Автор Тема: Реанімація ресиверів Eurosat-8004. FERR, ЕRR ....  (Прочитано 8250 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Реанімація ресиверів Eurosat-8004. FERR, ЕRR ....
« : 19:07:19, 19 Листопада 2007 »
Як я і обіцявся хлопцям пишу ФАК по відновленню працездатності даних приймачів. Ропочну з того що в першу чергу подякую хлопцям з tele-sat.ru(sergiuss),  нашим форумчанам - serg71, slav0n, які своїми постами допомогли у створенні загального ФАК-у. Окрема подяка Яро і Андроїду-80 :) Дуже і дуже Вам вдячний :)

Дивина та й годі, якщо хтось завалив тюнер по необачності, то я ж спеціально для створення інструкції  :angel:
Загалом же сам процесс реанімації не є складний, проте маючи певний досвід в справі написання, знаю скільки часто виникає лишніх питань тому задля зменшення цього, спробую як найдетальніше описати дії по відновленню працездатності :)

Сам же ФАК я вирішив розділити на три частини:
1. EJTAG, схема, спосіб під'єднання
2. Необхідні програми, дампи, бути...
3. Заміна бута, відновлення працездатності.

Оскільки маю певний брак часу писатиму частинами :)

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
EJTAG, схема, спосіб під'єднання
« Відповідь #1 : 19:27:09, 19 Листопада 2007 »
EJTAG по собі в нашому випадку представляє схемку з 5-тьох резисторів:
Якщо Ви шукатимете дані резистори на платах телевізорів, відіків і т. д. то пракладаю малюнок  з їхньою кольоровою цокольовкю

Розєм LPT в мене вийшов ось такий:

Зєднання безпосередньо на платі тюнера:

3.3 В я брав з самого приймача, точка пієднання знаходиться відразу ж біля роз'єму EJTAG і відповідно позначений

Дякую sasha1, що підправив :) загалом довжина самого ЛПТ немає значення в мене для прикладу дожвина становить близько 1 метра, проте довжина від самого розєму ЛПТ до плати повинна бути не більше 40 см.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Необхідні програми, дампи, бути...
« Відповідь #2 : 19:56:22, 19 Листопада 2007 »
Ще раз подякуємо tele-sat.ru  і йдемо далі. Перед будь-якими діями з програмою перш за все нам потрібно встановити драйвер giveio. Без встновленого драйверу програма не працюватимете :).
Далі тягнемо програмулю EJTAG_TT_1.0.6.11 і сам бут для приймачів з флехою 36VF1601C.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Заміна бута, відновлення працездатності.
« Відповідь #3 : 20:46:49, 19 Листопада 2007 »
Отож приступимо до самої роботи. При знятті верхньої кришки з приймача ви побачите наступну картину:


Самі необхідні частини відмічено червоним і для зручності пронумеровано. Отож приймач вимкнений. Приєднюєтесь до роз'єму EJTAG(1), припаюєтесь до живлення 3,3 Вольти(на малюнку 2). Тепер головне при ввімкненні приймача, замикаємо контакти (на малюнку 3), це приведе до введення в режим відлагодження. Як перевірити чи ввели в режим відлагодження? Відповідь проста - при правильному замиканні і вімкненні на табло постійно світитиметься on:

Гаразд, з цим у нас усе добре. Тепер запускаємо прогу EJTAG_TT_1.0.6.11 і відразу ж відзначаємо Тип процессора: Ali M332x, Тип флеши: SST 16bit, галочку біля 16/8 Byte mode, словом усе так зображено на малюнку:

По таким діям тиснете Коннект, якщо Ви все вірно зробили, Ви побачите лог, який написаний у вікні програми. Якщо таке з'явилось значить Ви з'єднались вірно.
Далі усе просто тиснете Стереть флешь, після стирання вибираємо Записать і вказуєте файл буту. Розпочнеться завантаження, яке триватиме близько ~22 хвилин. Програма видасть Готово.
Від'єднуємо EJTAG від приймача.

Тепер прохання звернути на наступний момент.

Зєднуємось з компютером за допомогою ком-порта і заливаємо останній софт за допомогою Завантажувач софта ALIMINIUPG3_UA з розділу Необхідні програми. Євросат DVB-8004, DVB-3023(у полі програми Тип оновлення повинно бути встановлено allcode) Здається усе :) Удачі!

 

Обговорення програм. Євросат DVB-8004, DVB-3023

Автор editРозділ Eurosat DVB-8004

Відповідей: 7
Переглядів: 3816
Остання відповідь 11:02:50, 13 Листопада 2008
від jocoka
Eurosky DVB-8004 SUPER нема сигналу, не виходить з меню

Автор AlucardРозділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 9
Переглядів: 3201
Остання відповідь 08:23:34, 27 Лютого 2011
від Alucard
EUROSKY DVB-8004 SUPER проблема з блоком живлення

Автор mazehakerРозділ Eurosat DVB-8004 Super

Відповідей: 21
Переглядів: 13422
Остання відповідь 05:45:52, 08 Вересня 2018
від leka0073
Куплю звуковий цап WM8521 від Eurosky 8004

Автор Rostyk.07Розділ Куплю - Продам

Відповідей: 2
Переглядів: 2635
Остання відповідь 07:26:05, 27 Жовтня 2013
від valik55
така проблема нема звуку в EUROSKY 8004

Автор valik55Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1126
Остання відповідь 16:27:08, 01 Липня 2008
від valik55