у Вас дешевше??? :2funny:

Ти забув ще додати 26 дол. доставка Рost China, або 32 дол. EMS Рost China = 92 дол. і відповідно 98 дол. на Україні. Ще також порахуй скажені відсотки за переказ грошей у Китай  наприклад Western Union сума 50.01-100.00 дол. відсотки 15.00 дол. Та ще багато всяких інших ньюансів. Ось тобі і скептицизм...

Моя ціна буде заявлена на сайті по надходженню товару.
« Останнє редагування: 07:30:37, 13 Грудня 2012 від vitivan »

 

Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 3392
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 6503
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon
Вибір кабелю для супутникової антени - 2017р.

Автор OgirokРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 2
Переглядів: 4106
Остання відповідь 21:13:09, 01 Липня 2017
від april
Вибір приладу для настройки супутникових антен.

Автор KomelektronРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 5
Переглядів: 5219
Остання відповідь 16:47:45, 27 Січня 2019
від vitivan
Вибір Enigma2 для Amiko Alien

Автор bodyanРозділ Enigma2

Відповідей: 5
Переглядів: 7151
Остання відповідь 21:06:38, 15 Червня 2012
від allexxx65