Автор Тема: sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!  (Прочитано 13532 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« : 16:21:21, 02 Серпня 2007 »
Зіткнувся з неприємним фактом..просто стовідсотковий брак опенів..ф300,х800,820...тюнераа з битими чи бракованими флешами,недопай,і різна мура...що це?
Хто таке зробив і для чого?Це ж явна антиреклама опенів..я такого давно :confused: не зустрічав..:confused:

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #1 : 16:50:12, 02 Серпня 2007 »
Цитата: vic;14821
Зіткнувся з неприємним фактом..просто стовідсотковий брак опенів..ф300,х800,820...тюнераа з битими чи бракованими флешами,недопай,і різна мура...що це?
Хто таке зробив і для чого?Це ж явна антиреклама опенів..я такого давно :confused: не зустрічав..:confused:


То орегінали ? З Запоріжжя ???
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #2 : 16:54:36, 02 Серпня 2007 »
Я теж маю претензії до них - вже який місяць нема доступу до їхнього сайту sat.forum.org - хоча б почитати було щось можливо, а то якась закрита група...:(
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #3 : 16:57:02, 02 Серпня 2007 »
100 відсоткові оригінали...і стовідсотковий брак..я чесно був сьогодні в шоці,коли мені дали їх на експертизу..я вже думав,що я дурний..пише хлоп 15-20 хвилин працює тюнер і зависа намертво..дві крапки то ще якийсь менінгіт..зашити новий тюнер просто не можливо..видно що дефектна память..викидає всяку білеберду...
Мене попросили як спеца щось зробити..а що тут зробити?
Я просто нині в шоці і ніяковий..
А діло було в тому,що в магазині хлоп захотів два тюнера оригінали....
В результаті десь знайшли срочно підробки х800 і поїхали хлопи їх ставити..Як це зрозуміти і як пояснити??Коли перебрали всю партію і всі дефектні?
Дико те..що ще й за ремонт потрібно платити чимало грошей-гарантійний!!Адже,щоб передати тюнер туди і назад гарантійний потрібно на Нічному ескпресі заплатити 5уо..це якщо не страхувати тюнер від втрати..а ще потрібно заплатити за нафту на якій машина їздить..туди сюди і так далі..а ще хлоп же потіє і хоч на пральний порошок потрібно ж..
А саме дико..що тюнер нульовий...щойно з пачки!!Ще й муха не сідала!!

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #4 : 17:37:10, 02 Серпня 2007 »
На форумі у них напиши ..... Може якийсь брак заграничний , можливо і вони навіть і незнають .....
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #5 : 17:52:00, 02 Серпня 2007 »
Так сатхак і тут все читає..
Я чесно не думав,що таке можебути,коли б не побачив нині своїми очима..
От мене питають люди..що робити?
Ставити оригінал дефектний..чи підробку..
Звичайно що я підробку б нікому не бажав би...а що такій ситуації порадити?
Фігово звичайно,що підробка не має жодної реальної гарантії..але і люди не можуть продати  товар..як тут поступити?Що порадити?
добре коли вилетить під час гарантії лише запобіжник...
А як щось інше?Тут потрібно ж віддати новий тюнер ,а той ...гарантія ж печатка..
Одним словом попав нині в дурну ситуацію..не думав,що таке може бути взагалі і апріорі.жах..а не ситуація..

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #6 : 18:05:45, 02 Серпня 2007 »
Я думаю VIC,що треба написати листа ось сюди support@sat.net.ua,хай вони розберуться в себе спочатку,подивитися на те що вони скажуть.Як думаєте?І звичайно вказати серійні номери цих тюнерів,бо можуть сказати що це підробки.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #7 : 18:12:13, 02 Серпня 2007 »
То ще виявляється не все..виявляється магазин плотить встановлювальнику 100грн за установку і плюс бензин..тобто..заробляючи сам копійки,коли там конкуренція жорстка на базарі..потім потрібно буде знов заплатити,щоб встановлювальник знову поїхав до клієнта на місце і вияснив чому воно не працює чи працює не так як треба..хто знає нинішні ціни на бензин..може собі уявити суму..а потім..передати на ремонт..заплатити за передачу(5уо),потім забрати з ремонту..потім ще раз заплатити встановлювальнику за те що поїде і по новому все налаштує..бачу тут кирдик-бурдюк даним магазинам при такій якості...це ж інші речі,коли хтось поставив підпільно,як ПП,і зовсім інші,коли магазин і ще й приліпив печатку..куди ж ми йдем?

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #8 : 18:20:01, 02 Серпня 2007 »
olega  ..сьогдні мене посадили в машину..повозили туди і сюди...я сам спробував перешити..спеціально жінку вигнав з кімнати..не фіг тобі телевізор дивитись..провірили..потім мені показали купу малу нових в глянці тюнерів з подібними дефектами і передали на ремонт при мені в Запоріжжя..а я ж тут підставив свою ФІО..люди беруть,а в мене плюють..мене охопив жах..пока доплюнуть в запоріжжя..я ж опльований буду...
Це не те що шок..це щось взагалі незрозуміле...як може поважна фірма таку фігню випустити на ринок?Адже навіть підробки на дві голови кращі по якості??????

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #9 : 18:35:10, 02 Серпня 2007 »
Ще один варіант..відправляє магазин тюнер на гарантійний ремонт..ви ж розумієте,що тут справа не лише і честі,але й прокуратури..захист споживача і т.д..передали на ремонт..явний і очевидний брак по відео..новий тюнер..прийшли пацани і поставити хотіли..ось така бяка відразу...натрсили клієнту правда..потім він все рівно виставив претензії..гірше всього...відправили на ремонт.далі рахуєм уважно..5уо туди і назад..тюнер так само як був і залишився з данним дефектом..поїхав хлоп на машині туди сюди і потратив гроші на нафту і пральнийй порошок..тюнер як був з дефектом так і залишився..приєхал хлоп..потрібно знов відправляти туди де він був...знов нафта і предача 5уо туди-назад..потім рух до магазину і знов потіння..потім воно ж не так просто..треба їхати до клієнта за десятки кілометрів і налаштувати власне на антені рідній..от тепер питання скільки повинно вартувати комплект з таким тюнером і як тут і кому дати по пиці,що в нас ринок має певні ціни і якісь не такі гарантії?

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #10 : 18:35:51, 02 Серпня 2007 »
Ну впринципі сатсістем не випускає ці тюнери вони просто є офіційним представником.Вони займаються софтовою підтримкою.Але якщо це є брак то хай вони звернуть на це увагу,який продукт вони приймають,і хай думають що далі робити,тому що їх фірма такими темпами полегоньку помре,і люди не будуть брати їхньої продукції,а найдуть щось інше.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #11 : 18:40:31, 02 Серпня 2007 »
Віктор - може то їх так кинули , а вони ( Запоріжці ) по незнанню тобі віддали , може вони і не винні , не гарячкуй , завтра зранку перезвониш і порішаєш .....:(
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній olega

  • VIP
  • Постійний користувач
  • *****
  • Повідомлень: 176
  • Рейтинг: +50/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #12 : 18:41:44, 02 Серпня 2007 »
А листа я думаю,що таки варта написати,хай знають що продають.

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #13 : 18:42:34, 02 Серпня 2007 »
Цитата: olega;14848
А листа я думаю,що таки варта написати,хай знають що продають.


Лист то таке .... , хіба у них зараз на форумі написати ... Я би зранку перезвонив !
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #14 : 18:46:13, 02 Серпня 2007 »
А от в мене тепер цікаве питання.. чому з тисячі тюнерів лівих,неконкретних жодного вильоту  .. і чому на офіційних тюнерах,котрі коштують в два рази дорожче такий великий відсоток браку..тут що сміятись чи плакати ??

 

Нові підробки Опенбоксів

Автор AstronomyРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 121
Переглядів: 18473
Остання відповідь 01:06:55, 08 Травня 2008
від M1sha
куплю 10 опенбоксів 800

Автор kovallРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 1620
Остання відповідь 06:48:31, 31 Травня 2016
від kovall
Star Trak S2 MEGA брак з ящика

Автор kovallРозділ StarTrack

Відповідей: 1
Переглядів: 2868
Остання відповідь 10:21:11, 21 Березня 2018
від Моренко Сергій