Автор Тема: Для тих- хто бачить у розвитку ефірного TV один негатив  (Прочитано 80846 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
вроді і слідкую за новинами.., але ніде не бачив документа на основі якого відмовляють у прийомі заяви пільговикам через те, що нема покриття.., ткніть мені носом..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній дядя Міша

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1072
  • Рейтинг: +3888/-10
  • Івано-Франківська обл
 tosat, ви як і завжди праві на 100%!!!Я маю всі підстави на одержання пільгового тюнера... Але, в звязку з тим, що не у всіх селах Тлумачського р-ну Івано Франківської обл є покриття (в тому числі у моєму селі)впроваджено почергову видачу тюнерів, по мірі встановлення апаратури для подачі сигналу.
Доброта-вище всіх якостей.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
вроді і слідкую за новинами.., але ніде не бачив документа на основі якого відмовляють у прийомі заяви пільговикам через те, що нема покриття.., ткніть мені носом..
Повідомлення слід читати правильно-не лишень по-діагоналі.По-перше,в Відповідь #14 нема навіть натяку на якийсь документ щодо покриття-а по-друге),зовсім недавно один корисувач написав на форумі:
.. Моя дружина працює у соцзабезі, так їм прислали з області розпорядження з яких сіл приймати заяви на безплатні сет топ бокси (це при умові що введуть в дію ретлянслятор в Бурштині за 2 роки) і я їх розумію: а навіщо людям ті безплатні бокси, коли й так не буде ніколи працювати,
PS:чи можливо і небуло ніякого розпорядження?
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Саме тому я і вирішив запитати що то за документ, бо чим винні пільговики, що у них покриття нема..
Особисто я того розпорядження не бачив, проте думаю, що диму без вогню не буває  (можливо в області вирішили цього року видавати тільки там де показує) бо звідки взялося:  скласти списки пільговиків на сет топ бокси з урахуванням зони покриття, та і сама карта теперішнього покриття..? , от і хочу вияснити наскільки це законно та чи дійсно був офіційно якийсь папір, чи це наше місцеве ноу-хау..
 
 І взагалі, більше у цю вітку заглядати не буду,..   Навіть якби безплатно того сет бокса дали, все рівно не дивився б, нема там нічого цікавого (основні наші канали свого нічого не показують, а те що куплено російське можна було раніше подивитися, зарубіжне все старе, а після тої галімої реклама вже нічого не хочеться).. :'(
Щось ще хотів підредагувати чи добавити, проте не буду, не той настрій зараз, поки це писав прибігли з криком що у сусідів навпроти пожежа, дійсно навіть пожежна машина була, жертв нема і загоряння невелике, так що провірте своє електричне обладнання, бо коли бачиш як все виглядає після такого, коли від дешевої електричної кавоварки загоряються меблі  і автомати захисту не спрацьовують, стає моторошно..  :o
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
на одержання пільгового тюнера... Але, в звязку з тим, що не у всіх селах Тлумачського р-ну Івано Франківської обл є покриття (в тому числі у моєму селі)впроваджено почергову видачу тюнерів, по мірі встановлення апаратури для подачі сигналу.
Побачив це повідомлення після написання попереднього, і ще раз переконався що у нас з народу роблять лоха, тобто сигналу нема то і бокса нема, апаратуру передачі можуть ніколи і не встановити а кормити обіцянками що потім (а за цей час хтось з інвалідів не дочекається та помре, іншому на наступний рік субсидію відмінять(тобто у нас як завжди..)) , головне що з бюджету гроші віділені..а куда діваються то загадка.
Дядя Міша я радив би піти ще раз в ваший собез та взяти копію документа на основі якого вам відмовили і викласти тут, а потім ми позвоним в Київ та запитаєм наскільке це правомірно.. більш ніж впевнений, що заяву від вас приймуть..

PS:чи можливо і небуло ніякого розпорядження?

Саша, ну як же не було, коли навіть дядя Міша про це написав..

P.S. А як бути з тими пільговиками що ніколи не будуть в зоні розповсюдження сигналу..?   Їм хоть би Ортона 4100 дали..
« Останнє редагування: 17:29:21, 29 Квітня 2012 від tosat »
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
 
Цитувати
8. Держкомтелерадіо на підставі поданих списків:

приймає рішення про послідовність забезпечення телетюнерами громадян, на підставі якого здійснюватиметься доставка (вручення) телетюнерів за адресами громадян;

формує з урахуванням наявності сигналу цифрового телевізійного мовлення у стандарті DVB-T2 на територіях проживання громадян та затверджує списки, на підставі яких здійснюватиметься доставка (вручення) телетюнерів за адресами громадян.
ПОСТАНОВА від 21 березня 2012 р. № 245

Вважаю дану дискусію вичерпаною. 
PS:так як відповідь від Mr.Hide/або процитованого автора/-яка всеж-таки була ОФІЦІЙНА  причина відмови ми,напевне,недізнаємся.
« Останнє редагування: 19:29:31, 29 Квітня 2012 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Якщо брати за основу дану постанову ПОСТАНОВА від 21 березня 2012 р. № 245 заяву повинні прийняти якщо ви належите до перечислених категорій, а от коли отримайте телетюнер це вже слідуюче  питання.

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Ще раз по поводу приймання заяв. Мій знайомий заяву подав і її в нього прийняли. Хоча в нашому регіоні, тим більше там де знайомий проживає, якісного цифрового сигналу немає гарантую 99,99%. Хоча до кінця року можливо все буде в нормі :2funny: :2funny:.
Так що можна зробити висновок, що установи в різних регіонах реагують по різному, або немає ще грамотного пояснення.
А взагалі як я розумію роботу держустанов, то заяви повинні прийматися будь які від громадян (можливо навіть з першого погляду абсурдні :2funny: :2funny: :2funny:) тоді у відведений законом строк дається аргументована відповідь, бажано в письмовому вигляді.
А то виходить мені сказали, я пішов написав, заяву не прийняли, сказали ще щось а можливо і послали, от і виходить сказала баба Параска, переказала вуйна Марія і так далі, а в кінці взагалі не ясно що і куда. Ну от вже і сам запутався :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Відсутній Sat-eXplorer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Рейтинг: +118/-2
  • D. Berbatov
Eurosat DVB-8004, Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR Class+, Openbox S6+ HD E2 PKT Nebula
4w+4,8e+13e+75e


Україна Forever! Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Це зараз так всі говорять негатив, коли буде ціна за тюнер 200 грн. скажуть найкращий позитив.

Відсутній serz

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 151
  • Рейтинг: +8/-2
Шановні   !!!!!!!!!    Подумайте логічно. Для чого Вам ці DVB Т-2 тюнери????? Звичайно якість каналів краща, але ці 32 канали, з яких третина непотрібних, а може і більше, 600 грн не заслуговують. Для старших людей різниці в якості сигналу між Т-2 і сателітаркою нема ніякої. Тим більше на сателітарці більше каналів. Так що краще сателітарка ніж цей тюнер. (за тіж самі гроші).

Відсутній Astronomy

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1990
  • Рейтинг: +2099/-80
Вчора спілкувався знайомим, він продає польськи антени,і каже пройшла гроза і він продав 270 плат за базар!  коли ставиш це супер тюнер ,то треба і антену мінять на кращу!а внас на ринку їх  дуже мало!на рахунок сигналу в Рівненській обл ,тут  проблема в одном тільки районі  в 10 селах   сигнал дуже поганий! і тут не має гірськой місцевості!про яке покритя в 95 процентів розказує зеник ???

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Astronomy Про які 95% покриття Зеника може йти мова ??? Це начальство Зеника, не второпавши про що йде мова, говорить про те що цифровий сигнал у 5 раз потужнішій за аналог. На сьогоднішній день покриття Зеника  у кращому випадку 50-60%. Ось коментар одного користувача на одному  із форумів
Цитувати
какие там 95% :) там хоть-бы 50 было :) сеть изначально проектировалась под DVB-T/16QAM (впринципе топология вполне адекватная получалась с максимальным использованием существующих телевышек), да и то даже тогда было бы процентов 80.

а так стахановскими темпами сварганили, раздачу через дешевый ржавый спутник пустили, Правильные Каналы допустили, отчитались о покрытии 95% :) Через месяц пустят платный пакет (по ходу спортивный для начала), начнут раздавать приймачi за бюджетный счет (если было бы открытое DVB-T, то за теже деньги 2-2.5 миллиона этих железяк можно было бы взязть). Вот тогда народ заценит все 'качество и покрытие T2-видения' :) Будет им пиар в виде мата-перемата на форумах :)
  :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Вчора спілкувався знайомим, він продає польськи антени,і каже пройшла гроза і він продав 270 плат за базар!  коли ставиш це супер тюнер ,то треба і антену мінять на кращу!а внас на ринку їх  дуже мало!на рахунок сигналу в Рівненській обл ,тут  проблема в одном тільки районі  в 10 селах   сигнал дуже поганий! і тут не має гірськой місцевості!про яке покритя в 95 процентів розказує зеник ???

Нехай на обслуговування одного покупця було затрачено 5 хв., тоді 270х5/60=22,5 год. Ваш знайомий не внук барона Мюнхаузена? Чи може нащадок Стаханова? Та й яким боком тут ефірна цифра? Чи раніше може плати не горіли.

Прохання до всіх. Скільки можна писати про те що трава зелена, а небо синє. Ну нема покриття всюди, це і так всім відомо. Я розумію чому така істерія на рахунок цифри. Тому що сат-установники вважають ефірну цифру конкурентом. Тільки не треба писати що це не так. Саме так бо всі розмови зводяться до порівняння з сат телебаченням. Чому ніхто ніразу не написав, що краще наприклад кабельне ТБ? Сладається таке враження, що навіть якби запитав, що краще купити iPhone чи iPad, то порадили би купити Ортон і поставити тарілку :2funny:.  Я до чого веду. Не потрібно порівнювати червоне з квадратним. Клієнт DVB-T2 не ваш клієнт. Для прикладу в моєму будинку 145 квартир і всього 5 тарілок. Ви думаєте, що всі ці люди дотепер не дивились телевізор? Яким чином вони це робили здогадатись думаю не важко. Може вони всі зараз побіжать встановлювати тарілки? Якщо не зробили це до цього часу, то навряд чи зроблять зараз. Їм простіше просто запхати кабель в DVB-T2 приймач.
Хочу наголосити, що я особа матеріально не заінтересована, так як не займаюсь встановленням ні супутникового ні будь якого іншого телебачення. Люди з форуму які мене знають, можуть це підтвердити. До певної політичної сили також не належу ї їх прихильником не являюсь. Я як і всі не задоволений підбіркою каналів, ціною на приймачі, тим що позбавили мене вибору приймача, через кодування сигналу та багато іншим, але така наша реальність. Просто перестаньте флудити і не перетворюйте форум в філіал клініки для розумово відсталих статистичних одиниць :2funny:

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
stepan_kv Ви праві, все порівнюється із супутниковим, але це відбувається тому що більшість на даному форумі мають відношення до САТ ТВ, якщо б були "кабельщики" чи ще хтось там, порівнювали б з тим про що добре знають. По поводу конкуренції особисто мене це не тривожить, ви праві не так вже воно і відчутно вдарить по установщикам, чому, не буду приводити доводи їх давно на форумі обговорили.
І ще невеличка історія: на днях дзвонить знайомий установщик, поговорили про те про се, і от він мене питає чи багато я маю комплектів, ну відповів що не багато, хоча збираюсь закупити для устаноавки. На що він мені заявляє, що швидко потрібно все продавати і більше не купувати, а то можу пролетіти, на питання звідки він взяв таку чуш, повідомив що йому, десь там хтось із постачальників сказав. Хоча пояснення звідки такий висновок так я і не отримав.
І пригадалося мені як ще на зорі народження Віазаду щось таке втирали: що все всі канали закодують, і тарілки ставити будуть тільки спеціалізовані фірми, ну і так далі. І ти диви  :2funny: :2funny: :2funny: дивно як же це так не всі канали закодували, і тарілки ставлять можна сказати кому не лінь :2funny: :2funny: :2funny:.
От із цього всього робіть висновок.
Як на мене, будуть свої клієнти у цифрового ТВ, хоча швидше за все, все ж таки відбудеться відтік клієнтури на інші системи прийому телебачення.
Прогрес є прогрес і нікуди в сучасному світі від нього втекти. :2funny:

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 88226
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 9358
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 35991
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118
[UFS 912] DuckBA - Barry allen для Kathrein UFS 912

Автор bodyanРозділ Enigma2 / TitanNit / Neutrino

Відповідей: 1
Переглядів: 7861
Остання відповідь 09:30:17, 03 Листопада 2011
від bodyan
Прошивки для Gi HD Slim 3 /Slim M

Автор oqlanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 2
Переглядів: 10823
Остання відповідь 14:37:47, 25 Травня 2022
від oqlan