Автор Тема: Новини телеканалів !  (Прочитано 211508 раз)

BILOTSKIYY і 3 Гостей дивляться цю тему.

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1965 : 14:43:32, 29 Грудень 2016 »
В Україні закривається телеканал UBRТелеканал припинить мовлення з 1 січня.


З нового року телеканал UBR припиняє мовлення. Про це повідомив випускаючий редактор телеканалу Сергій Шинкар у Facebook.

"Під ялинку - новиночка, закрили UBR, сирітку", - написав він.

Шинкар уточнив, що канал закривається з 1 січня.

"З першого січня 2017 в ефірі просто "матрац", - зазначив він.

Цю інформацію підтверджують й інші співробітники телеканалу, передає Телекритика.

Канал UBR (Український бізнес ресурс) входить в медіахолдинг Вести Украина, який пов'язують з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком. В кінці минулого року холдинг закрив щотижневий журнал Вести. Репортер. А восени цього року Радио Вести повідомляло, що шукає покупця на належні станції частоти Перец ФМ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що телеканал 1+1 заявив про спроби позбавити його ліцензії.
http://ua.korrespondent.net/ukraine/3793929-v-ukraini-zakryvaietsia-telekanal-UBR

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1966 : 13:55:21, 10 Січень 2017 »
СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2 і QTV
змінили параметри супутникового мовленняЗ 2017 року телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, М1, М2, QTV, які входять до групи StarLightMedia,
будуть здійснювати мовлення з космічного апарату AMOS-3 (4 гр.з.д.), який належить ізраїльському оператору Spacecom.


Про це йдеться в повідомленні прес-служби медіагрупи.

До цього мовлення каналів групи StarLightMedia велося з супутника Amos-2, який також знаходиться в орбітальній точці 4 градуси західної довготи. У прес-релізі наголошується, що в грудні 2016 року велося паралельне мовлення на обох супутниках.

«Перехід проведений в результаті того, що у супутника Amos-2 завершується термін орбітальної експлуатації. На осінь 2016 року було заплановано перехід на інший супутник компанії Spacecom - Amos-6, але ракета Фалькон-9, яка повинна була вивести його на орбіту, вибухнула. В результаті переговорів з власником супутників, було прийнято рішення про перехід на Amos-3 », - йдеться в інформаційному повідомленні медіагрупи.

Нові параметри супутникового мовлення каналів StarLightMedia:

Супутник - Amos 3 (4 гр.з.д.)

Частота - 11175 МГц,
поляризація горизонтальна,
символьна швидкість 30000 Мбіт/сек,
FEC-3/4,
DVB-S/QPSK

Раніше про переведення каналів з космічного апарату зв'язку Amos-2 на супутник Astra 4A (4,8 гр.в.д.) повідомила група 1 + 1 медіа.

http://mediasat.info/2017/01/10/starlightmedia-new-satellite-parameters/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1967 : 15:31:10, 11 Січень 2017 »
Kvartal TV кодує супутниковий сигнал

20 січня в 10:00 супутниковий сигнал телеканалу Kvartal TV буде закодований. Про це йдеться в офіційному листі відділу розвитку та підтримки мережі мовлення групи 1+1 media, зверненому до провайдерів програмної послуги (копія є в розпорядженні редакції Mediasat).

Кодування буде здійснюватися системою умовного доступу Verimatrix. Для декодування сигналу будуть використовуватися CAM—модуль Verimatrix, який є сумісним як з побутовими, так і професійними супутниковими приймачами з CI/CI+ інтерфейсами.

«В даний час технічними фахівцями виявлена одна модель супутникового приймача, з якою не працює CAM—модуль Verimatrix – приймач Scopus 2600», – наголошується в повідомленні.

Провайдерам, які уклали договір на трансляцію телеканалу Kvartal TV, надається пристрій декодування – CAM—модуль, який передається за Актом прийому—передачі до ліцензійним договором.

«З метою перевірки провайдером коректної роботи обладнання декодування сигналу на транспондері ВЗ (в одному пакеті з телеканалом Kvartal TV) запущений тимчасовий тестовий сервіс «TEST», закодированнный системою умовного доступу Verimatrix. Він працюватиме до 20 січня», – додають фахівці з відділу розвитку та підтримки мережі мовлення групи 1+1 media.

Параметри мовлення телеканалу Kvartal TV:
Супутник Astra 4A (4,8 гр.в.д.)

Частота – 11176 МГц, поляризація горизонтальна, символьна швидкість 27500 Мбіт/с, FEC–3/4, DVB—S/QPSK
Нагадаємо, Kvartal TV поряд з іншими каналами групи 1+1 media почав міграцію з супутника Amos—2 (4 гр.з.д.), термін служби якого підходить до кінця, на зміну якому прийде Amos—7, на космічний апарат Astra—4A, що належить люксембурзьким супутникового оператора SES.
http://mediasat.info/2017/01/11/kvartal-verimatrix/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1968 : 16:38:51, 12 Січень 2017 »
Нацрада заборонив телеканали «Дощ» і «Телеклуб» для ретрансляції на території України

12 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вилучила російський телеканал «Дощ» з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України. Регулятор також на три місяці ретрансляції на території України телеканалу «Телеклуб», який має юрисдикцію Німеччини. Про це пише галузеве видання «Детектор Медіа».

Телеканал «Дощ» виключено з переліку внаслідок трансляції в його ефірі забороненої українським законодавством реклами (закон забороняє розміщення реклами в ефірі російських телеканалів, які ретранслюються в Україні), а також у зв'язку з трансляцією інформації, посягає на територіальну цілісність України («Дощ» зображує Крим як територію Російської Федерації).

Рішення про вилучення повинно вступити в силу через місяць після опублікування (орієнтовно – 13 лютого).

Власник і керівник телеканалу Наталя Синдєєва повідомила Нацраді, що «Дощ» створив окрему інтернет-версію для України без реклами. Але Нацрада так і не отримав від «Дощу» документів на внесення української версії до Переліку іноземних каналів. Крім того канал не вирішив питання з українськими провайдерами про ретрансляції ними окремої версії.

Телеканал «Телеклуб» має юрисдикцію Німеччини – країни-члена ЄС. У його ефірі Нацрада зафіксувала трансляцію заборонених українським законодавством фільмів російського виробництва. Голова Нацради Юрій Артеменко розповів, що Нацрада вів тривалу дискусію з каналом, звертаючись до дистриб'ютора каналу з проханням припинити порушення. Дистрибутор повідомив, що передав прохання регулятора керівництву каналу. Але програмна політика «Телеклуба» так і не змінилася.

Юрій Артеменко запропонував не забороняти «Телеклуб», а звернутися до німецького регулятора, щоб він вплинув на свого ліцензіата. Але член Нацради Валентин Коваль зазначив, що німецьке законодавство не передбачає обмежень на показ російських фільмів, тому навряд чи німецький регулятор на прохання українського буде щось вимагати від «Телеклуба».

Його підтримав член Нацради Олег Черниш, який підкреслив, що «Телеклуб» є російським каналом, що має німецьку ліцензію.

Отже, більшість членів Нацради (крім Юрія Артеменка) проголосували за те, щоб припинити тимчасово на три місяці ретрансляцію телеканалу «Телеклуб» на території України і повідомити німецькому регулятору про прийняте в Україні рішення.

Нагадаємо, станом на 22 грудня Перелік іноземних програм (так званий список адаптованих каналів») налічував 156 іноземних телеканалів. Після виключення «Дощу» і тимчасової заборони «Телеклуба» українським провайдерам дозволені для ретрансляції 154 іноземних телеканалу.
http://mediasat.info/category/news/

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1969 : 15:56:19, 14 Січень 2017 »
ОТВ Обласне Телебачення Івано-Франківська "Галичина" (ОТБ Галичина) почне мовлення з супутника Amos 2 4w 16 січня 2017 року
 
Розглянувши заяву ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ «ГАЛИЧИНА», м. Івано-Франківськ (місцезнаходження: вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ, 76004; генеральний директор Ольга Михайлівна Бабій), про видачу ліцензії на мовлення (супутникове мовлення, телебачення, логотип: «Галка в короні з печатки Ярослава Осмомисла»), керуючись статтями 23, 24, 27, 28, 31, 32, 36 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статтями 18, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2016 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:
 
1. Видати ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ «ГАЛИЧИНА», м. Івано-Франківськ, ліцензію на мовлення, зазначивши в ліцензії:
 
- вид мовлення: супутникове телебачення (DVB-S, MPEG-2);
- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): «Галка в короні з печатки Ярослава Осмомисла»;
- строк дії ліцензії: 10 років;
- програмна концепція мовлення – згідно з додатком до рішення;
- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу;
- територія розповсюдження програм – Україна та інші країни в межах зони впевненого прийому сигналу із супутника;
- оператор телекомунікацій – ДП «Укркосмос», м. Київ;
- параметри супутникового каналу мовлення: супутниковий ретранслятор – «AMOS-2», оператор супутникового ретранслятора – ДП «Укркосмос», м. Київ, орбітальна позиція – 4,0° Зах. д., частота прийому – 10842 МГц, символьна швидкість – 30000 Ксимв./сек., коефіцієнт корекції помилок (FEC) – 7/8, поляризація – лінійна горизонтальна, умови розповсюдження програм – у відкритому вигляді;
- адреса студії – вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ.
 
2. Зобов’язати ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ «ГАЛИЧИНА», м. Івано-Франківськ, впродовж місяця з дати ухвалення цього рішення надати копії постійних угод з оператором телекомунікацій та оператором супутникового ретранслятора.
 
3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 412, нарахувати ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ «ГАЛИЧИНА», м. Івано-Франківськ, ліцензійний збір за видачу ліцензії на мовлення, врахувати: середньодобовий обсяг мовлення – 24 години на добу, розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.
 
4. У Державному реєстрі суб’єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити такого кінцевого бенефіціарного власника (контролер): Сич Олександр Максимович.
 
5. Після сплати ліцензійного збору видати ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕЛЕБАЧЕННЮ «ГАЛИЧИНА», м. Івано-Франківськ, ліцензію на мовлення.
 
6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.
 
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.
 
 
Голова Національної ради   /підпис/ Ю. Артеменко
 
Відповідальний секретар    /підпис/ О. Ільяшенко

http://nrada.gov.ua/ua/rishennya/26297/33916/34010.html

Відсутній SLAVASAM

 • Ветеран
 • *****
 • Повідомлень: 1074
 • Рейтинг: +469/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1970 : 16:39:44, 16 Січень 2017 »
16 січня з супутників Amos-2 (4 гр.з.д.) і AzerSpace-1 (46 гр.в.д.) почав мовлення український регіональний канал ОТБ «Галичина».

ОТБ «Галичина» – Івано-Франківське обласне телебачення – з січня доступний глядачам супутникового телебачення на всій території України.

ОТБ «Галичина» здійснює цілодобове мовлення. Частка програм власного виробництва – 12 годин на добу, мовлення здійснюється виключно українською мовою.

Телекомпанія «Галичина» з 30 листопада 1991 року є одним з провідних засобів масової інформації Прикарпаття, з першого дня свого створення працює як народне телебачення.

Крім супутникового, ОТБ «Галичина» здійснює мовлення в аналоговій і цифровій мережі ефірного телебачення на території Івано-Франківської області. Канал також доступний абонентам кількох місцевих провайдерів кабельного телебачення. У ОТБ «Галичина» також є канал на YouTube.

Параметри мовлення телеканалу ОТБ «Галичина»

Супутник Amos-2 (4 гр.з.д.)

Частота – 10842 МГц, поляризація горизонтальна, символьна швидкість 30000 Мбіт/с, FEC–7/8, DVB-S/QPSK
Супутник AzerSpace-1 (46 гр.в.д.)
Частота – 10974 МГц, поляризація вертикальна, символьна швидкість 30 Мбіт/с, FEC–5/6, DVB-S/QPSK
http://mediasat.info/2017/01/16/otb-...-on-satellite/

Відсутній Іван123

 • Новачок
 • *
 • Повідомлень: 4
 • Рейтинг: +1/-0
Новини телеканалів !
« Відповідь #1971 : Вчора в 15:39:01 »
http://1plus1.ua/novyny/11-zminue-format-televizijnogo-movlenna

Цитувати
З 17 січня 2017 року канал змінює формат зі звичайного 4:3 на широкоекранний 16:9 стандартної чіткості (SD).

Супутниковий сигнал телеканалу «1+1»  транслюватиметься у вигляді анаморфованого зображення з пропорціями (AR) 16:9.

В ефірних та кабельних мережах мовлення (аналогових та цифрових) рекомендуємо здійснювати ретрансляцію у вигляді анаморфованого зображення, тобто в оригінальному форматі 16:9 (без змін, конвертації та інтерполяції).

Абонентам супутникового прийому параметри настройки супутникових приймачів змінювати не потрібно.
« Останнє редагування: Вчора в 15:39:42 від bodyan »

 

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 2156
Остання відповідь 20:53:57, 25 Червень 2007
від Ігор Горбусь
Новини компанії "САТ СІСТЕМС"

Автор olegaРозділ Openbox

Відповідей: 30
Переглядів: 6433
Остання відповідь 06:42:53, 26 Листопад 2013
від slavon
Новини Linux DVB: enigma2 портована на i386 платформу.

Автор YaroРозділ Файли

Відповідей: 4
Переглядів: 1738
Остання відповідь 15:52:21, 12 Жовтень 2009
від Blackbot
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 2295
Остання відповідь 07:57:09, 27 Жовтень 2010
від Yaro
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 3995
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютий 2009
від SERS3333