Автор Тема: Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)  (Прочитано 11223 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній xlop

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 14
  • Рейтинг: +2/-0
  • Рабів до Раю не пускають!
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #30 : 14:35:03, 28 Грудня 2011 »
Переваги StarTrack R1 HD над OpenBOX S1.
1. HDTV
2. Full HD: 1080р, 1080i.
3. Linux (закритий)

Якщо вам цього всього не потрібно, тоді сміло беріть OpenBOX S1 ОРИГІНАЛ!

звичайно що HD краще ніж SD
але різниця 30$
+ ще не скоро нам світить HD телебачення
хіба що XtraTV щось придумає

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #31 : 15:24:26, 28 Грудня 2011 »
Цитувати
хіба що XtraTV щось придумає
Ага придумає,  :2funny: тоді коли рак на горі свисне...  :2funny: :2funny: :2funny:
Цитувати
StarTrack R1 HD
Хлопці, з ХД приймачів дуже раджу брати приймачі з ПЗ на основі ОС Лінукс (відкритий). Мінімальний варіант той же Amiko, GI S8120 і тд.тп.  ca.,


« Останнє редагування: 09:39:23, 29 Грудня 2011 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Vetal999

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +31/-74
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #32 : 08:03:11, 29 Грудня 2011 »
Порадьте, хто бачив, картинка якісніша в GI 8680 чи Vu+ SOLO ?
« Останнє редагування: 08:15:16, 29 Грудня 2011 від Vetal999 »
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній vitakom

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 68
  • Рейтинг: +26/-0
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #33 : 08:31:51, 29 Грудня 2011 »
Користуюсь AMIKO 8900 приймач влаштовує.
Енігма працює досить нормально, а хто не хоче експериментувати, то користуйтесь спарком.
Звичайно , що це не ідеальний тюнер, але ціна прийнятна.
На даний момент радив би його.
GIS-8120 PKT SVN-2860 HYPERION v4 Image , LG 47LM640S

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #34 : 09:18:48, 29 Грудня 2011 »
Порадьте, хто бачив, картинка якісніша в GI 8680 чи Vu+ SOLO ?

Процесори STi і  Broadcom завжди різнились зображенням особливо це стосується різкості, на Broadcom по замовчуванню трішки змитіше, хоча це легко підкоректовується у налаштуваннях. Зображення на GI S8680 хороше і не викликає якихось нарікань. Тут в принципі справа смаків, сказати категорично щось в бік того чи іншого - не можна :)

Також зважте на той факт, що з мультимедійної сторони приймач GI S8680 являється привабливішою покупкою.

Відсутній Vetal999

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 153
  • Рейтинг: +31/-74
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #35 : 09:26:47, 29 Грудня 2011 »
Ще одне питання - чи видає GI S8680 одночасно  команди дісек за протоколами 1.1 та 1.2;  1.1 і  1.3 (усалс). В мене  після  мотора ще 8-портовий дісек)
GI8120, Optibox Evo, Opticum DM 2200 - Triax TD88 - 90E-30W.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #36 : 12:03:18, 29 Грудня 2011 »
В опціях супутників присутні вищезгадані налаштування, проте робота даної конфігурації не перевірялась.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #37 : 12:24:07, 29 Грудня 2011 »
Цитувати
Ще одне питання - чи видає GI S8680 одночасно  команди дісек за протоколами 1.1 та 1.2;  1.1 і  1.3 (усалс).
Якщо ПЗ приймачу Е2 то можна не переживати все буде працювати як належить, а якщо щось на зразок "шпарку" - можуть бути нюанси і проблеми і це стосується будь-якого ХД приймача, а не тільки GI S8680...  ca.,
« Останнє редагування: 13:07:11, 29 Грудня 2011 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8350/-14
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #38 : 12:50:56, 29 Грудня 2011 »
Тема виходить за рамки назви. При виникненні питань стосовно конкретної моделі, створюйте повідомлення у відповідному розділі.

Відсутній qvestyara

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Рейтинг: +23/-0
  • Use It
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #39 : 18:17:05, 03 Січня 2012 »
не знаю де спитати, але цікавить таке, який тюнер є хорошим для hd шарінгу під словом хороший розуміється щоб звичайні канали переключав як дрім 500, бо маю на користуванні x403p то трохи не влаштовує швидкодія, хто може шо порадити, або може підкажіть тему де це обговорювалося

Відсутній gotsanyuk

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 2821
  • Рейтинг: +7236/-2
  • dreambox is a dream
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #40 : 18:42:14, 03 Січня 2012 »
Напевно цінова категорія буде менше 200уе... в такому випадку дрім 800 нормальної китайської збірки.

щоб звичайні канали переключав як дрім 500
У вашому випадку дуже підходить вираз: "Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD..."©tosat
| [DreamBox 800se] -> DOMICA-image-9a | (> 0.9m.(4°W,4.8°E,13°E) | (> 0.9m.(36°E) | (> 0.9m.(75°E) |

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #41 : 19:03:52, 03 Січня 2012 »
Цитувати
хто може шо порадити,
Можу порадити DreamBox 500HD or DreamBox 800SE.
З дешевших можна порадити Amiko 8900 Alen або його брата GI S8120, але на них трохи криво працює Е2, зате Spark працює на відмінно.
Цитувати
або може підкажіть тему де це обговорювалося
Обговорювалося в цій темі декілька сторінок назад  ca.,
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній toliktv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 243
  • Рейтинг: +304/-0
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #42 : 18:41:44, 09 Січня 2012 »
Перед Новим роком одній  людині поклав в дім 2 тюнера Аміко8900, й один в гостинну GI8180. Так от,   GI8180  в нього з позитиву тільки швидше перемикання каналів,швидше працює  а з негативу більше: немає  режиму 1080Р( в Аміко є) ,немає табло, й незручний пульт - після Аміко путає команди  курсора. Як не привикне, будем рішати питання на заміну  другий, скоріш всього Дрім800SE
VU+ZERO (-4W+5E+13E+9E+36E+75E)

Відсутній bad

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Рейтинг: +76/-17
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #43 : 18:21:46, 10 Січня 2012 »
toliktv  поясніть будьласка де ви то 1080Р дивитись?Та ще запитання на Аміко8900 встановлено спарк чи енігма?
Vu+ Solo2

Відсутній toliktv

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 243
  • Рейтинг: +304/-0
Вибір HD приймача (IV квартал 2011 року)
« Відповідь #44 : 07:17:39, 11 Січня 2012 »
На Аміко встановлена енігма.
Хазяїн питав, чому на дешевшій моделі 1080Р є, а на дорожчій немає....
VU+ZERO (-4W+5E+13E+9E+36E+75E)

 

Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 3392
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 6503
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon
Вибір кабелю для супутникової антени - 2017р.

Автор OgirokРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 2
Переглядів: 4106
Остання відповідь 21:13:09, 01 Липня 2017
від april
Вибір приладу для настройки супутникових антен.

Автор KomelektronРозділ Ресівери, Інструменти, супутні матеріали

Відповідей: 5
Переглядів: 5219
Остання відповідь 16:47:45, 27 Січня 2019
від vitivan
Вибір Enigma2 для Amiko Alien

Автор bodyanРозділ Enigma2

Відповідей: 5
Переглядів: 7151
Остання відповідь 21:06:38, 15 Червня 2012
від allexxx65