Автор Тема: Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)  (Прочитано 5360 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 679
  • Рейтинг: +511/-26
   Куплю у м.Львові новий тюнер Ferguson Ariva100HD або Ferguson Ariva120 HD Combo.

  Контакт через ПП.
Ferguson Ariva-100HD, Pioneer-1430, Philips-6010,
1,2M 60*E - 4W.

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #1 : 10:41:53, 20 Липня 2012 »
Э набагато цікавіші варіанти аніж Фердек.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #2 : 11:20:12, 20 Липня 2012 »
savsav, Для чого ??? За таку саму приблизно ціну можна взяти GI S8120 (Amiko 8900 Alen), користуватися і не тужити. Якщо вже цікавлять комбо-приймачи то є вже AMIKO Alien 2 (TRIPLE)
Цитувати
Amiko Alien 2 - обновленная модель спутникового HDTV ресивера, сочетает в себе мощный процессор, широкий функционал и доступную цену. Amiko Alien 2 это первый ресивер с несколькими тюнерами представленый в недорогом сегменте рынка.

Amiko Alien 2 поставляется в 2-х вариантах:

спутниковый ресивер Amiko Alien 2 TWIN с 2-мя DVB-S2 тюнерами,
спутниковый ресивер Amiko Alien 2 TRIPLE с 2-мя DVB-S2 тюнерами и одним DVB-C/T тюнером.

От своего предшественника модели Amiko SHD-8900 Alien новинка отличается:

современным процессором STi 7162;
большими габаритами;
наличием VFD дисплея;
2-мя картоприемниками.
Правда ціна його трохи кусається + не зрозуміло для чого DVB-T. коли в Україні "заклоачене" Т2 ...
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 679
  • Рейтинг: +511/-26
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #3 : 11:58:45, 20 Липня 2012 »
   Мені потребен для подальшоі підтримки дамп-ів для абонентів та т.п , навіть тут на форумі свою працю вакладав регулярно...   120-й то просто запасний варіант, бо 100-ті вроді, як перестали випускати.
Ferguson Ariva-100HD, Pioneer-1430, Philips-6010,
1,2M 60*E - 4W.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #4 : 12:23:17, 20 Липня 2012 »
Тоді все більш менш зрозуміло  An14
Я особисто рекомендую своїм клієнтам приймачi з ПЗ на основі відкритої ОС Лінус та Е2...  O0  *-P
« Останнє редагування: 13:17:04, 20 Липня 2012 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній sashko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +166/-1
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #5 : 14:28:08, 20 Липня 2012 »
Можу лишень запропонувати рідного брата Ferguson-Ariva 100 HD  -  Jeferson X-002 HD...
Звісно це не теж саме - але все ж ...
Напевно вже сотки і сотки-єшки вже не знайти ...
телефон - 067-756-28-45
Супутникове Телебачення у Тернополі

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 679
  • Рейтинг: +511/-26
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #6 : 15:53:55, 20 Липня 2012 »
  А в цей "рідний брат" всі остані софти для Аріви100 (без "бомб") підходять, бо найшов на них тільки окремі ПЗ від 2011 року SOFT V2.15B6 !?
Ferguson Ariva-100HD, Pioneer-1430, Philips-6010,
1,2M 60*E - 4W.

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 679
  • Рейтинг: +511/-26
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #7 : 12:00:58, 29 Липня 2012 »
   tbm1 - написав тобі в приват 21.07.!
Ferguson Ariva-100HD, Pioneer-1430, Philips-6010,
1,2M 60*E - 4W.

Відсутній Ronaldo

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 144
  • Рейтинг: +12/-0
Куплю у Львові Ferguson Ariva100HD (120HD Combo)
« Відповідь #8 : 18:26:38, 29 Липня 2012 »
Скажіть панове будь-ласка, апарат АРІВА 100 підтримує ТВІН протокол чи ні??? Дякую.

 

World Vision Foros Combo T2/S2, World Vision Foros Ultra - прошивка, список каналів, ключі

Автор bodyanРозділ World Vision

Відповідей: 118
Переглядів: 94715
Остання відповідь 21:02:59, 15 Серпня 2023
від pytnik- P
Нові моделі FERGUSON AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Автор stepan_kvРозділ AF-3100 CK, AF-6600 CK, AF-6600 2CK

Відповідей: 7
Переглядів: 5279
Остання відповідь 12:48:08, 16 Червня 2008
від Astronomy
Куплю приймачи DRE 5000,DRE 5001

Автор buksatРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 0
Переглядів: 3931
Остання відповідь 08:00:51, 05 Жовтня 2011
від buksat
Куплю пульт до Globo HD TS 9600 (Opticum HD TS 9600)

Автор barsРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 7042
Остання відповідь 17:47:18, 28 Червня 2012
від valik55
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 11162
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc