Автор Тема: Чутки навколо DVB-T2 приймачів  (Прочитано 14894 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #30 : 10:01:44, 25 Березня 2012 »
Все змішали в одну купу. Зеонбуд(недержавна фірма) збудувала за один рік,за свої гроші,

Ага, ну майже благодійники. Почитайте ось це для прикладу http://www.telekritika.ua/news/2012-01-03/68514, справжнє "меценацтво" з великої дороги.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #31 : 10:23:39, 25 Березня 2012 »
mikol Читаючи Ваш спіч, в якому провда тільки
Цитувати
Зеонбуд(недержавна фірма)
все решта ваші домисли та ексинуації...
Цитувати
збудувала за один рік,за свої гроші, мережу передавачів цифрового телебачення DVB-T2
Не за свої гроші, а за державні гроші , які вона взяла в кредит у державному банку, під державні гарантії... Якщо це державні гроші -то значить вони всіх нас, бо ми всі з вами платимо податки - подохідний, ПДВ, пенсійний і тд.тп. Мульти-комплекси побудовані не з нуля, а на базі держаного концерну РРТ...
То тепер я, як чемний платник податків ще повинен платити казна кому в тридорого за приймачи, а потім ще за контент ??? З якого бодуна ??? А за контент рано чи пізно прийдеться платити, зараз купуючи в тридорого металолом від Зеонбуду, а потім через 2-3 роки коли той металолом перестануть купляти зроблять взом тої "клоаки" і заставлять платити по новій... Воно Вам треба ??? ...   
Цитувати
ліцензії на мовлення роздає(продає) Нацрада з питань телебачення
Правельно буде писати продає наскізь корумпована Нацрада... Бо тільки так можна пояснити тому в мультикомлекси попали нікому невідомі, існуючі тільки на папері НЛО-ТБ та інші канали для Льоні Космоса...
Зеонбуд створений тільки для заробляння грошей його керівництвом..., а не для розвитку української наземної цифри...  Гроші вони заробляють з каналів - плата за транчсляції, абонентів - тільки свої приймачи в тридорого... ca.,
mikol Зніміть пилину з очей і лапшу з вух які Вам навішала нинішня ПРавельна влада, з проФФесором на чолі...  :2funny: :2funny: :2funny: ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #32 : 10:36:21, 25 Березня 2012 »
цілком згідний -вони (ахметовці) з метою прибутку,при прямому потуранні влади ,захоплюють все -шахти,енергетику,телебачення -і ховаються в офшорах  >:(
якщо трішки вийти за межі теми ,і порівняти з північними сусідами , то там дерибанять ,в основному безмежні природні ресурси, а у нас -все ,що створене попередніми і теперішними поколіннями (державою ,нами з вами)  і метою є прибутки,при збіднінні простих людей ,а  все багатство - для СВОЇХ людей >:(
« Останнє редагування: 10:43:20, 25 Березня 2012 від oleh61 »
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній stepan_kv

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 921
  • Рейтинг: +1916/-1
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #33 : 11:04:29, 25 Березня 2012 »
З ефірною цифрою в "братнього" народу схожа ситуація http://www.rtrs.ru/news.asp?view=22649, тільки рекомендований приймач трішки дорожчий (3 700 руб.) :2funny:

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #34 : 11:21:11, 25 Березня 2012 »
мені сподобалось : "нано-мовлення  з мега-апетитом"  :2funny:
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній mikol

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Рейтинг: +11/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #35 : 11:52:46, 25 Березня 2012 »
Можу Вас Slavon  запевнити як людина , що третій десяток років займається експлуатацією потужних передавачів аналогового телебачення, що мультиплекси побудовані практично "з нуля" ,так дійсно передавачі в основному (не всюди ) встановлені  на існуючих станціях Концерну  РРТ (що правильно ,не будувати ж нові) За оренду приміщень та веж Концерн РРТ отримує оплату.А інвестиції в побудову цих чотирьох мультиплексів  далеко не 150 млн.грн.(Я правда зовсім не знаю на що ці 150млн. витрачені.може їх і вкрали).Я не прихильник ПР і не деалізую цю владу ,"лапшу " мені вже важко навішати.Але то ,що зроблено то зроблено і вже працює.І цифрове телебачення в Україні буде розвиватись .PS.Так само можна говорити і про ЕВРО 2012.

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 676
  • Рейтинг: +511/-26
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #36 : 13:15:13, 25 Березня 2012 »
   Дзвонив колега і розповідав, що десь рік назад він купив собі новий LCD телевізор і в магазині йому про рекламували телик з вмонтованим декодером DVB-T2  з акцентом на майбутню єфирну трансляцію в Украіні в даному стандарті, переплативши десь 60 у.о. від схожого телевізора без вмонтованого DVB-T2 тюнера... 
   Говорю йому, що тепер йди в той магазин з відром за " Ірдето клоакою", бо без неі єфірний малевіч будеш дивитися!  :-Р
  P.S. я теж до останього не чув, що сигнал збираються кодувати, а скільки народу купили такі теликі переплатиіши за "пустий" тюнер...  >:(
Pioneer1430,Ferguson Ariva100HD,OpenBox X800,
Power Sky(Arion),Euro Sky3023,
Globo4100c,Globo5000,Philips6010,Nokia D-Box1,
1,2M 60*E - 15*W. Львів.

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #37 : 14:34:35, 25 Березня 2012 »
а якщо ,ще доплатити і купити карту доступу на клоаку ,якщо є такі картки в природі
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #38 : 14:48:22, 25 Березня 2012 »
Таких карт немає і судячи з усього ніколи не буде, клоака зашита в процесор приймачу. Обіцяли для ТВ з підтримкою DVB-T2 САМ модулі  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #39 : 20:49:08, 26 Березня 2012 »
Можу Вас Slavon  запевнити як людина , що третій десяток років займається експлуатацією потужних передавачів аналогового телебачення, що мультиплекси побудовані практично "з нуля" ,так дійсно передавачі в основному (не всюди ) встановлені  на існуючих станціях Концерну  РРТ (що правильно ,не будувати ж нові) За оренду приміщень та веж Концерн РРТ отримує оплату.А інвестиції в побудову цих чотирьох мультиплексів  далеко не 150 млн.грн.(Я правда зовсім не знаю на що ці 150млн. витрачені.може їх і вкрали).Я не прихильник ПР і не деалізую цю владу ,"лапшу " мені вже важко навішати.Але то ,що зроблено то зроблено і вже працює.І цифрове телебачення в Україні буде розвиватись .PS.Так само можна говорити і про ЕВРО 2012.
Згоден, все правильно. >:(
Але от цікаво наф.га для цієї залучати недержавну фірму, невже в Концерні РРТ немає спеціалістів для цієї роботи, чи Концерн не може сам заробляти гроші, може в Концерні займаються іншою діяльністю. А так як бачимо в майбутньому Концерн РРТ який являється державним підприємством усувають від його прямих обов'язків. Виходить що РРТ будуть просто надавати арендні площі "Земнобуду" який в свою чергу стає монополістом в наземному телебаченні. І як ви думаєте хай краще монополія буде належати якійсь комерційній структурі, яка в любий момент може припинити трансляцію, чи краще б було щоб цим розпоряджалась держава.
Хоча все в нас робиться через ..... головне щоб бабки відбити.
І ніби що таке 150млн.грн. замало, само собою от і тюнера придумали з викрутасом щоб не дай бог хтось ще грошей не заробив. А в майбутньому ще якусь фігню придумають щоб процентів 200 і більше собі кишеню запхати. Гроші, гроші, гроші.....
Якщо чогось не розумієте і вас дивує копніть глибше і там побачите гроші і ще раз гроші. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Відсутній b.wan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +166/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #40 : 18:24:56, 27 Березня 2012 »
Може кому стане в пригоді посібник користувача до Strong 8500 Т2. Деякі повчання ще не зустрічав, щоб ненаступати  и ненаматувати на ніжку стульчика шнур живлення, та про вентиляцію,де ті дирочки з верху, щоб на нього нічого не ставити, а якщо нема сигналу то можливо на даній териториї не транслюется цифровий сигнал.  :)От воно що.

Відсутній kcander

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +164/-1
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #41 : 21:55:29, 27 Березня 2012 »
Я також працюю не первий рік в концерні РРТ.
Стосовно чому концерн незробив свю сітку цифри- а хто йому " разрешит".
Друге навіщо зеонбуду будувати нову інфракструктуру коли вони і так платять тільки за 4 передавачі а телекомпанії за один канал по ціні одного телеканала ось і рахуйте коли на теперішній  час іде 25 каналів.
Мене більше хвилюют обмануті люди які придбали тюнера типа стартрека які вже можна викинути на смітник і  в майбутнемуті люди які працюют в концерні які після закритя  аналога опиняця натомуж смітнику. Кому залишится інфраструктура концерна РРТ неважко здогадатися підтверженя мойіх слів е факт що працівнеки концерна небули допущені до обслуговуваня цифри.
OPENBOX-X6 4W 5E 13E 56E 53E 75E 85E 90E
OPENBOX-X 800 4EW 5E13E 75E

Відсутній VANOS

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 280
  • Рейтинг: +221/-1
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #42 : 11:13:15, 28 Березня 2012 »
Я також працюю не первий рік в концерні РРТ.
Стосовно чому концерн незробив свю сітку цифри- а хто йому " разрешит".
Друге навіщо зеонбуду будувати нову інфракструктуру коли вони і так платять тільки за 4 передавачі а телекомпанії за один канал по ціні одного телеканала ось і рахуйте коли на теперішній  час іде 25 каналів.
Мене більше хвилюют обмануті люди які придбали тюнера типа стартрека які вже можна викинути на смітник і  в майбутнемуті люди які працюют в концерні які після закритя  аналога опиняця натомуж смітнику. Кому залишится інфраструктура концерна РРТ неважко здогадатися підтверженя мойіх слів е факт що працівнеки концерна небули допущені до обслуговуваня цифри.
Згоден. Ось одна розмова. це було ще перед впровадженням цифрового телебачення, якраз тоді коли ділили цю сферу. Приходить магістральний інженер до директора однієї з філій, питає як йому і що готувати для цифри. Директор же йому каже: нічого не потрібно, це не ми будемо робити цю мережу, ще не відомо чи ми будемо її обслуговувати.
От і залишився концерн звичайним надавачем аредних площадок для "Земнобуду", а працівники швидше за все в кращому випадку будуть звичайними сторожами, а хто не захоче піде на іншу роботу чи на вільні хліба (я швидше за все так і зроблю).
 *-P *-P *-P *-P

Відсутній b.wan

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 51
  • Рейтинг: +166/-0
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #43 : 09:06:59, 30 Березня 2012 »
Ще одна середина від Trimax TR 2012 на перший погляд нічого зайвого, живлення можна підкидати навіть користовачу.

Відсутній kostchen69

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 221
  • Рейтинг: +19/-4
Чутки навколо DVB-T2 приймачів
« Відповідь #44 : 10:15:45, 03 Квітня 2012 »
   Дзвонив колега і розповідав, що десь рік назад він купив собі новий LCD телевізор і в магазині йому про рекламували телик з вмонтованим декодером DVB-T2  з акцентом на майбутню єфирну трансляцію в Украіні в даному стандарті, переплативши десь 60 у.о. від схожого телевізора без вмонтованого DVB-T2 тюнера... 
   Говорю йому, що тепер йди в той магазин з відром за " Ірдето клоакою", бо без неі єфірний малевіч будеш дивитися!  :-Р
  P.S. я теж до останього не чув, що сигнал збираються кодувати, а скільки народу купили такі теликі переплатиіши за "пустий" тюнер...  >:(
Зараз майже всі ТВ, з тих кращих роблять з вмонтованим Т1-Т2.

 

Comsat DVB-3033 -горить"err"

Автор toliktvРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 5
Переглядів: 4040
Остання відповідь 11:02:57, 24 Квітня 2008
від toliktv
Чутки стосовно теми - "Усі канали скоро закодують!".

Автор bodyanРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 1463
Переглядів: 168875
Остання відповідь 17:37:22, 13 Вересня 2020
від slava12
Блок живлення ресивера Star Track 550D модель DVB SMPS265 VER3.0 не включається.

Автор KomelektronРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 9
Переглядів: 3348
Остання відповідь 08:20:53, 03 Травня 2020
від vasjabr
Обговорення роботи софтів Eurosat DVB-8004 Super(Ali 3329C)

Автор AnklРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 40
Переглядів: 15160
Остання відповідь 10:53:43, 30 Квітня 2017
від niklajj
Eurosat DVB-8004 Super - програми, прошивка, канали, ключі

Автор bodyanРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 37
Переглядів: 32755
Остання відповідь 17:57:45, 02 Січня 2024
від pytnik- P