Автор Тема: Прибори для налаштування  (Прочитано 7471 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Прибори для налаштування
« Відповідь #15 : 09:04:00, 13 Січня 2013 »
to  jocoka
на львівському радіоринку сатлінка не зустрічав ( може погано шукав ?)
є унаявності Опени 50 та 55 , сам собі уже давно підшукую прилад для налаштування  ca.,

Відсутній sattel77

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 46
  • Рейтинг: +3/-0
Прибори для налаштування
« Відповідь #16 : 12:57:56, 13 Січня 2013 »
Я, поки-що, викорстовую "двд-книжку" з тюнером.Чекаю на початок продажу xFinder.

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Прибори для налаштування
« Відповідь #17 : 13:18:44, 13 Січня 2013 »
Я писав декільками постами вище за такий прилад, є зараз заводський, десь там хлопці з якимось заводом випускають... Непоганий прилад, кіна на жаль на дисплеї не побачиш, але рівень сигналу є, швидкий захват сигналу, звукова сигналізація- все необхідне присутнє. І коштує, до речі, він зараз нааабагато дешевше, нвж ми купували, блін... Правда,було це восени 2008 року...  http://fas-tool.biz/content/view/18/1/
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Прибори для налаштування
« Відповідь #18 : 14:48:21, 13 Січня 2013 »
Непоганий прилад, кіна на жаль на дисплеї не побачиш, але рівень сигналу є, швидкий захват сигналу, звукова сигналізація- все необхідне присутнє. І коштує, до речі, він зараз нааабагато дешевше, нвж ми купували
Куплю такий прилад, до кого звертатись?
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Прибори для налаштування
« Відповідь #19 : 15:41:03, 13 Січня 2013 »
Я писав декільками постами вище за такий прилад, є зараз заводський, десь там хлопці з якимось заводом випускають... Непоганий прилад, кіна на жаль на дисплеї не побачиш, але рівень сигналу є, швидкий захват сигналу, звукова сигналізація- все необхідне присутнє. І коштує, до речі, він зараз нааабагато дешевше, нвж ми купували, блін... Правда,було це восени 2008 року...  http://fas-tool.biz/content/view/18/1/
Прибор на перший погляд нормальний, хоча ціна в 285 умовних не така вже і маленька. Тим більше що не так вже багато установок, за який час відобється. Була б можливість відеовходу та картинка можна б було в іших галузях використати наприклад для для настройки камер відеспостереження.

Відсутній VictorZ!

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 578
  • Рейтинг: +289/-14
Прибори для налаштування
« Відповідь #20 : 17:39:38, 13 Січня 2013 »
ПО теперішшніх часах-так, а в 2008 році, коли ми його купили,  була трохи інакша ситуаціія. Прилад окупався....  швидко,  перед Новим Рокм були "жнива", 10 встановлень за тиждень, а то й 12... Перепрошую за офтоп.
Orton 4100, GI S8120 + Strong DM2100, 30W-80E.  Волинь!

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Прибори для налаштування
« Відповідь #21 : 19:02:19, 13 Січня 2013 »
я взяв собі опена сф30,десь півтора - два роки тому,через два тижні вбив офіціальною прошивкою з сайту ,за правду забанили навсе ,відновили засравши дисплей з внутрішньої сторони жирними пальцями, корпус подерли ніби на ньому їздили, про продаж уже було годі й мріяти через три місяці перестали писати для нього софт, назви каналів на сонці білим шрифтом навіть зрячий не побачить,акумулятори витерпіли 8 місяців, почав вирубатися через пять хвилин, підібрав акумулятори та проблема мабуть в контролері який на акумуляторах, тому моя вам щира порада ніколи не звязуйтеся з жопенбоксами воно не погано коли є звуковий сигнал але повірте жопенбокс любий це гроші на вітер краще вже китайця навіть зараз задоволенням помінявся на китайця який на аукро за третю частину ціни того жопена продають

Відсутній Andersat

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 144
  • Рейтинг: +71/-0
Прибори для налаштування
« Відповідь #22 : 19:33:20, 13 Січня 2013 »
Для gotsanyuk  :
http://forum.primuss3.com/viewtopic.php?f=9&t=3  -- ось по цій схемі я паяв примусс 3/8( самий простіший варіант) нічим не гірший ФАСу. По ціні обійшовся десь в 250 грн. 150грн карта скай стар, 40 грн індикатор, 20 грн атмега+ б.у акумулятори від ноута+ мелочовка. також моментально ловить сигнал, звукова індикація рівня. І навіщо при сьогоднішній скруті платити аж 280 баксів, якщо майже таке саме по функціоналу(але простіше) самому можна спаяти за 30 баксів. Чуєте різницю? за скільки установок він окупиться? " Так зачем платить больше?"   :))
« Останнє редагування: 19:41:19, 13 Січня 2013 від Andersat »

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Прибори для налаштування
« Відповідь #23 : 19:22:54, 15 Січня 2013 »
Andersat
Пропоную, якщо маєте час створити тему по спаяній Вами приблуді, і розжувати для тих кому цікаво. Ще раз дякую.

Відсутній Andersat

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 144
  • Рейтинг: +71/-0
Прибори для налаштування
« Відповідь #24 : 21:38:20, 15 Січня 2013 »
Ну в принципі вже все давно до мене розжовано на ссилці, що я дав вище. Я лиш просто скопіював прибор.

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Прибори для налаштування
« Відповідь #25 : 21:42:43, 15 Січня 2013 »
Ну в принципі вже все давно до мене розжовано на ссилці, що я дав вище. Я лиш просто скопіював прибор.
Згоден, це я просто як спростити все це для лінивих. Там же не все без реєстрації можна побачити.
Дякую за увагу.

Відсутній NAZAR

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 299
  • Рейтинг: +130/-14
  • Скажи-що шукаєш в Інтернеті-і я скажу-хто ти.
Прибори для налаштування
« Відповідь #26 : 14:14:04, 08 Лютого 2013 »
Пройшоло вже 2 місяці як я придбав прилад Discovery SF-500.
У роботі задоволений, взагалі радий як ним можна швидко і якісно (а це найголовніше) поствити антену. За ці місяці поставив вже багато антен і всім рекомендую даний прилад.
Відгукніться-чи користується хто цим приладом???Скільки часу,бо по відгукам працює недовго,боїться замикань в антені та дуже погано працює через дісек.
Замало знайти своє місце в житті-треба знайти його першим!

Відсутній Horik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Рейтинг: +31/-2
Прибори для налаштування
« Відповідь #27 : 08:17:49, 09 Лютого 2013 »
Я також хочу відмітити "ПРИМУС".Користуюсь ним більше року.Виготовив його через аматорський інтерес і через те що все необхідне було під руками.Прилад дійсно чудовий.Славону-респект!!!!!

Відсутній bmv_1006.ukr.net

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Рейтинг: +10/-0
  • budik
Прибори для налаштування
« Відповідь #28 : 17:31:43, 06 Квітня 2013 »
    Пройшоло вже 2 місяці як я придбав прилад Discovery SF-500.
    У роботі задоволений, взагалі радий як ним можна швидко і якісно (а це найголовніше) поствити антену. За ці місяці поставив вже багато антен і всім рекомендую даний прилад.

Відгукніться-чи користується хто цим приладом???Скільки часу,бо по відгукам працює недовго,боїться замикань в антені та дуже погано працює через дісек.

Вже пройшло майже 9 місяців як користуюсчя даним приладом. Переставив переналаштував вже скільки з ним і визначав поломки (згорівші конвектори) вже незнаю скільки багато.... дуже задоволений ним. Ставив і триголового, НТВ+, та 75. З іншими не пробував і не доводилося. На днях попробую на 90 якщо ще зловлю.
Також давав колегам і іншим знайомим для того щоб у себе налаштували кращий сигнал чи хто у свого сусіда хто своїм знайомим і т.д. У декількох словах: ставив я багато з ним і інші теж брали користуватися і досих пір працює (тфу-тфу-тфу) і швидко відкупився, адже він по ціні 45 умовних.
При замиканні видає повідомлення і не раз таке було що видавало КЗ.
Недолік той, що коли користуюся від тюнера по коаксіальному кебелі інколи починає вирубуватися і перегружатися (це скорш за все невистачає потужності від тюнера у силі струма блоку живлення тюнера). Але це рідко бувало і рідко користуюся живленням від тюнера це коли перевірити швидко якість сигналу якщо просять налаштувати як цієї зими дуже бага то випадків коли сніг зсувався з криші на антени і змістив "тарель". Акумулятор поставив від шуруповерта, але все ж таки користуюся 220 - від переноски бо часто є випадки коли стіна бетон чи цегла тоді без префератора необійтися і відповідно переноска від 220 вже мушу тягнути.
Компас який у ньому є навіть недумайте що це компас, але він мені і непотрібний, хоча можливо і хто ним користується.

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Прибори для налаштування
« Відповідь #29 : 20:11:29, 13 Грудня 2013 »
знову постало питання у виборі приладу для налаштування супутникових антен,
 появилися САТ лінки по ціні до 800 грн , чи краще додати грошей та купити це чудо



і то і то чайна-бразер-інкорпорейтед

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 88439
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 9408
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 36096
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118
[UFS 912] DuckBA - Barry allen для Kathrein UFS 912

Автор bodyanРозділ Enigma2 / TitanNit / Neutrino

Відповідей: 1
Переглядів: 7913
Остання відповідь 09:30:17, 03 Листопада 2011
від bodyan
Прошивки для Gi HD Slim 3 /Slim M

Автор oqlanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 2
Переглядів: 10854
Остання відповідь 14:37:47, 25 Травня 2022
від oqlan