Головна категорія > Українські телевізійні канали

Либідь ТБ (Libid Tv) - черговий супутниковий оператор

<< < (15/50) > >>

slavon:
jocoka Ще пишуть, що власником цього сервера є сама Ле-бл*дь, і що запустили цей сервіс, вимкнувши оверкріпт, спеціально що б виявити користувачів "цьоці Шури" і по тому здати їх всіх у "компетентні органи". Правда не знаю на скільки ця інфа відповідає дійсності...  :2funny:
Ш@рити зараз Либідь немає жодного сенсу, усі канали є в ФТА+ЕМУ, хіба що заради спортивного інтересу - оцінити так сказати якість "мила" ...  :2funny: :2funny: :2funny:  *-I

Android-80:
А сервак в Сінгапурі? :o

canzas:
Ну не кажіть, це досить може бути серйозно, мало до чого вони додумаються, я настройки видалив.

yuriks:

--- Цитата: canzas від 11:54:52, 28 Квітня 2013 ---Ну не кажіть, це досить може бути серйозно, мало до чого вони додумаються, я настройки видалив.

--- End quote ---
щож ви зробили ?! нетреба було писати що вони в вас були
тепер вони знають - все пропало

stepan_kv:

--- Цитата: canzas від 11:54:52, 28 Квітня 2013 ---Ну не кажіть, це досить може бути серйозно, мало до чого вони додумаються, я настройки видалив.

--- End quote ---

На жаль запізно, за вами вже виїхали... :2funny:

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version