Автор Тема: Новини з світу САТ  (Прочитано 101576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #330 : 13:41:29, 06 Вересня 2016 »
«Укркосмосу» виповнилося 20 років



5 вересня 1996 року наказом Національного космічного агентства України №143
було засновано державне підприємство «Укркосмос».


У 1997-1998 роках підприємство почало здійснювати трансляцію українських телеканалів через супутник з власного приймально-передавального комплексу телепорту (Up-link) в Києві.

З роками «Укркосмос» придбав багатий досвід взаємодії і співпраці з міжнародними операторами супутникового зв'язку Intelsat, Eutelsat, SES, здійснюючи в різні роки мовлення через космічні апарати: Hellas-Sat, Експрес-22АМ, Astra-1C та ін.

Починаючи з 2013 року «Укркосмос» надає послуги супутникового ретрансляції теле- і радіосигналів в Ku-діапазоні через телекомунікаційні супутники Amos 2/3 (зони покриття - Україна, країни Європи), Azerspace-1 (Україна, країни Європи та Закавказзя) і Galaxy- 19, (Північна Америка). У 2016 році очікується початок тестового мовлення каналів з супутника Eutelsat Hot Bird.

Пакет телеканалів, розповсюджуваний «Укркосмосом», станом на 1 червня поточного року включає наступні канали: «UA TV», «Телевсесвіт», «ПРАВДАТУТ», «Малятко-ТВ», «ЧП-інфо», «Львів-ТБ», «Відродження», «Бутік-ТВ», «HD Fashion» і KahkeshanTV.

Сьогодні, «Укркосмос» - це провідний оператор супутникового телерадіомовлення в Україні.

Редакція Mediasat вітає співробітників держпідприємства «Укркосмос» з 20-річчям. Бажаємо компанії і колективу нових звершень і успішної роботи на благо супутникової галузі України.
http://mediasat.info/2016/09/05/ukrkosmos-birthday/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #331 : 16:11:49, 31 Жовтня 2016 »
Перший український супутник «Либідь» буде запущений з «Байконура» у 2017 році


Цитувати
Первый украинский спутник «Лыбидь» планируют запустить в конце 2017 года, сообщает Интерфакс, ссылаясь на источник в космодроме «Байконур».

«Запуск украинского телекоммуникационного спутника «Лыбидь», созданного в России по заказу канадской компании MDA, планируется осуществить с космодрома Байконур в конце 2017 года с использованием ракеты-носителя «Зенит-2SБ» и разгонного блока «Фрегат-СБ», — сообщили в «Байконуре», — сообщил источник.
Минувшим летом сообщалось, что российская сторона сообщила партнёрам в Украине и Канаде о том, что гарантийный срок хранения спутника подходит к концу, а следственно, он должен быть продлён.

В случае отказа от проверок, всё последующее время, что спутник будет находиться на Земле после окончания срока хранения, будет вычтено из срока его работы на орбите.

«Лыбидь» является первым украинским телекоммуникационным спутником. Его подрядчик – канадская компания MDA, субподрядчик – «Информационные спутниковые системы». Ракеты-носители «Зенит» разработаны в Украине.

Контракт с канадскими партнёрами был подписан в 2009 году, но, по различным причинам, в том числе, из-за финансовых проблем канадцев, запуск спутника «Лыбидь» откладывался несколько раз.
http://mediasat.info/category/news/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #332 : 16:27:05, 29 Листопада 2016 »
«Укркосмос» модернізує телепорт


Оператор супутникових телекомунікаційних систем «Укркосмос» проводить модернізацію телепорту, переходячи до концепції «універсального телепорту», що дозволить забезпечити 100% резервування супутникового сигналу. Таку інформацію в інтерв'ю Mediasat озвучив Юрій Балычев, перший заступник генерального директора держпідприємства.

Модернізований телепорт «Укркосмос» має аналоги в Європі, однак він є першим і єдиним на території України.

«У Європі подібних телепортів досить багато, в Україні такого ще не було», – говорить Балычев.
У «Укркосмосе» вже давно працюють над реалізацією концепції телепорту.

«Чим телепорт відрізняється від станції? Це комплекс антен високочастотного та цифрового обладнання, який може одночасно використовувати кілька супутників. Ми не прив'язані до якогось одного оператора або супутника. У нас є чотири приймально—передавальних комплексу, які можуть працювати одночасно з чотирма супутниками», – пояснює пан Балычев.
Керівництво «Укркосмос» також впевнена, що доставка сигналу телеканалів через супутник здатна конкурувати з доставкою сигналу по IP. При цьому якість і надійність супутникового рішення набагато вище, — зазначають представники оператора.
http://mediasat.info/2016/11/28/ukrkosmos-moderniziruet-teleport/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #333 : 15:46:30, 11 Січня 2017 »
AMOS-7 почне роботу в березні 2017 року

Сьогодні, 10 січня 2017 року, супутниковий оператор Spacecom оголосив, що Amos-7 (АsiaSat-8) розпочав переміщення в позицію 4 гр.з.д., на 1 березня 2017 року планується початок роботи супутника нової орбітальної точці.

АМОЅ-7 замінить АМОЅ-2 і буде обслуговувати як українських споживачів, так і клієнтів з інших європейських країн.

Mediasat писав, що AsiaSat-8 доповнить ємності AMOS-3, що дозволить запропонувати повний спектр послуг зв'язку. Орієнтовний термін оренди супутника AsiaSat-8 складе чотири роки. Угода залишає за Spacecom право продовження оренди ще на один рік.
http://mediasat.info/2017/01/10/amos-7/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #334 : 19:40:46, 30 Березня 2017 »
Супутник зв'язку Amos-2 відправлять на орбіту поховання

Телекомунікаційний супутник Amos-2, що належить ізраїльській компанії Spacecom, припиняє надання супутникових послуг.

Після 13 років успішної роботи на благо клієнтів Spacecom космічний апарат Amos-2 виводиться з експлуатації. 1 квітня супутник знімається з геостаціонарної орбіти і згодом буде переведений на орбіту поховання.

Нагадаємо, Amos-2 був виведений на орбіту 28 грудня 2003 року з космодрому Байконур. Протягом багатьох років він обслуговував клієнтів трьох регіонів: Близького Сходу (включаючи Ізраїль), Європи та східного узбережжя США. Вага апарату складає 1400 кг За проектної документації термін його активного існування становив 12 років, насправді апарат пропрацював трохи довше.

Спочатку Amos-2 в орбітальній позиції повинен був замінити апарат Amos-6. Однак у вересні минулого року під час тестових передпускових робіт відбулася аварія, що призвела за собою вибух ракети-носія Falcon-9 і, як наслідок, знищення безпосередньо супутника.

Пізніше ізраїльська компанія знайшла заміну втраченого Amos-6. Для цього в орбітальну позицію був переведений супутник AsiaSat-8, який був перейменований в Amos-7.

28 березня Spacecom у партнерстві з оператором «Укркосмос» презентували новий супутник на українському ринку.

Українські телеканали вже почали процес міграції з супутника Amos-2 на інші космічні апарати.
http://mediasat.info/category/news/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #335 : 19:36:30, 05 Квітня 2017 »
«Укркосмос» отримав частоти на супутнику Amos-7

Оператор супутникових телекомунікаційних систем «Укркосмос» в травні почне надавати послуги з нового супутника Amos—7, що належить ізраїльській компанії Spacecom.

1 травня державне підприємство «Укркосмос» припиняє надавати послуги з супутника Amos—2. З цього дня супутникова трансляція телерадіоканалів буде здійснюватися з нового борту – Amos—7 (4 гр.з.д.). Про це йдеться в офіційному листі оператора, направленому каналах—партнерам (копія одного з таких листів є у розпорядженні редакції Mediasat).

Зокрема, в листі зазначається, що до 1 травня пакет телеканалів «Укркосмос» паралельно поширюватися з двох супутників – Amos—2 і Amos—7. Після цієї дати – тільки з супутника Amos—7.

Нагадаємо, в кінці березня ізраїльський оператор Spacecom спільно з державним підприємством «Укркосмос» презентували українському телевізійному ринку новий космічний апарат Amos—7, який буде надавати послуги телерадіомовлення і широкосмугового доступу в орбітальній позиції 4 градуси західної довготи. Amos—7 також замінити супутник Amos—2, який виробив свій орбітальний ресурс.

Технічні параметри пакетів «Укркосмос» на новому супутнику:
Супутник: Amos—7 (4 гр.з.д.)
Частота: 12315 МГц
Поляризація: H (горизонтальна)
Символьна швидкість: 15,000 Мсимв/с
FEC—7/8
Супутник: Amos—7 (4 гр.з.д.)
Частота: 12375 МГц
Поляризація: H (горизонтальна)
Символьна швидкість: 15,000 Мсимв/с
FEC—7/8
http://mediasat.info/2017/04/04/ukrkosmos-on-amos-7/

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #336 : 09:11:30, 05 Листопада 2017 »
АДАПТАЦІЯ СУПУТНИКА «ЛИБІДЬ» ПІД «ПРОТОН» ПОСЯДЕ 7-14 МІСЯЦІВ


Для запуску українського супутника «Либідь» ракетою «Протон» можливий, але для цього знадобиться адаптація, яка займе від 7 до 14 місяців. Спочатку «Либідь» планувалося запускати РН «Зеніт».
Про це повідомив Генеральний директор ВАТ ІСС ім. М.Ф. Решетнева Микола Тестоєдов в інтерв'ю ТАСС. Він розповів, що зараз український супутник «Либідь» знаходиться на підприємстві на відповідальному зберіганні. У ВАТ ІСС очікують рішення замовника - канадської компанії MDA - про подальші дії, у зв'язку з близьким завершенням гарантійного терміну.

Запуск українського супутника «Либідь» ракетою «Зеніт» стає все менш вірогідний через проблеми на виробника РН - дніпропетровському заводі «Південмаш». Микола Тестоєдов зазначив, що вибір ракет і визначення дати запуску повністю знаходиться в компетенції замовника, яким в даний момент є канадська компанія MDA. Він не бачить проблем в тому, щоб адаптувати апарат під інший носій, зокрема «Протон», але для цього потрібен час. У деяких випадках, зазначив Микола Тестоєдов, супутник спочатку конструюють для запуску різними ракетами, але в «Либідь» був зроблений під «Зеніт». Підготовка до запуску «Протоном» зажадає додаткових розрахунків і випробувань.

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 956
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Новини з світу САТ
« Відповідь #337 : 17:19:43, 11 Січня 2018 »
Нацрада дозволила СТБ і ICTV закодуватися на супутнику

11 січня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення переоформила супутникові ліцензії телеканалів СТБ і ICTV в частині зміни технічних характеристик мовлення. Супутниковий сигнал став кодованим( CAS Verimatrix) замість відкритого

Нацрада ухвалила рішення швидко і без обговорення, нічого не пояснюючи та не дискутуючи з представником телеканалу СТБ.

Раніше, 7 грудня, Нацрада відклала на невизначений час заяву телеканалу СТБ про зміну в супутниковій ліцензії умов розповсюдження сигналу з відкритого на кодований. За зміну в супутниковій ліцензії СТБ проголосували тільки двоє з шести присутніх членів Нацради:Валентин Коваль і Олег Черниш.

Тоді голова Нацради Юрій Артеменко в коментарі «Детектору медіа» сказав, що не підтримує наміри найбільших медіагруп закодувати свій супутниковий сигнал у 2018 році та хоче провести фахову дискусію, зваживши всі переваги та ризику впровадження кодування. Юрій Артеменко обіцяв залучити до дискусії і депутатів, і експертне коло.

За місяць, що минув, ніяких публічних дискусій з експертами Нацрада не проводила. Що вплинуло на зміну позиції регулятора – невідомо.

Нагадаємо, наприкінці серпня виконавчий директор групи «1+1 медіа» Ярослав Пахольчук в інтерв'ю «Детектору медіа»розповів, що між чотирма медіагрупами тривають перемовини про початок кодування супутникового сигналу своїх каналів у першому півріччі 2018 року.

У вересні директор з розвитку бізнесу «Медіа Групи Україна»Олексій Куракін заявив, щокодування на супутнику є важливим кроком, але воно принесе більше турбот, ніж доходів – принаймні, на початку. А генеральний директор компанії «Торсат» (входить у Inter Media Group) Денис Васяновичповідомив, що Inter Media Group ще мала сумніви відносно того, чи потрібно їй кодувати супутниковий сигнал.

На початку листопада чотири найбільші українські медіагрупи досягли згоди щодо кодуваннявідкритих телеканалів на супутнику орієнтовно в травні 2018 року. Однак виявилося, що сумніви щодо кодування мають кілька членів Нацради. Від позиції Нацради залежить можливість переоформлення супутникових ліцензій телеканалів, які передбачають відкритий спосіб розповсюдження сигналу. Але, наприклад, у ліцензіях частини телеканалів уже прописаний кодований супутниковий сигнал.

Кодування є наріжним каменем у перемовинах медіагруп із кабельними провайдерами з приводу підвищення цін за контент. З 2017 року провайдери сплачують телеканалам роялті за ретрансляцію, і з 2018 року ціна зросла. У відповідь провайдери вимагають від телеканалів кодування на супутнику і в цифровому ефірі та вимкнення аналогового ефірного телебачення.

Для глядачів супутникового телебачення кодування означатиме, що вони більше не матимуть безкоштовного доступу на супутнику до контенту таких каналів, як, наприклад, «1+1», СТБ, «Україна» та інших. Тобто якщо вони й далі хотітимуть дивитися ці канали, то муситимуть або підписатися на одного із супутникових платних провайдерів (Viasat або Xtra TV), або обрати інший спосіб телеперегляду (безкоштовне ефірне телебачення, підписка на платне кабельне ТБ, IPTV або OTT).
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 956
  • Рейтинг: +421/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Новини з світу САТ
« Відповідь #338 : 18:11:07, 05 Лютого 2018 »
добрий вечір! признавайтесь хто запршений на конференцію від віасат яка відбудеться 11.02 ! там просто говоритиметься про кодування укр каналів!
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній malyshka

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 495
  • Рейтинг: +274/-6
Новини з світу САТ
« Відповідь #339 : 08:56:27, 06 Лютого 2018 »
 Не впевнений, що на такого роду конференціях можна почерпнути правдиву інформацію, поскільки в першу чергу в кодуванні каналів вони є особливо зацікавлені і намагаються уже багато років це вирішити. Результат цього вирішення усім відомий. ca.,
"...москалі - то тоті люди, шо мішєют жити."  В.Мельникович.

Відсутній oleg8068

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Рейтинг: +91/-1
  • u2c b6 u2c denys h256 Openbox AS4K CI UHD
Новини з світу САТ
« Відповідь #340 : 16:43:36, 07 Лютого 2018 »
Кіберполіція за заявою «1+1 медіа», «Медіа Групи Україна» і «Волі» відкрила провадження проти піратського ОТТ-сервісу
Медіагрупа «1+1 медіа» звернулася до Департаменту кіберполіції Нацполіції України із заявою про незаконну ретрансляцію каналів групи онлайн-ресурсом tvoetv.in.ua. Свої збитки група оцінила в 1 млн 148 тис. грн. Кіберполіція відкрила провадження за ст.176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав).Кіберполіція за заявою «1+1 медіа», «Медіа Групи Україна» і «Волі» відкрила провадження проти піратського ОТТ-сервісу
Керівник відділу дистрибуції «1+1 медіа» Іван Примаков повідомив «Детектору медіа», що в травні 2017 року медіагрупі стало відомо про онлайн-ресурс tvoetv.in.ua (працює за технологією ОТТ), який без згоди медіагрупи транслював телеканали: «1+1», «2+2», ТЕТ, «ПлюсПлюс», «Бігуді», УНІАН ТБ, «Квартал ТВ», Nickelodeon, Nickelodeon HD, NickJr, MTV, MTV Dance, MTV Hit, MTV Rocks, MTV Live HD, VH1 European, VH1 Classic.

«За перегляд програм користувачі мали здійснити оплату власникам сайту. Ми відправили запит на припинення трансляції або укладання договору на легальний показ програм, але ситуація не змінилась», – розказав він.

За словами пана Примакова, медіагрупі завдано шкоду в розмірі 1 млн 148 тис. грн і «1+1 медіа» звернулась із заявою про вчинене кримінальне порушення до Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Начальник Київського управління Департаменту кіберполіції Нацполіції України Сергій Кропива повідомив «Детектору медіа», що у Святошинському районному управлінні поліції Києва було відкрито кримінальне провадження за ст. 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права та суміжних прав). За його словами, з відповідними заявами щодо роботи tvoetv.in.ua до Кіберпліції також зверталися компанія «Воля» та «Медіа Група Україна».

«На даний час нами встановлено дві особи, які здійснюють свою діяльність на території міста Києва та Львівської області. Нашими спеціалістами спільно з представниками слідства проведено санкціоновані обшуки за місцями  мешкання осіб та була вилучена техніка, яка використовувалася для вчинення даних протиправних дій. Вона знаходиться на експертизі. За результатними надходження експертизи, яку ми очікуємо отримати цього місяця, працівниками слідчого органу та органами прокуратури буде розглядатися питання щодо оголошення даним особам повідомлення про підозру. На даний час слідство триває», – повідомив він.

За словами пана Кропиви, tvoetv.in.ua – лише один із сайтів, який займається піратством. Наразі діяльність цих ресурсів продовжується з-за кордону.



«Головна задача цих ресурсів – розповсюдження контенту, права на використання якого вони не мали», – зазначив співробітник поліції.

Адвокат Smartsolutions Law Group, яка захищає інтереси «1+1 медіа», Олександр Папуця повідомив «Детектору медіа», що медіагрупа намагалася домовитися з представниками ОТТ-сервісу про припинення піратства. «Ми направляли поштою пропозиції щодо припинення трансляції та про укладення ліцензійного договору щодо трансляції каналу. Адекватної реакції не було. Вони просто зникли. Користуються анонімними поштовими скриньками», – розказав він.

На сайті tvoetv.in.ua для правовласників є інформація, у якій зазначено, що «сервіс "Твоє ТВ" не зберігає та не ретранслює», а «представлений контент проксується з контенту, який знаходиться в інтернеті у відкритому доступі».



«Детектору медіа» вдалося зв'язатися з представником ресурсу tvoetv.in.ua за номером телефону, зазначеним на сайті. Співрозмовник повідомив, що сайт працює чотири місяці, його послугами користуються приблизно 100 осіб, абонентська плата за місяць користування ресурсом складає 35 грн і це, зі слів представника сайту, «винагорода за те, що ми потрудилися, знайшли плейлист в інтернеті та опрацювали його».

«Ми не зареєстровані, просто працюємо. Беремо все з відкритого інтернету і не несемо відповідальності, звідки воно є. Ми на сайті вказали, що це не ретрансляція, а вони просто працюють через наш сайт», – сказав він.

Представник ресурсу також повідомив, шо tvoetv.in.ua «біль-менш має угоди з правовласниками», але не зміг повідомити, з ким саме підписано угоди.

«З "1+1 медіа" підтримуємо зв’язок і в найближчий час будемо укладати договір. Поки що транслюються канали групи, бо абоненти просять. Претензій від "1+1 медіа" не було, щоб ми їх відключили. Мені ніякої інформації не надходило. Ми завжди для правовласників відкриті. Якщо правовласник звернеться з проханням, щоб ми їх (контент) прибрали, ми їх заберемо», – повідомив він.

Співрозмовник також повідомив, що про відкрите кримінальне провадження щодо порушення авторського права нічого не знає.

Відсутній oleg8068

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 206
  • Рейтинг: +91/-1
  • u2c b6 u2c denys h256 Openbox AS4K CI UHD
Новини з світу САТ
« Відповідь #341 : 17:27:49, 07 Березня 2018 »
В ДКА відбулись переговори з делегацією компанії Spacecom
20 лютого 2018 року в приміщенні ДКА відбулася зустріч з представниками ізраїльської компанії – оператора супутників зв’язку Spacecom. Українську делегацію, до складу якої, крім ДКА, увійшли представники ДП «Укркосмос», очолював Голова ДКА Павло Дегтяренко. На чолі ізраїльської делегації був Президент та виконавчий директор Spacecom Девід Поллак.
Сторони відзначили позитивний досвід співпраці Spacecom та ДП «Укркосмос» стосовно оренди ресурсу космічного апарату AMOS-7 та в рамках реалізації проекту «Країна ТБ».

Крім того, було обговорено стан виконання проекту щодо створення Національної системи супутникового зв’язку України. Зокрема, представники ізраїльської сторони висловили зацікавленість компанії в успішному виведенні на орбіту космічного апарату «Либідь» та введенні його в експлуатацію з метою подальшого його спільного використання.
Spacecom зацікавився «Либiдь»

За інформацією Державного Космічного агентства України (SSAU) в кінці лютого в Києві пройшли переговори між керівництвом даної організації та представниками космічного оператора з Ізраїлю Spacecom, який володіє супутникової угрупованням Amos в позиції 4 градуси західної довготи.

Через неї, як відомо, веде своє мовлення значна частина українських телеканалів, в тому числі і державна платформа Країна ТБ, яка працює на Amos-7. За підсумками переговорів була висловлена ​​зацікавленість про спільне використання супутника «Либідь».

Нагадаємо, що КА «Либідь» є першим українським геостаціонарним супутником, який повинен був спочатку вирушити на орбіту в 2011 році, але з тих пір термін його запуску неодноразово переносився і зараз він знаходиться на зберіганні в російському ІСС імені академіка М. Ф. Решетньова.

Пропозиція про спільну роботу по експлуатації українського супутника висловили представники ізраїльського оператора. За їх словами, Spacecom готовий посприяти у виведенні супутника на орбіту і введення його в штатну роботу після чого можливе спільне використання даного КА.

Український телекомунікаційний супутник «Либідь» повинен працювати в позиції 48 градусів східної довготи. На його борту знаходяться 24 транспондера Ku-діапазону. Потужність кожного транспондера повинна скласти 100-110 Ватт. Черговий планований термін запуску супутника, який був озвучений главою Державного Космічного агентства України Павлом Дегтяренко п'ять місяців тому - друга половина 2018 року.

У 2016 році російська сторона, на території якої знаходиться «Либідь», заявила про те, що гарантійний термін зберігання даного КА закінчився і запропонувала повернути його на Україну.
http://www.nkau.gov.ua/nsau/newsnsau.nsf/mainsubjectsU/336114C04DB4211DC22582400028CABF?openDocument&Lang=U
« Останнє редагування: 17:53:07, 07 Березня 2018 від oleg8068 »

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4500
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #342 : 17:38:13, 07 Березня 2018 »
Друже здохлий весною 2014 провайдер Либіль ТВ і українській супутник Либідь який побудували в Канаді і не можуть запустити з 2011 року це трохи різні речі ...  ca.,

Переніс повідомлення у відповіднону тему і розділ !!!
« Останнє редагування: 18:03:18, 07 Березня 2018 від slavon »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #343 : 18:56:17, 03 Серпня 2018 »
EUTELSAT ЗАМОВИВ ДВА НОВИХ СУПУТНИКА НА ЗАМІНУ« Хотбірд »І ОГОЛОСИВ ПРО ЗАПУСК ПРОЕКТУ KONNEKT AFRICA

Eutelsat замовив два важких супутника, які будуть працювати в орбітальній позиції 13 ° В.Д. У цій точці знаходяться три космічні апарати супутникового угруповання Hot Bird, які транслюють понад тисячу телеканалів.
Таку заяву 1 серпня зробив виконавчий директор Eutelsat Рудольф Белмер, пише SpaceNews. За його словами, використання двох космічних апаратів замість трьох дозволить оператору скоротити витрати на супутникове угруповання, зберігши пропускну здатність. Це актуально для компанії, оскільки недавно трирічний фінансовий план Eutelsat був скоректований у бік зменшення видаткової частини c € 420 млн в рік до € 400 млн в рік. Виготовлення, запуск і страховка двох апаратів обійдеться Eutelsat в € 600 млн.

Обидва супутники будуть створені на основі платформи Eurostar NEO компанії Airbus Space and Defense. Можливість створення двох космічних апаратів на заміну трьох без втрати ємності (при тому, що поліпшуються деякі експлуатаційні характеристики супутників, наприклад точність утримання на орбіті) обумовлена ​​застосуванням технології all-electric, яка дозволяє вивести на орбіту апарати більшої маси.

Запуск цих супутників намічений на 2021 рік, пусковий провайдер і носій поки не визначені.

Також Белмер розповів, що в цьому місяці починає робіт сервіс супутникового ШПД Konnekt Africa, запуск якого очікувався ще в 2016 році. За словами представника Eutelsat, сервіс буде доступний в 19 країнах, розташованих на південь від Сахари. Клієнтам зможуть отримати доступ в Інтернет на швидкості 10 Гбіт / с. Для роботи сервіси Konnekt Africa використовуються ємності Ка-діапазону супутника Al Yah 3. Зараз Eutelsat шукає партнерів, які будуть цей сервіс продавати.

На 2020 рік заплановано запуск супутника Konnect, який дозволить збільшити пропускну здатність сервісу Konnekt Africa до 75 Гбіт / с.

Відсутній STUDIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Рейтинг: +12/-2
Новини з світу САТ
« Відповідь #344 : 07:52:29, 05 Квітня 2019 »
Офіційна платформа супутникового телебачення Viasat повідомляє, що в рамках підготовки до  анонсованого медіагрупами кодування супутникового сигналу в Україні розширює лінійку обладнання для підключення до платформи. Viasat вибрав додаткового постачальника обладнання – компанію «Shenzhen Newglee Technology Co., Ltd» – одного з провідних  виробників та постачальників супутникового приймального обладнання.

 

Компанії домовилися про поставку понад 100 000 одиниць сеттопбоксів, і перша партія має надійти на ринок вже у вересні. Це сучасний сеттопбокс для прийому супутникового сигналу з розширеним функціоналом – він здатний приймати закодований супутниковий сигнал, є максимально простим для налаштування, тобто абсолютна більшість  клієнтів зможе підключати його до Viasat самостійно.

 

«За останньою доступною інформацією, кодування має відбутись 20.01.2020, тобто залишається дещо півроку на підготовку. Тому ми поспішаємо, аби бути готовими до цієї події і наповнити ринок необхідною кількістю обладнання. У нас вже є успішний досвід у використанні сеттопбоксів Newglee, переконаний, що цей проект буде не менш успішним», – зазначив Дмитро Шедько,  керівник платформи Viasat.

 

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 4547
Остання відповідь 21:53:57, 25 Червня 2007
від Ігор Горбусь
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 5444
Остання відповідь 08:57:09, 27 Жовтня 2010
від Yaro
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 10132
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютого 2009
від SERS3333
Загальні новини DVB-T2

Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 41
Переглядів: 21138
Остання відповідь 12:39:42, 24 Березня 2015
від slavon
Новини телеканалів.

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 46
Переглядів: 22978
Остання відповідь 12:16:00, 02 Вересня 2013
від slavon