Головна категорія > Українські телевізійні канали
Хочуть закодувати усі Українські канали.
vitivan:
Які гроші платиш таку і получяєш. Повторюсь 90 процентів електроніки випускає Китай.
avalon13:
--- Цитата: vitivan від 20:10:41, 24 Червня 2012 ---Які гроші платиш таку і получяєш. Повторюсь 90 процентів електроніки випускає Китай.
--- End quote ---
Китайці молодці, в них можна тільки повчитися як розвивати власну промисловість. А наші дохєрархи крім продажу сировини нічого путнього придумати не можуть. Про державу взагалі мовчу, вона в повній д*пі
Шанхай
Гонконг
sa3500:
Канали DVB-T з часом так само будуть кодуватися як i DVB - S та DVB-S2 канали з супутника
Буде там i Discovery i Nat Geo (теж платнi) . Будуть також бiльш сучаснi (мобiльнi антени для прийому)
Але "нашi" поперше украiнскькi (своi) канали закодують , чим буржуйськi
Ankl:
--- Цитата: yuriks від 13:43:47, 24 Червня 2012 ---
--- Цитата: Ankl від 11:33:46, 24 Червня 2012 ---адже ціна на супутниковий тюнер у 2-3 рази дешевша.
--- End quote ---
а який саме "ХД-тюнер" мається на увазі ?
чи ти з СД порівнюєш?
--- End quote ---
мав на увазі, мінімально з якої ціни на тюнер вже можна дивитись укр канали, не в усіх телевіхори ХД, досить багато скляних у населення.
vasjabr:
А що путнього можна чекати від тих гондурасів? Своя сорочка ближче до тіла... От якби НІХТО(!) не купував ту с*ань - я впевнений, що ціни були б реальними. І не кодували б... Попит породжує ціну.
Навігація
Go to full version