0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.
|
Допоможіть: OPTICUM 4100, як і чим мені його шити.
Автор -sat-fan-Розділ 4000с, 4050c, 4100c, 7010c Plus |
Відповідей: 39 Переглядів: 21243 |
від romireb |
|
Приховані можливості приймачів "Глобо"!
Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони |
Відповідей: 5 Переглядів: 14412 |
від oldmi |
|
проблема Globo 6000 "нема сигналу"
Автор sokilРозділ Питання, пов'язані з ремонтом. |
Відповідей: 7 Переглядів: 4808 |
від chikosh |
|
Розподіл пам'яті в Глобо 3ххх-6ххх відповідно до версії загрузчика.
Автор YaroРозділ 3000- 6000.. |
Відповідей: 0 Переглядів: 3052 |
від Yaro |
|
Куплю приймачи DRE 5000,DRE 5001
Автор buksatРозділ Куплю - Продам |
Відповідей: 0 Переглядів: 3876 |
від buksat |