Автор Тема: Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)  (Прочитано 10069 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній OlehR

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Доброго дня панство.
Ось і настав момент коли я свій Опен бокс х-810  вирішив замінити чимось сучаснішим.
Вибір впав на наступні моделі
1) Openbox ® S6 HD PVR
2) TIGER T6 Class HD ( 8M )
3) Opticum HD X405p, X406p
4) Gi S8680
5) Optibox Anaconda
Основні питання які виникають
А) Якість заліза, ну і за одно поради де краще взяти, на що звертати увагу
Б) Перспективність ПЗ (підтримка розробником, чи є розробка ентузіастами, і тд. ) щоб не получилось що через рік цей тюнер не зможе працювати через шару бо там хтось, щось видумав, а тюнер не вміє з цим працювати.
В) Ну і не менш важливо - комфортність роботи, перевантаження тюнера, швидкість перемикання каналів і шари.

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #1 : 08:23:04, 27 Червня 2012 »
Вискажу свою суб'єетивну думку.

Були в мене деякий час і Openbox ® S6 HD PVR, і Opticum HD X405p, і GI S8120, X-trend et5000.
На перспективу, ІМХО, треба брати тюнера з лінуксом, все таки чи відкрита, чи закрита але повноцінна операційна система. Не менш важливою є і ціна, відповідно з додатковим функціоналом.
В принципі, зовсім не погано, коли в тюнері є 3 порти ЮСБ, ще й при  цьому вони розміщені на задній частині корпусу, і можливість встановити всередину вінчестер, але..... це ж одразу ціна зростає в декілька разів, а показує -особливо хд-шні канали - не гірше і не краще, ніж дешевші моделі...
На даний час з власного досвіду порекомендував би звернути увагу на GI S8120.
Взагалі класний тюнер, канали (на СПАРКу) переключаються моментально, шарінг працює через лан або віфі-свисток, все настроюється легко і без проблем. Ніби 2 роки гарантії. (якщо не китайський, а корейський оригінал)
Ютуб, пікаса, опера,веб-тв і картіна тв працюють, флеш-іграшки граються, через мережу можна легенько настроїти перегляд фільмів з компа і запис на вінчесер в комп'ютері..... ну все що треба- все працює.
При теперішній дууууже демократичній ціні, як на мене,  це кращий вибір.  ( у всякому разі не гірший, ніж GI S8680 при значно більшій ціні)

Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #2 : 08:31:36, 27 Червня 2012 »
OlehR 1. Openbox ® S6 HD PVR - як на мене нормальний рес для пересічного користувача з якісним залізом на STI проці. Софти СС випускає досить регулярно, правда в софтах у порівнянні з іншими приймачами спостерігається певний рівень " кривизни",  є можливість устоновки Е2. Як на мене недолік трохи завищена ціна на ці апарати...
2. TIGER T6 Class HD ( 8M ) - анагог Атласа 500 з закритим Лінусом і цим все сказано...
3.  Opticum HD X405p, X406p - приймач на Алі чіпі без Лінуксу, не рекомендую...
4. Gi S8680  - практично то саме що 1 тільки софти пише інша контора
5. Optibox Anaconda - не знаю не звертав уваги на ці приймачи...

Також раджу звернути увагу на ХД приймачи з Е2 на mips процесорі  - DreamBox 500HD та 800SE, GI Vu+ моделі Solo, Duo, Uno
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній OlehR

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #3 : 09:04:01, 27 Червня 2012 »
Також раджу звернути увагу на ХД приймачи з Е2 на mips процесорі  - DreamBox 500HD та 800SE, GI Vu+ моделі Solo, Duo, Uno
Просто Open можна взяти до 1300 грн ( Решта ще дешевші), а все що ти запропонував набагато дорожче. Я не готовий віддати 3000 грн за дрім... А про китайські дріми  багато поганого чув..

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #4 : 09:15:58, 27 Червня 2012 »
 OlehR GI Vu+ Uno коштує в районі 300 баків, Solo в районі 200, але повірте з Опеном С6 їх навіть і близько не можна порівнювати, а тим більше з GI S8120/Amiko 8900 Alen. Те ж саме можна сказати і про DreamBox 500HD/800SE 
Цитувати
А про китайські дріми  багато поганого чув...
Не знаю, я особисто для себе взяв 1 рік назад (у одного з наших форумчан FoxTarasa, на пікніку) DreamBox 500HD (Китай, з сімкою Ферарі) його роботою задоволений на 100%, зараз взяв для брата GI Vu+ Uno - працює чудово...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Присутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #5 : 09:18:48, 27 Червня 2012 »
Також раджу звернути увагу на ХД приймачи з Е2 на mips процесорі  - DreamBox 500HD та 800SE, GI Vu+ моделі Solo, Duo, Uno
Просто Open можна взяти до 1300 грн ( Решта ще дешевші), а все що ти запропонував набагато дорожче. Я не готовий віддати 3000 грн за дрім... А про китайські дріми  багато поганого чув..

А оригінальні дріми не вже в Германії збирають?  :)  Якщо дрім (копія) нормальної зборки і з якісних запчастин він тобі відпрацює не менше чим  оригінал.  Ще якщо тобі гарантію дають, то про погане можеш забути.

Відсутній OlehR

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #6 : 09:31:15, 27 Червня 2012 »
А оригінальні дріми не вже в Германії збирають?  :)  Якщо дрім (копія) нормальної зборки і з якісних запчастин він тобі відпрацює не менше чим  оригінал.  Ще якщо тобі гарантію дають, то про погане можеш забути.
Я розумію що оригінали теж в китаї роблять. Але китай від китаю відрізняється. Хотілось б тоді практичну пораду то вибору якісного китайськог дріма.
На даний момент більше схиляюсь до GI S8120\S8680 Ну може ще Open 6.
Є ще питання про USB хаб Як ці тюнера з ним дружать?

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #7 : 09:39:12, 27 Червня 2012 »
GI S8120 з юсб хабом якимось там Gembird -ом на 4 порти дружить нормально. флешку і віфі свисток підключити вдалося.
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #8 : 12:53:53, 27 Червня 2012 »
Цитувати
Я розумію що оригінали теж в китаї роблять. Але китай від китаю відрізняється. Хотілось б тоді практичну пораду то вибору якісного китайськог дріма.
Зверніться у приват чи по телефону до ФоксТараса !
Цитувати
На даний момент більше схиляюсь до GI S8120\S8680 Ну може ще Open 6
. Як я Вас розумію, у Вас "синдром боязні DreamBox та Е2". Без образ, сам такий був ще 1 рік назад...  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #9 : 16:22:48, 27 Червня 2012 »
НУ, як кажуть, не вчися розуму до старості, але до смерті - а хтось поясніть мені, чому тюнер з Е2 кращий за тюнер без такої? Наприклад, з тим самим спарком? 

ІМХО, для простого користувача не важливо, яка там всередині тюнера стоїть ОС - Е2, спарк, дос чи ще якась убунту - аби все, що заявлено виробником - працювало і не створювало проблем з прошивками, каналами, не зависало, щоб користувач випадково не понатискав чогось там на пульті і потім ніс того ящика на прошивку, бо "нічого не показує"...
Або так сформулюю запитання: що може Е2 такого, що не може спарк і чи дійсно це треба для користувача, для перегляду  сат тв???
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #10 : 16:36:44, 27 Червня 2012 »
Скажіть, а яка різниця між клоном та оригіналом..?
Якщо Вітіван дає гарантію 1 рік та зразу прошиває любим іміджем, то чим тоді вони відрізняються..? derisive.gif
Останнім часом сам пропоную потенційним клієнтам Дріми 800se позаяк є навіть з встроєним вайфаєм..
Хто бажає зекономити то може взяти 500HD - теж непоганий апарат на 400 Мгц mips проці..
VictorZ! висловлю свою думку коротко так - хто поюзав енігму 2 на вищеназваних тьюнерах то забуде всякі там спарки як страшний сон.. :) по аналогії:  всі ставлять антени, але якісно одиниці і спочатку клієнти нічого не знають і думають що все ок, але з часом приходить розуміння того що канали можна переставляти і сортувати в зручному порядку, так і в енігмі2 можливості набагато більші, особисто мені подобається фішка при пошуку нових стирати неактивні канали, причому фаворити зберігаються..
Удачі..!
P.S. Підтримку спарку можуть закинути як це бувало не раз а енігму ні, бо в розробку п\з закладена третина ціни дрімів оригіналів..
І накінець таке каверзне запитання: а як ви думаєте навіщо той спарк придумали..? :2funny:  :2funny:
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #11 : 17:10:43, 27 Червня 2012 »
Скажіть, а яка різниця між клоном та оригіналом..?
...
P.S. Підтримку спарку можуть закинути як це бувало не раз а енігму ні, бо в розробку п\з закладена третина ціни дрімів оригіналів..
І накінець таке каверзне запитання: а як ви думаєте навіщо той спарк придумали..? :2funny:  :2funny:

Між клоном і оригіналом різниця може бути в ціні..., ще, можливо , в гарантії : 6-12 міс. або тиждень  :2funny:. зважаючи на те, що вся електроніка збирається в Китаї.... Але ми не порівнюємо клони з оригіналами...
Підтримку спарку можуть закинути, а можуть і ні - цього ніхто не знає, а хто знає - той не скаже  derisive.gif
А останнє запитання не таке вже і каверзне - у всякому разі я так думаю - спарк це також лінукс,  і виробники так само відпрацьовують на ньому різні функції і алгоритми, а що не дуже кудись влізеш, бо закрито - сумнівний мінус..... Я не часто (щоб не сказати "ніколи") не писав драйвери під різні віфі-свистки, клавіатури чи ще там під щось, не збирав/розбирав ядро ОС і т.д.... - мені все одно, я скачаю свіжу прошивку і при проблемах завжди повернусь на попередню версію....

А на тих же GI завжди можна перейти зі спарку на Е2 ...
 На жаль, не маю змоги поюзати Дріми 800se - дороге задоволення, та й з клієнтів ніхто не замовляє... тому не можу порівняти ні функціонал, ні якість картинки тими ж галаксі...
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #12 : 19:03:48, 27 Червня 2012 »
Особистий літній рейтинг HD приймачів:

Приймачі HD ціною до 100$
- буквально за пів року в дану цінову нішу перебралися приймачі Fulan(Galaxy Innovations Gi S8120, Amiko SHD-8900 Alien, Dynavision 9600 HD PVR) перейшовши межу вартості у 100$. Приємним фактом являється виходу оновленого пульта для деяких моделей, робота якого як на мене суттєво відрізняється від попередника. Не забувають і про підтримку розробники ПЗ, з кожною версією якого додається новий функціонал і виправляється помилки попередніх релізів. Якість зображення приймача достатня.

Приймачі HD ціною до 150$
- приймачі компанії Fortis набувають привабливіших цін і займають позицію до 150$. Модель Fortis HS-7810 HD PVR  (Galaxy Innovations GI S8680, Optibox Anaconda, Openbox S6) являється оптимальним вибором. ПЗ для даних приймачів випускає безпосередньо Fortis, окрім Openbox які в додаток випускають прошивки під назвою Custom, проте і ціна на дану модель суттєво більша.

Також хорошим вибором являється приймач Optibox Gekko HD+ приблизною ціною у 140$

Приємним фактом приймачів побудованих на процесорах Sti (архітектура linux - sh4 ) для любителів сат-тб, так це різноманітність програмного забезпечення: рідне, Enigma2, Neutrino, Titan.

Приймачі HD ціною до 210$
- Якщо ж ви прихильник приймачів на процесорах mips, тоді мій вибір падає на найдешевший оптимальний варіант Galaxy Innovations Gi S8180 (Vu+ Solo). Неприємним фактом для прихильників торгової марки Dream Multimedia стало закриття основної частини коду, через що фактично унеможливило якісне написання додатків для нового ПЗ. Також це призвело фактично до унеможливлення випуску ламаних іміджів (хоча роботи ведуться) - не дуже хочеться купувати нову річ з застарівшим ПЗ. Власне в цій ціновій категорії однозначно лідирує Galaxy Innovations Gi S8180 (Vu+ Solo)

Приймачі HD ціною 240$
 - Незмінно дану позицію займає HD-приймач Xtrend ET-6000, єдиним мінусом як на мене являється аскетичний пульт ДУ.

Приймачі HD ціною до 300$
- Без слів  - Galaxy Innovations GI S8895 (Vu+ Uno)

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #13 : 20:33:38, 27 Червня 2012 »
Добре пане адмін що забули про Atlas ASR5000 HD, та мабуть розумію чому ,не вигідний тюнер людям які на платній шарі піднімають немаленьку копійку.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Вибір HD приймача (II квартал 2012 року)
« Відповідь #14 : 20:50:10, 27 Червня 2012 »
...

В рейтингу відсутній приймач Atlas HD який жваво обговорюється у нас на форумі, оскільки з даним приймачем не "знайомий" :)


З даним приймачем так і не мав можливості попрацювати, проте ознайомлений з недалекими родичами TIGER T6 class Full HD 8M(96$) і OPTICUM - HD X405p(70$), які м'яко кажучи на мій погляд, програють у функціоналі і якості зображення тим же приймачам Fulan.

 

Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1679
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4578
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon
Вибір кабелю для супутникової антени - 2017р.

Автор OgirokРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 2
Переглядів: 2519
Остання відповідь 21:13:09, 01 Липня 2017
від april
Вибір приладу для настройки супутникових антен.

Автор KomelektronРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 5
Переглядів: 3103
Остання відповідь 16:47:45, 27 Січня 2019
від vitivan
Вибір Enigma2 для Amiko Alien

Автор bodyanРозділ Enigma2

Відповідей: 5
Переглядів: 5948
Остання відповідь 21:06:38, 15 Червня 2012
від allexxx65