Автор Тема: sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!  (Прочитано 13535 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #15 : 18:50:21, 02 Серпня 2007 »
Ігор Горбусь..це вже не перший місяць така фігня..почитай сам їх форум..там є тема спеціальна давно..чому висне опен...чому він маєте виснути?Це ж оригінал?

Тут є ще один ньюанс..ЧОМУ КИНУЛИ ТАК ОФІЦІЙНИЙ БРЕНД І ХТО ТУТ ВИНЕН????

Відсутній Ігор Горбусь

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2913
  • Рейтинг: +2907/-13
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #16 : 19:49:55, 02 Серпня 2007 »
:confused: :confused: :confused: :mad:
Це моя власна думка , і я в ній можу помилятись !

Відсутній rocker

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1161
  • Рейтинг: +292/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #17 : 20:09:53, 02 Серпня 2007 »
почитав я то все і в шоці. Сам давно користуююсь х800, але не оригінальним. І в мене ніразу ще проблем не було, нічого не висло -- тьфу, тьфу. треба по дереву постукати )). Після таких випадків з такими тюнерами треба прощатись і старатись повернути гроші

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #18 : 20:54:10, 02 Серпня 2007 »
Цікавий просто варіант..у нас тут продають надагато дешевші тюнера..самі ж знаєте які..підробки...
А ситуація така..що магазин собі не може дозволити продавти підробки..злапають..мало не здасться..крім того..гарантія..це ж не просто запобіжник поміняти..часом фірма..наприклад Стронг..навіть в разі неможливості зремонтувати негарантійний тюнер..міняє на новий..

Відсутній satlviv3

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Рейтинг: +12/-0
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #19 : 06:38:37, 03 Серпня 2007 »
Дуже цікаво як виробник поведе себе в данному випадку. Серед такої конкуренції, яка склалась між підробками(які не вилітають?!!) і оригіналами, які тільки зі станка і вже не працюють. Такими діями виробник сам підштовхує реалізаторів продавати підробки. Я думаю що всі були би зацікавленні встановлювати тюнера з якими менш проблем і звісно є гарантійне обслуговування.Але як що дотриматись алгоритму VIC, на рахунок бензин+прал.порошок+телефонні переговори і+ весь цей мінінгіт і щось працювати перехотілось. Тому напрошується висновок що виробнику байдуже якої якості яго виріб.?! Або просто це не порозуміння і я сильно помиляюсь. В любому випадку хотілось би почути як виробник відреагує.
DREAMBOX-500S DREAMBOX-800HD PVR TT BUDGET-1401 75e-30w

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #20 : 07:04:12, 03 Серпня 2007 »
Конкуренції пока нема жодної..я знаю поки що дві фірми на України,котрі мають якісь сертифікати відповідності..Стронг і опенбокс..для магазину це дуже важливо,поскільки приходять провіряючі органи і доять і доять.
Другий момент..і народ шастає по інтернету і з інету знає..який найкращий нині тюнер -ОПЕНБОКС ОРИГІНАЛ..от і ходять розповідає мені продавець до нього покупці і хочуть власне його купити..бере продавець новий тюнер з упаковки і намагається щось туди зашити..а воно або не шиється взагалі,або якщо зашив..тюнер працює хвилин 15-20 і зависає намертво..Тобто..пока розповів чоловіку про всі прелєсті тюнера  він на очах і потух..От і йде чоловік після цього базаром і чує крики продавців чемоданів..бери х800..такий же апарат,без гарантії правда,без паперів,лівий як холєра ясна--АЛЕ ЩЕ ЖОДЕН НЕ ПОЛАМАВСЯ!!
От що робити далі?Сміятись чи плакати??

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #21 : 08:26:58, 03 Серпня 2007 »
Vic! А ви не зустрічали такий нюанс прийшли тюнера а в коробці половина оригіналів  половина підробок!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #22 : 08:31:17, 03 Серпня 2007 »
Ні звичайно..я просто знаю людей з Запоріжжя і повністю їм довіряю.І звичайно і мені люди довіряли..Мені прикро нині констатувати факт..що я зробився дурним..наскільки я розумію..і підробки і оригінали напевно штампуються на одному заводі...чому оригінали вилітають як холєра ясна,а підробки--жоден?От убийте мене--не доганяю цей факт..
Я не піднімав цієї теми..поки мені пикою не тицьнули на цілком очевидні речі..коли пройшов певний час і вже можна говорити про статистику..

пи.си..чесно вам признаюсь..просто був шокований сервісом Стронга київського..
Приніс якось хлоп Стронга 4355..допоможіть відремонтувати..передали в Київ при ньому на ремонт..далі шок..поскільки фірма Стронг не може відремонтувати данний тюнер..ми вам даємо взамін новий тюнер нової серії з річною гарантією..в мене коли б була нині вставна щелепа,то напевно випала б на підлогу..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #23 : 11:09:14, 03 Серпня 2007 »
Просто запоржці недбають про клієнтів! їх цікавить тільки гроші!тюнер сам по собі дорогий

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #24 : 11:49:38, 03 Серпня 2007 »
Я не виношу це сміття на загальний загал..хотілось би розібратись між своїми,українцями..і саме головне..як гордитись надалі Опенбоксом..я все таки патріот України і мені не байдуже..самі розумієте..
І ВСІ ЧУДОВО НАПЕВНО РОЗУМІЮТЬ СИТУАЦІЮ..ЛИШЕ МОВЧАТЬ
А мені не стихають на асю пропозиції--да нафіг тобі той Опенбокс...ось глянь...жодної рекламації...
А мені здається це не вірно..просто хтось конкретно  повинен відповісти за таку бяку і визнати свою провину...інакше такий бренд як Опенбокс..доживає свої останні дні...я думаю всі дописувачі зі мною згодяться...
Мені особисто..прикро,сумно і гірко..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #25 : 12:10:31, 03 Серпня 2007 »
Vic!я звами згідний але якщо всі будуть мовчать то Опенбокс буде чекать не саме краще майбутнє

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #26 : 12:14:35, 03 Серпня 2007 »
Отож бо..я з ранку сидів і бачив як сатхак писав якусь відповідь на мої слова..довго сидів чекав..бачу ж пише...гірше всього..що не дочекавсь відповіді і на цей момент..прикро...

пи.си..я особисто не знаю якпояснити факт низької якості опенбоксів і браку..
1.Поплутали партії?
2.Хтось спецом це зробив?

Не знаю інших варіантів..
Напевно якби я був представником фірми то вибачився перед споживачами..хоча б..

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #27 : 12:26:25, 03 Серпня 2007 »
Міг-би ситуацію хоть обяснить!

Відсутній vic

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2981
  • Рейтинг: +38/-5
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #28 : 12:27:54, 03 Серпня 2007 »
А вище про що я писав??Ви ж почитайте...
Невже ситуація не ясна  як день?

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
sathak-у.Брак ОПЕНБОКСІВ!!
« Відповідь #29 : 13:51:20, 03 Серпня 2007 »
Vic! Я мав на увазі sathak

 

Нові підробки Опенбоксів

Автор AstronomyРозділ F-300, X-8x0, F-500, X-5х0

Відповідей: 121
Переглядів: 18476
Остання відповідь 01:06:55, 08 Травня 2008
від M1sha
куплю 10 опенбоксів 800

Автор kovallРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 1620
Остання відповідь 06:48:31, 31 Травня 2016
від kovall
Star Trak S2 MEGA брак з ящика

Автор kovallРозділ StarTrack

Відповідей: 1
Переглядів: 2869
Остання відповідь 10:21:11, 21 Березня 2018
від Моренко Сергій