0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.
Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 39 Переглядів: 21958 |
від romireb |
|
Orton 4060 CX на дисплеї "ASH"
Автор sasha19722201Розділ 4060CX |
Відповідей: 2 Переглядів: 6467 |
від arrows |
|
Orton 4060 CX на дисплеї коли ставлю прошивати пише "ASH" і не шиється.Що робити
Автор Ruslan1985Розділ 4060CX |
Відповідей: 3 Переглядів: 6402 |
від Ruslan1985 |
|
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600
Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN |
Відповідей: 8 Переглядів: 27145 |
від wox-2 |
|
Софти (Офіційні софти, БЕЗ ОБГОВОРЕННЯ). Opticum/Orton 4060CX |
Відповідей: 7 Переглядів: 24797 |
від bodyan |