0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
"boot" - як? чим? для чого?
Автор sienyaРозділ 7010A, 7100A, 7010 |
Відповідей: 18 Переглядів: 9890 |
від sienya |
|
Проблема boot і MaxPlus DSR 2800 (Skyon 2300)
Автор bodyanРозділ Skyon, Edision |
Відповідей: 3 Переглядів: 4551 |
від SashaTv |
|
Amiko SHD-8900 на дісплеї світиться boot
Автор AstronomyРозділ Amiko SHD-8900 Alien |
Відповідей: 7 Переглядів: 6781 |
від bodyan |
|
Sat-Integral T-820 boot |
Відповідей: 2 Переглядів: 4517 |
від iva3 |
|
Не завантажується, пише boot і все
Автор StarMasterРозділ Opticum HD X402, X403p, X4, X7 |
Відповідей: 0 Переглядів: 3293 |
від StarMaster |