Автор Тема: Антени для прийому DVB-T2  (Прочитано 37261 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #30 : 07:45:16, 20 Березня 2024 »
або треба приймати, наприклад, польскі ТР в Т/Т2. Правда є декілька нюансів:
1. наземних ТР у  вертикальній поляризації значно менше ні в горизонтальні поляризації... 
2. практично усі польські трансподери вертикальної поляризації віщають у другому метровому (VHF ІІ) діапазоні (6-12 тв канал), а ті що в горизонтальній поляризації віщають в дециметровому (UHF) діапазоні (21-69 тв канал)  ca.,
« Останнє редагування: 09:10:21, 20 Березня 2024 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній k750

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +0/-0
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #31 : 10:47:58, 20 Березня 2024 »
Зрозуміло,всім дякую

Відсутній roger5000

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1073
  • Рейтинг: +2839/-1
  • м Тернопіль
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #32 : 10:12:06, 21 Березня 2024 »
Добрий день.Чи можна встановлювати антену типу ворона з підсилювачем рефлекторами вертикально і чи буде показувати?
В Тернополі 7-ий мультиплекс на 6 каналі мовить в вертикальні поляризації.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #33 : 10:40:38, 21 Березня 2024 »
на яку антену приймаєш цей мультикомплекс і звідки ??? наскільки я розумію потрібна приблизно така антена з гарним підсилювачем



 ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній roger5000

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1073
  • Рейтинг: +2839/-1
  • м Тернопіль
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #34 : 13:03:50, 21 Березня 2024 »
приймаю на антену біквадрат без рефлектора, яка розташована на горищі приватного будинку, до вишки по прямій біля 15 -20 км, але за пагорбом, сигнал і якість 100%.

Відсутній Homer2007

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 25
  • Рейтинг: +19/-0
Антени для прийому DVB-T2
« Відповідь #35 : 15:33:59, 02 Квітня 2024 »
або треба приймати, наприклад, польскі ТР в Т/Т2. Правда є декілька нюансів:
1. наземних ТР у  вертикальній поляризації значно менше ні в горизонтальні поляризації... 
2. практично усі польські трансподери вертикальної поляризації віщають у другому метровому (VHF ІІ) діапазоні (6-12 тв канал), а ті що в горизонтальній поляризації віщають в дециметровому (UHF) діапазоні (21-69 тв канал)  ca.,
Наприклад 12 канал з Тарнаватки, який актуальний для львівщини і волині іде в горизонтальні поляризації.

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116488
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Свіжі прошивки для Skybox F3, Skybox F5, Skybox M3

Автор bodyanРозділ Skybox

Відповідей: 0
Переглядів: 13921
Остання відповідь 19:32:12, 29 Березня 2013
від bodyan
Свіжі прошивки для Amiko MicroHD, MicroHD SE, MiniHD, MiniHD SE

Автор bodyanРозділ Amiko

Відповідей: 17
Переглядів: 49511
Остання відповідь 16:35:43, 14 Квітня 2019
від serp118
[UFS 912] DuckBA - Barry allen для Kathrein UFS 912

Автор bodyanРозділ Enigma2 / TitanNit / Neutrino

Відповідей: 1
Переглядів: 12478
Остання відповідь 09:30:17, 03 Листопада 2011
від bodyan
Прошивки для Gi HD Slim 3 /Slim M

Автор oqlanРозділ Galaxy Innovations

Відповідей: 2
Переглядів: 16962
Остання відповідь 14:37:47, 25 Травня 2022
від oqlan