Автор Тема: sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!  (Прочитано 13528 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #75 : 18:07:17, 21 Серпня 2007 »
На цю тему я хочу сказати ось що-я регулярно буваю в цій компаніі в Запоріжжі,особисто знаю майже всих там і заходю до сервісного центру(частіше з особистих питань і щоб поспілкуватись) Доречі зараз їх сервіс центр в одному приміщенні з центральним офісом.І ніде я не бачив куч поламаних опенбоксів,штат ремонтників не збільшено і я не бачив великої загрузки у радіомеханіків.Ми майже щодня установлюємо опенбокси-800 І,повірте,поломок майже нема.У принципі,як писав Шурік на своєму форумі відсоток браку до 1%-так воно й є. І інтенсивність поломок не йде не в яке порівняння з тим же старим Глобо чи Самсунгом С-300.Так,були проблеми з однією партією 820 опенів,але відсоток продаж цієї моделі у порівнянн з тим же 800-м зовсім незначний,і нагадаю-з однією партією.Я теж не дуже довольний їхнью ціновою політикою ,але виходячи з того,що я бачив своїми очима-мені не зрозуміла ця істерія з масовими поломками опенбоксів Я гадаю що все це комусь дуже вигідно і робиться з якоюсь,тільки їм відомою метою.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1484
  • Рейтинг: +271/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #76 : 22:53:45, 21 Серпня 2007 »
Цитата: NAZAR;17242
Я гадаю що все це комусь дуже вигідно і робиться з якоюсь,тільки їм відомою метою.


Хоча тема стосується опенбоксів, допишу тут, що Глобіків і Аріоноподібних (я з ними працюю) також до  закупівлі немає.
Пхають Рапідо ІІ і Фергусони нові - і ті і ті з принципово іншим програмним забазпеченням.
Дивно, кому це вигідно.
 А можливо це пов'язано з майбутніми виборами?

Відсутній andrey

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 786
  • Рейтинг: +38/-7
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #77 : 00:25:39, 22 Серпня 2007 »
прочитав тільки що від першої сторінки і до останньої аж голова кругом іде... а тут сусід питає мене мов в тебе стоять аж 3 тарілки  скажи що мені купити який тюнер...ю а тут з опенбоксами проблема та і бачу з глобіками проблема...
DBOX2 PB Enigma 6.0.1 2x1 UA  ASTRA-HOTBIRD-SIRIUS-AMOS
SS2 rev 2.6D

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #78 : 08:54:48, 22 Серпня 2007 »
NAZAR ..Я теж практично всіх там знаю в Запоріжжі і вони мені вже майже рідні і близькі..тому і підняв я цю тему у нас на форумі..щоб розібратись потихенько ..
Тому пропоную теж потихенько розібратись на прикладах..
Очевидно,що попалась в Тернополі якась партія тюнерів,де стовідсотковий брак..я інакше не розумію тоді..
Дійсно,підняли мене з крісла і говорять дядьки:ану ходи сюди і будеш свідком безобразія..зовні тюнер ніби нічого..але глючить не по дєтскі..хвилин 10-15 працює..далі йдуть глюки..пробував перешити тюнер..та сама біда..
Далі мені показали статистику вильотів...жахнувся...
Глобо модель під нумером 7010-7100....жодного вильоту...чий це бренд я беспоняття.
Аурум 8500 --жодного вильота..
Далі мені тицьнули мордою на підробки опенів...працюють як трактор..жодного вильоту...
Я не те що просто сидів і слухав-просто передивився книгу реєстрації і за декілька років..
Вразило...наприклад,дивлюсь запис..ремонт Глобо 6000-5грн(кондюки міняють всі самостійно нині!!)..ремонт опенбокса ф300 ---210грн..питаю,а нафіга було ремонтувати за такі бабки??Головне ж ,що мене вразило квитанція-заміна материнки!!
От переглянувши особисто всю статистику за останні роки..по багатьом позиціям ..просто жахнувся..фактично всі тюнери з певною періодичністю --ідуть чи їдуть на ремонт.рано чи пізно.і ціна ремонту вражаюча-210грн як стандарт.При мені товарищ дзвонить в сервіс і центр і пояснює,що чоловік нафіг не зривав пломби..бо з паяльником не знайомий..після торгів сума за ремонт падає до 100грн..шок!
Після цих жахливих речей,що я описав питають мене,що порадиш ставити..опенбокс оригінал чи підробку?
Кажу підробку..
Не знаю правда,коли точно виставка в Києві..але думаю,що ця розмова продовжиться і там..
Нині,коли ви мене спитаєте -який тюнер можна порекомендувати і який має гарантію і сертифікати на Україні...я відповідаю...беспоняття!!
Дожились!!

Я довший час був ділером Стронгу і багато теж чого можу розповісти про нього..але вам факт..принесли люди старі-старі тюнери і яка там гарантія!! Наскільки я був шокований фактом..поскільки сервіс центр не годен поремонтувати ваші тюнери,то МИ ВАМ МІНЯЄМО НА НОВІ МОДЕЛІ І БЕЗКОШТОВНО,,І ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ!!!!!

Відсутній Ogirok

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1484
  • Рейтинг: +271/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #79 : 10:09:05, 22 Серпня 2007 »
Цитата: vic;17287
поскільки сервіс центр не годен поремонтувати ваші тюнери,то МИ ВАМ МІНЯЄМО НА НОВІ МОДЕЛІ І БЕЗКОШТОВНО,,І ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА НЕЗРУЧНОСТІ!!!!!


Та, це щось неймовірне. А так і би мало бути, до речі.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #80 : 10:18:54, 22 Серпня 2007 »
Це не неймовірно..а факт з мого життя і практики!!
Хоча я сам був в шоці!!!
Ви собі просто перетравіть якось факт...приніс хлоп два тюнера..котрим уже фіг зна скільки років і інший би просто б викинув на сміття цей непотріб..відсилаю я на  ремонт в Київ..дзвонять ..поскільки ми не можем відремонтувати дані агрегати..то дуже вибачаємось перед клієнтом і ваші гроби відсилаємо на фірму.а вам даємо нові моделі тюнерів з  річною гарантією..в мене просто відібрало дар речі!!!Офігів чи як там кажуть!!!!!

Я пам"ятаю як я перший раз приїхав на Стронг в Київ..ми потім мало не всц.лись..Взяли і те і се..спакувались...потім сіли в авто і порахували гроші..думаєм ще можна щось взяти..нафіга ті гроші додому везти..знов заходимо в офіс..а нам,блін, в живі очі таке речуть:ми тут порахували на яку суму ви взяли товару і вийшло,що фірма вам винна 100 баксів..ми прямо у штани пару крапель..

Відсутній Vad

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 22
  • Рейтинг: +10/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #81 : 10:24:59, 22 Серпня 2007 »
:cool: Перший раз таке чую, що оригінальні опени таке видають... В мене вже майже рік Опен Х800 оригінал і жодних нарікань тфю тфю тфю... А от з підробками, то дійсно, з кожним новим ПО якийсь новий прикол для підробок і проблеми для їх власників....

Який тюнер порадити - відповідь одна - ОПЕН Х800.

Якщо є якісь питання то вам сюди - sat-forum.org там є відповіді на всі запитання.
:) Опен Х800, стронг 0.95см, 15W-90E:)

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #82 : 10:28:25, 22 Серпня 2007 »
Vad ..тут не йде мова про всі опенбокси.а про останні тенденції і партії..візьміть просто купіть новшество і будете тішитись-ненатішитесь!!!:D

Відсутній satlviv3

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Рейтинг: +12/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #83 : 10:51:45, 22 Серпня 2007 »
Цитата: Vad;17314
:cool: Перший раз таке чую, що оригінальні опени таке видають... В мене вже майже рік Опен Х800 оригінал і жодних нарікань тфю тфю тфю... А от з підробками, то дійсно, з кожним новим ПО якийсь новий прикол для підробок і проблеми для їх власників....

Який тюнер порадити - відповідь одна - ОПЕН Х800.

Якщо є якісь питання то вам сюди - sat-forum.org там є відповіді на всі запитання.


Друже, на рахунок проблем з підробками це ти з власного досвіду, чи просто так сказав?
Ти все переплутав ми тут не ганьбим ОПЕНБОХ, а дискутуємо на тему браку.
DREAMBOX-500S DREAMBOX-800HD PVR TT BUDGET-1401 75e-30w

Відсутній satamator

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +12/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #84 : 13:57:47, 22 Серпня 2007 »
за ті 2-3 роки , як  зявились ф300-х8хх  всього 6 ремонтів , усі з вини користувача (замкнули кабель , перенапруга) . продано, встановлено не одна сотня .
той же стронг , якби й дальше підтримував свої ресивери софтово , мав би дотепер свою долю ринку . я тепер ні під-якими підставами не хочу мати справ з ними
1.15Mabo-Alum_5KuTwin_4W-5E-9E-13E-19E   + 0.95Fe_Strong2100_36E-80E
Vu+Solo2_Dreambox800(orig)

https://videm.in.ua/

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #85 : 14:21:39, 22 Серпня 2007 »
Ми просто говорим про останню партію тюнерів і називаєм конкретні номери  і говорим про стовідсотковий брак...

Відсутній satamator

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +12/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #86 : 18:37:30, 22 Серпня 2007 »
точніше , передостанню . остання партія вже знову прийшла з кореї .
1.15Mabo-Alum_5KuTwin_4W-5E-9E-13E-19E   + 0.95Fe_Strong2100_36E-80E
Vu+Solo2_Dreambox800(orig)

https://videm.in.ua/

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #87 : 18:39:18, 22 Серпня 2007 »
То не партія з Кореї..а підробка досить якісна...

Відсутній satamator

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Рейтинг: +12/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #88 : 18:48:35, 22 Серпня 2007 »
запоріжці за них підписуються
http://sat-forum.org/index.php/topic,28189.330.html
1.15Mabo-Alum_5KuTwin_4W-5E-9E-13E-19E   + 0.95Fe_Strong2100_36E-80E
Vu+Solo2_Dreambox800(orig)

https://videm.in.ua/

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #89 : 18:57:35, 29 Серпня 2007 »
Ви очевидно,що просто не в курсі дєла...ніхто там не підписується за підробки..підробка є і буде підробкою..просто вона якісніша по своєму виконанні за оригінал нинішній!!:D

 

Нові підробки Опенбоксів

Автор AstronomyРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 121
Переглядів: 18466
Остання відповідь 01:06:55, 08 Травня 2008
від M1sha
куплю 10 опенбоксів 800

Автор kovallРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 1620
Остання відповідь 06:48:31, 31 Травня 2016
від kovall
Star Trak S2 MEGA брак з ящика

Автор kovallРозділ StarTrack

Відповідей: 1
Переглядів: 2868
Остання відповідь 10:21:11, 21 Березня 2018
від Моренко Сергій