Автор Тема: Установка головки на Eurobird 9  (Прочитано 7490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Denja

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 358
  • Рейтинг: +132/-2
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #15 : 08:14:23, 21 Квітня 2010 »
Android-80
Шановний, даний форум для того і є, шоб ділитися досвідом. Шось занадто агресивно спілкуєтесь останнім часом. А на рахунок тороїда - не кожному клієнту зрозуміло, чому антена коштує тих грошей і не кожен готовий стільки заплатити.

Відсутній Blackbot

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 158
  • Рейтинг: +123/-3
  • Don't dream your life - live your DREAMbox!
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #16 : 08:39:26, 21 Квітня 2010 »
Хочу продемонструвати варіант який встановлений у мене (вибачте за якість фото);
Дивлюсь 4.0W + 4.8E + 9.0E + Інша тарілка на 36.0E - четверта голова залишилась від 19.0E:


Скріни з приймача:
Dreambox DM 800HD SE
Dreambox DM 800HD PVR
Gemini Project 3 (GP3)

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #17 : 09:28:29, 21 Квітня 2010 »
Android-80
Шановний, даний форум для того і є, шоб ділитися досвідом. Шось занадто агресивно спілкуєтесь останнім часом. А на рахунок тороїда - не кожному клієнту зрозуміло, чому антена коштує тих грошей і не кожен готовий стільки заплатити.
А Ви мене не вчіть, я й сам знаю що робити і вмію підбирати тон розмови з відповідним дописувачом. Щоб мене вчити, то для початку потрібно побути в моїй шкірі. Варто лишень почитати останні повідомлення на форумі :2funny: Інші би не витримали, а наш модераторський склад має стальні нерви. Це оффтоп!!!
  Повернімось до теми. Якщо тероїд чи тріакс дорого, то ставимо всяке гамно, та щей гарно все обмотуємо скотчем,ізолентою, стяжками. Після того кажемо клієнту - до побачення і їдемо. На таку роботу не потрібно давати жодної гарантії, пояснюючи перед тією роботою, що є інший варіант даної установки(тріакс і т.д.) O0 І не забудьте сказати, що то гамно(всякі обрізання,стяжки) може розвалитись при першому нормальному вітрі.

ЗІ. Це не зверхність, як дехто думає, а реалії життя. І ламайте нарешті той базарний стереотип, що сат ТБ складається з "дракона",глобо і 10 метрів дешевого кабелю. ca., :-Р

Відсутній andrey.sat-master

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Рейтинг: +0/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #18 : 09:29:47, 21 Квітня 2010 »
Якщо один тюнер і клієнт не жадний, можна і поворотку...
4W+4.8E+13E+19.2E+36E+39E+75E, OPENBOX X-800, X-730PVR

Відсутній Андрій СатГейт

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 241
  • Рейтинг: +25/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #19 : 17:45:59, 05 Травня 2010 »
купив головку тонку інверто за 70 грн,підрізав штатні мультифіди,і як не дивно зловив сигнал майже відразу.на 9е - 65-70%, на 5е - 70% на openbox 800,амос - 85%.тарілка харківська,зараз небо сильно захмарене.куплю тюнер HD то гляну сигнал на Платформі хд

Відсутній ig0r

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 474
  • Рейтинг: +461/-8
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #20 : 17:45:49, 20 Вересня 2010 »
Дякую Blackbot за фото...
Мабуть так і зроблю! Хоча думав 9 у центр а все інше по боках....4 градуси = повинна влезти і звичайна голова :)

Цитувати
І ламайте нарешті той базарний стереотип, що сат ТБ складається з "дракона",глобо і 10 метрів дешевого кабелю.
O0 Але ж не всі можуть )))

з.і. іноді гарно вміти користуватися форумами  *-A

Дякую

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #21 : 18:08:21, 20 Вересня 2010 »
на  Eurobird 9- в моїм тюнері який я використовую для настройки немає цього супутника!
Теж проблему знайшли собі :) Канали 9-го градуса залити в тюнер не пробували?  :) *-P
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Yaro

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3473
  • Рейтинг: +2314/-0
  • Радіолюбовник. ЗАКАРПАТТЯ !
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #22 : 18:13:54, 20 Вересня 2010 »
Дивлюсь 4.0W + 4.8E + 9.0E + Інша тарілка на 36.0E - четверта голова залишилась від 19.0E

Для мене тут єдиний недолік, що нема 13-ки Хотберда. От якби впхати 9-ку між Хотбірдом тв Сіріусом !  *-P І щоб нічого не обрізати, ну хіба що мінімально.
JTAG/EJTAG на 74HC244N.Реанімація приймачів.

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #23 : 11:15:13, 30 Жовтня 2010 »
Вчорашня робота, добре що додумався зфоткати, а то переважно після монтажу забуваю то зробити. Мені воно нах не потрібно, бо ціную свій авторитет і своїх клієнтів. Думаю, що багатьом буде для взірця. Це не є шедевром, но по темі підходить. 4-каналa 3(4W+5E+13E) i 1(4W+5E+9E+13E+36E)



Такий варіант установки не з "дешевих", но воно того варта. Просто дві "красуні".

Відсутній Diller

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Рейтинг: +214/-4
  • ^)
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #24 : 17:34:32, 30 Жовтня 2010 »
Ось мій варіант,трохи потрібно підпиляти кріплення
ORTON 9500 HD PVR 2 CI 2 CX E PLUS 75E 36E 19.2E 13E 9E 5E 4W

Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #25 : 06:00:11, 31 Жовтня 2010 »
Android-80 питань нема  ca., знімаю кашкета,  монтаж дуже якісний хтось реальні гроші виклав тепер буде дивитись  довгі роки.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #26 : 16:33:58, 31 Жовтня 2010 »
Android-80 питань нема  ca., знімаю кашкета,  монтаж дуже якісний хтось реальні гроші виклав тепер буде дивитись  довгі роки.
Сергій, такий комплект з двох тріаксів, блоку мультифіду, трьох твінів, двох сінгл(ціркуляр+універсал) одного дісека(8 портів) і трьох звичайних, 60 метрів кабелю(тарілки та дві точки), компресійних F роз"ємів, точки доступу вай-фай та айпібокса 91 обходиться для клієнта біля 6 тис.гривень(трохи більше 700 доларів). Тай робота така немало вартує, оскільки прийшлось доробляти "клієнтське" кріплення на стіну( труба нержавійка, болгарка, зварка). Но окрім якісного монтажу і відповідного обладнання завжди враховую естетику вигляду вцілому. Як видно нема жодних пляшок півторачок, а кабеля заведені в коробку під електропроводку. Ціна питання 20-25 грн. :-Р

По темі. Ще на початку теми писав про ті тріакси. Так, такий варіант матиме максимальний рівень сигналів від амоса до хотбірда. Скільки разів пробував на харківських мостити 9Е, но не витягнув нормально тай не реально це зробити фізично на 85 чи 95 см. тарілці харківчанці.Адже 4 градуси між супутниками даються взнаки! Но не так, щоб сигналу не було. Ні, сигнал присутній но при малих запасах на погану погоду. Трохи хмарок чи моросить дощик і сигнал "ПІДРИВАЄ", а на тріаксах нормально виставлених сигнал як з пушки. O0

ЗІ. В людей є гроші і вони готові платити їх за хороше обладнання і якісну роботу. Ви лишень гляньте на яких "тачках" їздять клієнти? :o Якщо ставити тороїда, то вийде ще дорожче десь на сто баксів. До речі це вже третій клієнт який прийшов "паровозом". Одному ставиш, а той в свою чергу агітує своїх друзів і ті йдуть до тебе по "рекомендації". Повірте, що кращої реклами не потрібно, про що не скажеш про віасат *-A


Відсутній carder

  • Китайський насяльніка
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 551
  • Рейтинг: +322/-3
  • Використання ядерної зброї, призведе до кніця!
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #27 : 19:31:00, 31 Жовтня 2010 »
Вікторе так як це я вже наставив нашим олігархам тай ще до мене поставили немало.

Зараз в моєму рай центрі та прилягаючих селах ставить простий люд, який розраховує на невелику ціну дракона та ресивера ортон, ну можливо ще 75 підкинуть а взагалі дракон :'(.

Ну і ще зараз попит на шароварню,  *oohaa* цього і нашого народу не відібрати до цього вже дуже звикли.
А на рахунок візаду то я наслухався від горе абонентів  :'( що відали свій дорогоцінний  на перегляд не здешевого голімого ТБ віазад.

Да всім голову задурили тай мені телефонують щомісяця на рахунок підключення за.......ли вже дзвінками.
Всі питання  до мене по контактам:
Telegram @Gemostator
Продовження підписок Funcam and Gshare за реальними цінами а не таким як в інтернеті!!!

Відсутній Android-80

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3002
  • Рейтинг: +3750/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #28 : 08:16:29, 01 Листопада 2010 »
Вікторе так як це я вже наставив нашим олігархам тай ще до мене поставили немало.

Зараз в моєму рай центрі та прилягаючих селах ставить простий люд, який розраховує на невелику ціну дракона та ресивера ортон, ну можливо ще 75 підкинуть а взагалі дракон :'(.
Сергій, дев"ятка ставиться не для "бабусь з села", а для людей, які мають гроші, бо це не 53Е і не 75Е, а канали високої чіткості під більш-менш пристойний тюнер ціною від 200 доларів і вище. Доречі в цього клієнта стояла аріва 100 під шарік і дві "рижі" харківські" тарілки. Повторюю - "рижі" одній 3 другій 5 років. Це на них робили апгрейд - примотували ізолентою дев"ятий градус. Жалко, що не зфоткав. :2funny: І таких клієнтів "олігархів" є не мало і вони готові платити!

ЗІ. От ніяк не збагну, як можна продати, наприклал, шавроле авео за 11 000 $, коли вона хоче пристойну машину і готова заплатити за лексус, який вартує 70 000$ ??? :o :o :o Тому і говорю, що базарний стереотип потрібно ламати!!!
Так, не всім по кишені тріакси чи тороїдалка, на яких матиме клієнт максимум сигналу(прийому). Можна і на харківських примостити дев"ятку, но потрібно різати мультифід, позбутись іноді хотбірда і це все при мінімальних сигналах на 5Е, 9Е і 13Е. Про це потрібно говорити з клієнтом перед монтажем, запропонувавши різні варіанти, а не пхати одразу аріву та щей під шарік! :'( В того клієнта, як і в багатьох інших є інтернет і вайфай роутер і зроблений гарний ремонт вдома. До нас інтернет до тюнера протягнули кабелем поверх плінтуса через всю хату(дві кімнати і коридор) :-Р Напевно не знали що є точки доступу(вайфай). :o
« Останнє редагування: 08:45:56, 01 Листопада 2010 від Android-80 »

Відсутній ekstrim_hx

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Рейтинг: +7/-0
Установка головки на Eurobird 9
« Відповідь #29 : 18:21:25, 17 Грудня 2010 »
питання до всіх хто практикує установку антен, цікаво спробувати перемістити фокус з сіріуса на 9Е градус, чи не буде це критичним  для прийому амоса, а у фокусі хочу ставити 9Е тому що охота ще і 10Е злапати :2funny: an24

 

Схема вхідних контурів головки цифрових тюнерів (глобо, лемберг)

Автор ZubrРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 1
Переглядів: 1289
Остання відповідь 17:08:33, 28 Січня 2009
від llyova
Куплю конвертери (головки) на 4 виходи, можна Б/У

Автор KomelektronРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 3
Переглядів: 1568
Остання відповідь 20:09:40, 24 Листопада 2017
від kraig
Парковка головки вінчестера в Дрімбоксі

Автор ЩукарРозділ Dreambox

Відповідей: 10
Переглядів: 2924
Остання відповідь 10:58:39, 21 Вересня 2010
від Щукар
потрібні головки на два виходи (3 шт)

Автор rudРозділ Куплю - Продам

Відповідей: 1
Переглядів: 1570
Остання відповідь 08:01:20, 24 Січня 2016
від slavon
XtraTV і встановлення головки на Eutelsat 9B 9.0°E

Автор SnoopРозділ Практика встановлення антен.

Відповідей: 79
Переглядів: 33512
Остання відповідь 17:32:40, 20 Листопада 2018
від viktor 1968