Автор Тема: Для тих- хто бачить у розвитку ефірного TV один негатив  (Прочитано 80856 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
 Метою створення даної теми є забезпечення об'єктивності  в розділі  Ефірне телебачення.
 В даній темі всі Ваші невдоволення на кшалт:-  "Ні такий приймач я точно ставити не буду", "Зеонбуд зі своїм недолугим пакетом нідочого",     "не розумію для чого мені та цифра взагалі",    "хай самі його дивляться , канали нудні" , "супутникове краще" тощо .Сюди ж будуть переміщенні подібні дописи з інших тем розділу Ефірне телебачення.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній kostchen69

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Рейтинг: +19/-4
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #1 : 13:44:43, 02 Квітня 2012 »
Я підозрюю, що впевнений сигнал будуть мати тільки жителі великих міст за умов прямої видимості.

Я вже відписувався у темах і спілкувався з знайомим які живуть в меншим містах і селах. Піймати сигнал нереально.
Реально за такої потужності сигралу як зараз, 30% України то максимум що може бути покрито.

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #2 : 21:03:56, 09 Квітня 2012 »
як показує практика ,тендер виграють ті ,в кого товар дешевший,неходовий,неякісний, непотрібний і відповідно  - більший відкат  >:(
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #3 : 06:30:47, 10 Квітня 2012 »
 Аргументуйте своє твердження-так як Ваш пост виглядає не більш як "голослівною заявою".
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #4 : 06:38:55, 10 Квітня 2012 »
SashaTv А що власне агрументувати ??? У державних конторах на зразок Укртелекому, Ощадбанку, Оранти і тд.тп. тендер виграють або "дуже потрібні  фірми", або ті в кого в кого товар дешевший,неходовий,неякісний, непотрібний... Як правило в 90% випадків йде поєднання 1 і 2...  :2funny:  ca.,
Весь проект під назвою "Цифрове телебачення України" робився з одною метою - вкрасти якомога більше бабла, при чому на всіх етапах його побудови... Якщо б це робилося з іншою метою то:
1. Передавачі булиб трихи ішої фірми - більшь якісні, їх потужність була б як мінімум у 1,5 - 2 рази більша за ті самі гроші що заплатив Зеонбуд...
2. Було б не кодоване DVB-T. а не так як зараз - кодоване і як наслідок практично нікому не цікаве DVB-T2
3. Побудовою цифри займовся б державний концерн РРТ, а не приватна нікому не відома кантора...
4. Конкурс на мовлення в цифрі був би проведений прозоро і чесно...

« Останнє редагування: 06:47:52, 10 Квітня 2012 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #5 : 07:35:51, 10 Квітня 2012 »
 Не варто перетворювати форум на звалище власних думок та стереотипів.Пости написані в стилі заяв типу "роздерибанили", "вкрали"," "відкат" без аргумантації /або фактів/ чи принаймі хоча б якогось пояснення такої позиції-є просто порожніми балачками/або просто флудом/.Для них є новостворена тема.
1. Передавачі булиб трихи ішої фірми - більшь якісні, їх потужність була б як мінімум у 1,5 - 2 рази більша за ті самі гроші що заплатив Зеонбуд...
Поясніть /бажано технічно правильно/-чому вважаєте,що встановлені передавачі не відповідають заявленій специфікації?
2. Було б не кодоване DVB-T. а не так як зараз - кодоване і як наслідок практично нікому не цікаве DVB-T2
Вам нецікаво-зате іншим цікаво.
3. Побудовою цифри займовся б державний концерн РРТ, а не приватна нікому не відома кантора...
Не бачу проблеми.Викуповуйте,наприклад,4-ий МХ/мультиплекс/-та створюйте власне ефірне TV./необхідні технічні знання та тонкощі провайдерства Вам бачу вже відомі/.
4. Конкурс на мовлення в цифрі був би проведений прозоро і чесно...
Щодо конкурсу-то були деякі сумнівні моменти-але ,як завжди,час все виправить.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #6 : 08:16:17, 10 Квітня 2012 »
Цитувати
Не варто перетворювати форум на звалище власних думок
SashaTv  An14 Форум для того існує що обмінюватися власними думками.
Цитувати
Пости написані в стилі заяв типу "роздерибанили", "вкрали"," "відкат" без аргумантації /або фактів/ чи принаймі хоча б якогось пояснення такої позиції-є просто порожніми балачками/
Саша про які балачки йде мова, зайдійть сюди і почитайте трохи що пишуть про це користувачі цього форуму, а зібралися там в основному професіонали в галузі ТВ. Тем на тому форумі по наземній цифрі більш ніж достатньо..., як і критики проекту...
Цитувати
Не бачу проблеми.Викуповуйте,наприклад,4-ий МХ/мультиплекс/-та створюйте власне ефірне TV./необхідні технічні знання та тонкощі провайдерства Вам бачу вже відомі/.
Так хто ж мені дасть це зробити ??? У в Україні це зараз можуть робити ПРавельні контори ...
Цитувати
Щодо конкурсу-то були деякі сумнівні моменти-але ,як завжди,час все виправить.
Так виправить, замість тих каналів "для Льоні космоса" з'явиться платний пакет, питання в іншому, наскільки він буде цікавим для глядача і наскільки конкуретно-здаттним...

P.S. Я наприклад зараз не розумію, що повинно заставити мене особисто викласти більш ні ж 1000 грн.. для того що б купити приймач і антену для наземної цифри і дивитися при цьому тільки ПРавельні канали... Також я не розумію з якого "бодуна" я маю це пропонувати своїм клієнтам ????
« Останнє редагування: 08:47:46, 10 Квітня 2012 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #7 : 08:57:12, 10 Квітня 2012 »
Не варто перетворювати форум на звалище власних думок та стереотипів.Пости написані в стилі заяв типу "роздерибанили", "вкрали"," "відкат" без аргумантації /або фактів/ чи принаймі хоча б якогось пояснення такої позиції-є просто порожніми балачками/або просто флудом/.Для них є новостворена тема.
Вважаю,що цілком зрозуміло які власні думки я мав на увазі.Так що неварто висмикувати окремі слова з контенту для формування невірного тлумачення моїх слів.
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

Відсутній romireb

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 579
  • Рейтинг: +351/-27
  • Хто бджілку снідає....,той її й танцює! Є!
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #8 : 11:53:59, 10 Квітня 2012 »
 O0
Цитувати
P.S. Я наприклад зараз не розумію, що повинно заставити мене особисто викласти більш ні ж 1000 грн.. для того що б купити приймач і антену для наземної цифри і дивитися при цьому тільки ПРавельні канали... Також я не розумію з якого "бодуна" я маю це пропонувати своїм клієнтам ????
ca., *-I
A+++++
Mediasat.net.ua - contributor. Editorial staff|Satellite Systems Lebedyn | Я не в Африці Lat: 50:35:28N (50.5911) Lon: 34:31:44E (34.529)*Нivion 3300+Strong SRT50+(moto=actuator12")+DiSHoffset 0.9 m Multifeed=Sharp0.4db+MTi0.6d

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #9 : 13:33:13, 10 Квітня 2012 »
Ось знайшов на одному з форумів
Цитувати
ДЛЯ ТЕХ КТО ХОЧЕТ ПОСМЕЯТЬСЯ

Сегодня в присутствии тендерной комиссии были раскрыты предложения по поставке цифровых телевизионных приставок в рамках тендера Государственного комитета телевидения и радиовещания

Как передает корреспондент «Комментариев», всего поступило 2 предложения от компании «Ромсат» и «Стронг Украина». Первая компания предложила сет-топ-бокс производства китайского завода Skyworth (ТМ Trimax) по цене 487 грн (общая партия на 333,595 млн грн). Вторая компания предложила две модели китайских заводов «Прайм Электроникс» и «Диджитал Телемедиа Компании» по цене 486,80 грн (общая партия – 333, 450 млн грн.).

Теперь устройства в течение нескольких недель будут проходить процедуру оценки. После ее проведения будет объявлен победитель. Представители тендерной комиссии заявили, что если все модели будут технически соответствовать заявленным требованиям, предпочтение будет отдано поставщику, который предложил меньшую цену. В общей сложности будет поставлено 685 тыс приставок.

Напомним, в бюджете запланировано в этом году 350 млн грн на закупку приставок для малоимущих. Обеспечить закупку устройств обязан Госкомтелерадио. В общей сложности в 2012 году телетюнером обеспечиваются:

1) инвалиды первой и второй группы;

2) инвалиды войны третьей группы;

3) лица, воспитывающие ребенка-инвалида, при условии что ребенок проживает вместе с ними;

4) лица из малообеспеченных семей, которые получают государственную социальную помощь согласно Закону Украины «О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям»;

5) лица, которые получают субсидию для возмещения расходов на оплату жилищно-коммунальных услуг в течение отопительного периода 2011-2012 годов.

http://ht.comments.ua/2012/04/09/332861 ... tavki.html
Без коментарів...  :2funny: :2funny: :2funny:  ca.,

З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #10 : 16:44:06, 10 Квітня 2012 »
я не бу.. наводити "аргументи і факти" ,бо не ду... і не хочу перестукуватись через стінку з Юлею  :2funny:
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
oleh61 Навіщо так мрачно  An14, всіх не пересадять, бо Сибіру на Україні більше нема...  :2funny: :2funny: :2funny:  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній avalon13

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 140
  • Рейтинг: +93/-0
Взагалі навряд чи тут хтось проти ідеї впровадження цифрового телебачення. Але як і в інших галузях, так і тут, найсвітлішу і найперспективнішу ідею можуть спохабити нечисті на руку і далекі від моралі люди. В результаті дивитись на результати їх діяльності не виникає ніякого бажання.
Можна хіба що зосередитись на технічних питаннях цього процесу  ca.,
TD DBS3000 *** 19.2°E-13°E-4.8°E-5°W

Відсутній Mr.Hide

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 17
  • Рейтинг: +2/-0
Почали раздавати задарма, як я й прогнозував...
Цитувати
Доброе время  суток  у  меня   такой  вопрос  моя мама проработала  на  телевидении более 15  лет  хоть и  техничкой. Ушла  на пенсию  она  имеет  льготу  ДИТИНА  ВИЙНЫ   имеет субсидию  а когда  обратилась в соц   защиту  по  поводу  тв  тюнеря  для  цыфрового  телевидения   ей отказали куда можно обратиться  в  высшие  инстанции    по  этому  поводу  ей уже  83  года  ходить она  не может  ездить тем  более    а я куда  обращалась в местные  инстанции  меня по  боку и  скажите   это   справедливо . Живёт она в Николаевской  области  село Константиновка.  Может мне кто то подскажет куда я могу   обратиться  по  этому поводу в  район   смысла нет обращаться
Форум
я знаю про шару усе...

Відсутній SashaTv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1065
  • Рейтинг: +1572/-0
 Діти війни,на жаль,не мають права на одерження безкоштовних приймачів.Але-
Цитувати
.. имеет субсидию  а когда  обратилась в соц   защиту  по  поводу  тв  тюнеря  для  цыфрового  телевидения   ей отказали....
-тобто згідно постанови має можливість отримати,так як:
Цитувати
- особи, на яких поширюється право на отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг протягом опалювального періоду 2011-2012 років
В даному випадку,всеж-таки,нам бажано знати РЕАЛЬНУ /офіційну/ причину відмови.Наприклад,можливо що ,в с. Константиновці немає покриття DVB-Т2-і тому відмова справедлива.
 Якщо є питання-то: 
Роз'яснення й необхідну інформацію з цих питань громадяни зможуть отримати телефоном "гарячої лінії" Держтелерадіо (044) 239-61-09.
Додатково
« Останнє редагування: 11:24:22, 29 Квітня 2012 від SashaTv »
Або знайду дорогу, або прокладу її сам.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 88237
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 9360
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 35994
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118
[UFS 912] DuckBA - Barry allen для Kathrein UFS 912

Автор bodyanРозділ Enigma2 / TitanNit / Neutrino

Відповідей: 1
Переглядів: 7864
Остання відповідь 09:30:17, 03 Листопада 2011
від bodyan
Прошивки для Gi HD Slim 3 /Slim M

Автор oqlanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 2
Переглядів: 10825
Остання відповідь 14:37:47, 25 Травня 2022
від oqlan