Автор Тема: Прийом польских телеканалів DVB-T  (Прочитано 136538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #135 : 19:15:49, 24 Грудня 2015 »
дислокація біля "Кінескопа", антена-ушаста,сссрівська без підсилювача,просто поклав на камяну трубу на дах. 3-х поверховий будинок.  сигналу-0. наставляв на Замосць.
може хтось шось підкаже?  колись аналог ловився дуже непогано.
Тут нюансів багато. Цифра та аналог дуже між собою різняться, аналог можна дивитися і з поганою якістю, цифру добре або ніяк. Аналог майже не боїться завад і його можна без проблем підсилити, цифра дуже чутлива до любих перешкод, надто коли вона приймається з дуже далекої відстані. У Вашої "Орбіти" надто недостатнє пасивне підсилення, тобто вона заслаба щоб приймати польську цифру, та ще й в такій не благосприятливій обстановці (це висота 3 поверх та труба на якій лежить антена). Антена повинна стояти на мачті (3 - 4 м. мінімум) і направлена строго на ТЦ. Після цього можна попробувати підключити до неї підсилювач і пробувати, пробувати і ще раз пробувати. Звернути увагу на горизонт, чи не заважають будівлі, рельєф. Пробувати крути антену в інші напрямки (на Пшемисль) наприклад. Якщо є фінансова можливість, то купити більш сильнішу та дорожчу антену, но не факт що чогось можна буде добитись .... Удачі Вам!

Відсутній klrbk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 2
  • Рейтинг: +0/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #136 : 20:40:02, 24 Грудня 2015 »
думав буде легше.
дякую за відповідь!

Відсутній gorodok

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Рейтинг: +1/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #137 : 07:46:47, 25 Грудня 2015 »
В мене взагалі щось дивне - порухав штекер антени і знову зовсім пропали канали з 36 твк  >:( - зате покращився сигнал на двох інших - може це кабель поганий? Крім того в мене ще є супутникова антена і кабелі йдуть поруч - це впливає?

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #138 : 18:08:48, 25 Грудня 2015 »
В мене взагалі щось дивне - порухав штекер антени і знову зовсім пропали канали з 36 твк  >:( - зате покращився сигнал на двох інших - може це кабель поганий? Крім того в мене ще є супутникова антена і кабелі йдуть поруч - це впливає?
           Пропадання 36 твк може бути пов*язане з раптовим пропаданням сигналу. Наприклад в мене вчора вечером сигнал проходив з рівнем 35%, якість 90 - 100%. Потім різко погіршився і пропали всі 3 МХ, і таки буває досить часто. Не знаю з чим пов*язано, може завада з моб. вишки, телевишки, рядом висячої "польки" з підсилювачем? Надіюсь що з березня почнуть вирубувати аналог, тоді багато що проясниться.
           Якщо Ви впевнені що у Вас старий кабель (8-10 років) або(чорний ссср негодиться, він розрахований до 40 твк.), або рідка опльотка я би радив Вам його поміняти на більш якісний (я користуюсь кабелем ФінМарк 690 з 90% опльоткою за 5,50-6 грн. м. у Львові на радіоринку) і значну роль грає довжина кабеля. Якщо не секрет, яка у Вас довжина кабеля від антени до ТВ? В мене приблизно 34 м. і підсилювачем хочу компенсувати його довжину, но ТЦ глушить аналогом усі підсилювачі які я встиг попробувати.
            Я впевнений що кабель супутникової антени не може задавати перешкод цифрі, там зовсім різні частоти. В мене ніяких перешкод супутник цифрі не завдає. Так це легко перевірити, включаючи і відключаючи сат. тюнер.
« Останнє редагування: 18:23:06, 25 Грудня 2015 від Анатолій Кеба »

Відсутній gorodok

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 18
  • Рейтинг: +1/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #139 : 11:46:59, 05 Січня 2016 »
Надіюсь що з березня почнуть вирубувати аналог, тоді багато що проясниться.
Нажаль судячи з новин аналог відключать не раніше середини 2017 року... Хоча формально вже від 1 січня цього року трансляція аналогових каналів фактично є нелегальна....

Відсутній merlin21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Рейтинг: +0/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #140 : 12:01:24, 26 Січня 2016 »
Доброго дня ! Проживаю напроти вул. Кульпарківської,  Львів. Хотілось би переглядати цифру з Польщі!
Питання :

телевізор LG ln540V з вбудованим Т-2 тюнером буде приймати і читати формат Т??? телевізор зборка раша!\
купив lan 169 + БЖ, антена сітка польська
живу на 8 поверсі вид прямо в сторону пшемишля!
приблизно1 км є перешкода так би мовити, стоїть будинок і дерева. вони можуть заважати?! також прямо аеропорт чи може глушити сигнал

Колись аналог з польщі йшов на ура!

Додано: 12:21:35, 26 Січня 2016
« Останнє редагування: 12:21:35, 26 Січня 2016 від merlin21 »

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #141 : 12:44:25, 26 Січня 2016 »
так
треба прибувати
треба пробувати - можливо антену доведеться крути не на Перемишель (там антена в сторону кордону спеціально глушиться), а наприклад на Замостя - можна поставити на даху будинку ...  Почитайте цю тему зпочатку ... десь була інфа ...  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній merlin21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Рейтинг: +0/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #142 : 12:58:54, 26 Січня 2016 »
На радіоринку сказали що потрібно тюнер для Т.
Телевізор має вмонтований Т2, наші канали читає бо зенбуд зняв кодування!
А чи польска цифра закодована?! Чи буде тюнер читати поляків????

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #143 : 13:24:28, 26 Січня 2016 »
На радіоринку сказали що потрібно тюнер для Т.
Телевізор має вмонтований Т2, наші канали читає бо зенбуд зняв кодування!
А чи польска цифра закодована?! Чи буде тюнер читати поляків????
На ринку Вам наплетуть з 4 короба щоб Ви купили їх тюнер. Телевізійний вбудований тюнер Т2 прекрасно читає як наші Т2 мультиплекси так і польські канали в Т. А тюнет DVB-Т не буде читати канали в Т2. Так що сміло можете брати антену і підключати до телевізора  на пряму через БЖ, без ніяких тюнерів. Удачі! Хотя, наш львівський аналог може заглушити Ваш підсилювач. Я пробував LAN-177, глушиться. Так що дивлюсь на пасивному підсиленні в 18 дБл. Треба пробувати підсилювач коли відключать аналог.
« Останнє редагування: 13:42:37, 26 Січня 2016 від Анатолій Кеба »

Відсутній merlin21

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 3
  • Рейтинг: +0/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #144 : 13:53:19, 26 Січня 2016 »
На
Так що дивлюсь на пасивному підсиленні в 18 дБл.
А піід пасивним підсилення ви маєте наувазі "підсилювач типу бочка"????
І питання по антені- я в першому своєму пості виложив антене!!! Вона реально буде щось ловити???? Чи щось потужніше потрібно???

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #145 : 14:28:59, 26 Січня 2016 »
Цитувати
А чи польска цифра закодована?! Чи буде тюнер читати поляків????
польська цифра не закодована ... маразм з кодуванням наземної цифри придумали тільки у нас за часів диктатора ялинковича у підконтрольній його людям компанії Зекобуд !!!
Цитувати
І питання по антені- я в першому своєму пості виложив антене!!! Вона реально буде щось ловити???? Чи щось потужніше потрібно???
Треба пробувати - можна взяти декілька різних підсилювачів (з різним коефіцієнтом підсилення) + БЖ до нього з рівнем регулювання підсилення (напруги живлення) підсилювача !!! ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #146 : 16:58:53, 26 Січня 2016 »
На
Так що дивлюсь на пасивному підсиленні в 18 дБл.
А піід пасивним підсилення ви маєте наувазі "підсилювач типу бочка"????
І питання по антені- я в першому своєму пості виложив антене!!! Вона реально буде щось ловити???? Чи щось потужніше потрібно???
Ні, підсилювач типу "бочка" це активне підсилення, а пасивне це підсилення сигналу самою антеною що можна добитись збільшенням кількості директорів. Я використовую антену типу "АТХ-91" з 22 директорами, вібратором і рефлектором. На львівському ринку її можна придбати під назваю "АТV 21-60/25" за 650-700 грн. Це антена з найбільшим пасивним підсиленням яку я зустрічав у Львові.
Що на рахунок Вашої полячки то треба пробувати, і то не факт що її підсилювач може забити наш аналог, но ліпше якщо купите щось значно потужніше з пасивним підсиленням. В мене не кожен день проходять поляки на таку потужну антену, постійно на грані зриву, інколи неможливо дивитись.
P.S. Приймаю польський сигнал з Тарнаватки.

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #147 : 10:01:19, 21 Лютого 2016 »


Відсутній serwan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 7
  • Рейтинг: +1/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #148 : 19:13:03, 22 Лютого 2016 »
На Трімаксі не показують ряд польських каналів, у тому числі TVP1, TVP2, POLSAT та декілька інших.  На Стронгу все показує добре.

Відсутній Анатолій Кеба

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Рейтинг: +5/-0
Прийом польских телеканалів DVB-T
« Відповідь #149 : 18:21:06, 23 Лютого 2016 »
             
На Трімаксі не показують ряд польських каналів, у тому числі TVP1, TVP2, POLSAT та декілька інших.  На Стронгу все показує добре.
У Вас який Трімакс? Я десь чув, но це припущення що Трімакс 2012 з плюсом не читає DVB-T, перевірити особисто можливості не було.                      "та декілька інших" я не зрозумів, не показує зовсім чи деякі показує? У поляків є 3 МХ по 8 каналів, всього разом 24 канали. Скільки показує, а скільки нє? І ще такий нюанс, у Трімаксів чутливість гірша ніж у Стронга тому може і не показувати.

Додано: 19:22:01, 23 Лютого 2016
             
На Трімаксі не показують ряд польських каналів, у тому числі TVP1, TVP2, POLSAT та декілька інших.  На Стронгу все показує добре.
У Вас який Трімакс? Я десь чув, но це припущення що Трімакс 2012 з плюсом не читає DVB-T, перевірити особисто можливості не було.                      "та декілька інших" я не зрозумів, не показує зовсім чи деякі показує? У поляків є 3 МХ по 8 каналів, всього разом 24 канали. Скільки показує, а скільки нє? І ще такий нюанс, у Трімаксів чутливість гірша ніж у Стронга тому може і не показувати.
Виробник   Trimax TR-2012HD Plus
Тип   Ресивер ефірного мовлення
DVB-S/DVB-S2 (супутникове мовлення)   -/-
DVB-T/DVB-T2 (наземне мовлення)   -/+
DVB-C (кабельне мовлення)   немає
Картоприймач (наявність, тип)   є
e-SATA   немає
Ethernet   немає
USB   є
Wi-Fi   немає
HDMI (версія)   є
Жорсткий диск (об'єм, ГБ)   немає

Все таки, не читає формат DVB-T.
« Останнє редагування: 19:22:01, 23 Лютого 2016 від Анатолій Кеба »

 

[Picon] Іконки телеканалів для E2 від sat-ukraine

Автор bodyanРозділ Скіни, Пікони

Відповідей: 5
Переглядів: 11028
Остання відповідь 16:11:31, 11 Лютого 2019
від Nazar Horoshko
Comsat DVB-3033 -горить"err"

Автор toliktvРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 5
Переглядів: 4027
Остання відповідь 11:02:57, 24 Квітня 2008
від toliktv
Актуальний список Українських телеканалів (s-ukraine team)

Автор oplyaРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 11
Переглядів: 11453
Остання відповідь 00:53:17, 21 Червня 2011
від oplya
Яких телеканалів Україні не вистачає ?

Автор IVPРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 30
Переглядів: 11743
Остання відповідь 11:57:55, 22 Травня 2020
від Арчи®
Список телеканалів у форматі .xlsx

Автор gotsanyukРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 229
Переглядів: 171433
Остання відповідь 22:06:31, 30 Липня 2017
від vasjabr