Автор Тема: Новини з світу САТ  (Прочитано 101625 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній Diller

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Рейтинг: +214/-4
  • ^)
Новини з світу САТ
« Відповідь #285 : 08:07:22, 16 Липня 2013 »
По попердній статті видно що на даному сайті йде лобіювання інтересів певних компаній http://proit.com.ua/article/progress/2013/07/12/093205.html  (сусідня рекламна стаття).Далі щоб не флудити,а я уже писав подібне,на ходбірді закриють відкиті українські канали канали ,і так далі.... Закриють... і будемо дивитись москалів,вони нам будуть зомбувати свою політику ,культуру ,і т.д.А я думаю Росіяни непропустять можливості добавити ще свого контенту на цій позиції.Дехто буде шукати відкриті  канали на інших позиціях.Не всі так швидко перейдуть на платні платформи і цьоцю шуру....Звертаємося  до віасату,а то вони уже бігають по селах і рекламують "Цифрове телебачення" і до нового року уже на тарілках усе закриють...
ORTON 9500 HD PVR 2 CI 2 CX E PLUS 75E 36E 19.2E 13E 9E 5E 4W

Відсутній savsav

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 676
  • Рейтинг: +511/-26
Новини з світу САТ
« Відповідь #286 : 09:26:44, 16 Липня 2013 »
                                  Час домовлятися: Інтер і Viasat


 На початку квітня стало відомо про те, що супутникова платформа Viasat досягла угоди з групою «Інтер». В рамках угоди всі телеканали групи «Інтер», а це не лише сам «Інтер», але, також, НТН, К1, «Мега», К2, «Піксель», «Ентер-фільм» і «MTV Україна» (зараз це канал ZOOM), стали доступні абонентам Viasat. Тривіальне, на перший погляд, подія виглядає зовсім інакше, якщо врахувати, що це перша подібна угода за багато років.

Великим - добре!

Традиційно великий український бізнес (а група «Інтер» - це дуже великий за українськими мірками український медіа холдинг) воліє робити все самостійно, «in house». Мовляв, гроші повинні по мінімуму йти з «сім'ї». У цього феномена є і психологічна підоснова. Маса людей, які отримують немаленькі гроші, шукають спосіб виправдати свою зарплату, по-перше, і підвищити власний рівень в нескінченних корпоративних війнах, по-друге.

На певному етапі в холдингу виникла і взяла гору ідея створити власну супутникову платформу, яка виступила б каналом для монетизації всього зоопарку телеканалів, на які у «Інтера» є права. Варто нагадати, що, крім іншого, «Інтер» займається дистрибуцією в Україні продукту зарубіжних правовласників. Цим займається окрема структура у складі холдингу - Торсат (див. список пропонованих каналів).

Не можна не відзначити, що в ідеї займатися взагалі всім, включаючи виробництво, мовлення і доставку сигналу, закладені дуже великі ризики. Тим не менш, керуючись саме цією ідеєю, в «Інтері» багато років відмовляли всім бажаючим право поширювати телеканали з його пулу з допомогою супутникових платформ.

Великим - погано...

Секретом Полішинеля є хронічна збитковість українських ЗМІ, включаючи провідні телеканали. У гонитві за рейтингами, які, крім комерційного аспекту, трактуються як ступінь пропагандистської ефективності, українські телеканали загнали себе в глухий кут. Витрати на закупівлю та виробництва програмного продукту провідних телеканалів практично вдвічі перевищують доходи від реклами. В результаті за підсумками 2012 року «Інтер» збільшив свої збитки на третину, майже 180 млн грн. Перекрити витрати на покупку контенту групі не допоміг навіть зростання рекламних доходів від передвиборної кампанії.

  Весь текст тут: http://www.mediasat.net.ua/content/news_all/12782/
Pioneer1430,Ferguson Ariva100HD,OpenBox X800,
Power Sky(Arion),Euro Sky3023,
Globo4100c,Globo5000,Philips6010,Nokia D-Box1,
1,2M 60*E - 15*W. Львів.

Відсутній svidrak

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Рейтинг: +139/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #287 : 15:38:42, 16 Липня 2013 »
Ой попре масове підключення "цьоці шури" але наскільки довго її вистарчить!!!!
Попре то попре но шо робити тим хто живе в селах?в кого нема інтернету ?
А шо тим у кого глобоподібні?))
Бачу тре запасатися Gsm кембріджі і перихідники юсб-ком,ком-лан. Недай боже заблокують інтер мене моя бабуля зїсть)
OPTICUM 9500 HD + HDD 160Gb (АСС-NEWclass) 4,5,13,36
Emachines E525 , Adsl WI-fi 5 M/bit

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Новини з світу САТ
« Відповідь #288 : 16:58:13, 16 Липня 2013 »
вітіван має хороші аппарати скайбокс ф4 якщо є покриття лайф,вставляеш сімку і шура рулить

Відсутній svidrak

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Рейтинг: +139/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #289 : 17:18:58, 16 Липня 2013 »
вітіван має хороші аппарати скайбокс ф4 якщо є покриття лайф,вставляеш сімку і шура рулить
Ну неспорю некожен захоче почті 100 баксів відати за приймач )Такі у нас люди((
Як я  докажу бабулі шо то хоп раз і заблокували і всьо немож дивититьсь (мене зїдять с потрхими всі знакомі і клієнти)
OPTICUM 9500 HD + HDD 160Gb (АСС-NEWclass) 4,5,13,36
Emachines E525 , Adsl WI-fi 5 M/bit

Відсутній andre33

  • Світла пам`ять
  • Ветеран
  • *******
  • Повідомлень: 1132
  • Рейтинг: +1753/-2
  • Lemberg
Новини з світу САТ
« Відповідь #290 : 18:02:16, 16 Липня 2013 »
да , то цікавий апарат Sky Box F4
 тут відеоогляд
 SkyBox F4 GPRS
 ще туди прикрутити слухавку і мікрохвон і є тєлєфон в хаті  An14
 яка ціна питання ?

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Новини з світу САТ
« Відповідь #291 : 18:59:10, 16 Липня 2013 »
хто хоче ,хто не хоче,до мене доперся старий відремонтуй мені телевізор 37 по діагоналі я вже давно ремонтом не займаюсь ,вскрив подивився тдкс шиє,відвіз другу той мені слухай дай я тобі за 300грн дам другий,а то візьму тдкс китайський ремонт обійдеться 300 грн,він через місяці два здохне в діда ,то шо я маю йому за свої міняти,воно мені і на... не треба,а лсдшки 22ки вже ціна 1000грн,не боїться ні сирості,жре в пять разів менше,тай гарантія шо не рік два поробить,так ніхто коли пропонуеш зразу сто баксів викидуватьи не хоче,але коли подивиться діскавері,або евроспорт в хд форматі то не вірить шо сто баксів досить щоб таке дивитися,тому не розумію людей коли беруть телевізор фул хд і до нього жлобо за 20 баксів,тим більше якщо закодують то тільки дірку в стіні можна буде заліпити,ви мені поясніть чому люди замість того щоб взяти за 50 баксів дракона,купують двбт-2 за 600 грн і до нього антену за триста гривень і в результаті це барахло тягне в їхньому районі 5-8 каналів,мабуть не купляти не хотять а ми просто продати не вміемо,!!!

Додано: 19:03:06, 16 Липня 2013
відколи хд приймачи вже є по 50 баксів навіть не думаю пропонувати мпег-2

Відсутній oleh61

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1023
  • Рейтинг: +829/-6
  • Я тут,але мене не видно (Бурштин)
Новини з світу САТ
« Відповідь #292 : 19:58:51, 16 Липня 2013 »
ви мені поясніть чому люди замість того щоб взяти за 50 баксів дракона,купують двбт-2 за 600 грн і до нього антену за триста гривень і в результаті це барахло тягне в їхньому районі 5-8 каналів,мабуть не купляти не хотять а ми просто продати не вміемо,!!!

не треба перебільшувати  :)наприклад ,навколо мене 8 сусідів мають сат і тільки один -т2 , хоча я не продаю і не рекламую -напевно -я сам реклама  :2funny:



  а по селі т2 -на пальцях однієї руки можна полічити , також мовчу про наземне з Бурштина -dvb-s криптон -теж одиниці мають ...
GI 8180 ! Samsung UE40J ! Samsung 5.1CH ! DiSEgS 8х1-75E+31.5Е+36E+9Е+13E+5E+4W ! TL-841ND ! W 7х64; SSD 120G ;Samsung(23")

Відсутній svidrak

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Рейтинг: +139/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #293 : 20:29:36, 16 Липня 2013 »
НУ т2 це маразм!В мене куча сусідів на ньому в кого шо в кого карти доступу,  в кого приймачі ло**  :-Р  я часто налаштовую після криворуких
От було  недавно прийшов сусід  Каже типу прийди подивись на плазмі т2 неробить  і напростому теливізорі і на приймачі тіки 8 каналів
я прийшов полазив в настройках все добре кажу в вас щось з антеною а він та нє то шось з настройками 
я короче з ним поспорив на 50 грн. Притащив я плазму додому підєднав просканував все паше він дав мені  50  і відніс плазму додому , надругий день ше 100 за нові плати  і їх заміни .С питав я його за скіки він купив так там почті за 1000 грн(карта доступу в плазму і приймач на звичайний)
і шо якість гім** 32 якихось канали
Яб йому за почті ті самі гроші поставив спутнікову на його плазму і булоб як мінімум 100 каналів


OPTICUM 9500 HD + HDD 160Gb (АСС-NEWclass) 4,5,13,36
Emachines E525 , Adsl WI-fi 5 M/bit

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #294 : 05:03:54, 17 Липня 2013 »
Ось такий діалог знайшов на одному форумі
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #295 : 12:40:02, 18 Липня 2013 »
Повідомлено причину аварії рекети "Протон-М"
Цитувати
Роскосмос назвал причину крушения "Протона-М"


18 июля 2013 | 14:02
                                                                                                Ракета "Протон-М" потерпела аварию из-за  нештатной работы датчиков угловых скоростей, заявил заместитель главы  Роскосмоса Александр Лопатин.

По его словам, в результате  комплексного исследования специалистами было установлено: три из шести  датчиков были перевернуты на сто восемьдесят градусов, в результате чего  система управления ракеты получала некорректные данные о своей  ориентации.

Виновные в неправильной установке датчиков установлены, заявил Лопатин.

Материалы проверки, касающиеся аварии, направлены в Генпрокуратуру.

Напомним,  2 июля российская ракета-носитель "Протон-М", стартовавшая с  Байконура  с разгонным блоком ДМ-03 и тремя навигационными космическими   аппаратами "Глонасс-М", упала на первой минуте старта. В Роскосмосе в свою очередь уточнили, что двигатели ракеты-носителя аварийно выключились на 17 секунде полета.

Вскоре после этого стало известно, что в связи с аварией Протона запуски ракет на космодроме Байконур прекратят на два-три месяца.
 Ренее СМИ, со ссылкой на источник  близкий к комиссии по расследованию причин аварии сообщали, что ЧП произошло произошла из-за ошибки при   сборке ракеты.
                             
                                                                                                                     
                                                              Подробности
                                 По материалам: Русская служба Би-би-си
                             
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Новини з світу САТ
« Відповідь #296 : 10:13:10, 28 Серпня 2013 »
Цитувати
"Экспресс-МД1" отошел в мир иной...

В минувшие выходные был захоронен спутник связи и вещания "Экспресс-МД1", запущенный в 2009 г. и вышедший из строя месяц назад. В 2008 г. также был утерян казахский KazSat-1, чья платформа была взята за основу при проектировании МД1. При запуске МД1 оценивался в 1,1 млрд руб., страховые выплаты за него могут составить 750 млн руб.

О прекращении эксплуатации аппарата с 21 августа в пятницу заявила пресс-служба Россвязи. Представитель ведомства Владимир Калинин уточнил порталу ComNews, что спутник уводится для предотвращения возможных столкновений.

Оператор спутника - ФГУП "Космическая связь" (ГПКС) - не предоставил подробных разъяснений. Отказался от комментариев и представитель ОАО "Ингосстрах", где был застрахован спутник. В то же время источник в отрасли, знакомый с ситуацией, сообщил, что экспертная комиссия, расследующая июльский инцидент, завершила работу. Официально решение о признании аварии страховым случаем еще не принято.

По его словам, уже можно сделать заключение, что спутник не будет функционировать дальше, однако необходимо полностью прояснить ситуацию и отсечь лишние гипотезы. "Пока есть предварительный отчет. Данных телеметрии достаточно, с этим надо глубоко работать", - уточнил собеседник ComNews.

На взгляд источника, окончательное решение может появиться уже на днях. Если потребуется дополнительная экспертиза, она займет не больше месяца.

Источник заметил, что выплаты ГПКС за спутник как имущество, по предварительным данным, составят более 750 млн руб. Еще около 100 млн насчитывает потеря выручки – здесь страхователем выступают компании, арендовавшие емкость аппарата. Третья составляющая договора, ответственность перед третьими лицами, была застрахована при запуске.

Захоронение спутника, по информации собеседника ComNews, должно было завершиться в эти выходные.

Согласно официальному уведомлению ГПКС, адресованному "Ингосстраху", авария на "Экспресс-МД1", расположенном в точке 80° в.д., произошла в четверг, 4 июля, в 12.32 мск (см. новость ComNews от 9 июля 2013 г.). Принадлежащий "Космической связи" аппарат перешел в режим неориентированного полета из-за отказа в обмене информацией бортовой цифровой вычислительной системы и комплекса, управляющего двигателями-маховиками. В результате прервалась трансляция телевизионных программ "Первого канала", "России 1", "Культуры" и "Пятого канала" на Центрально-Европейской части России и в Уральском регионе, где проживает около 117 млн человек.

"В первые же минуты после прекращения вещания сработала система экстренного переключения, созданная РТРС, и трансляция телеканалов пошла по резервным системам", - указывалось в официальном сообщении Минкомсвязи (см. новость ComNews от 8 июля 2013 г.). В качестве резервного канала были использованы мощности другого КА группировки ГПКС - "Экспресс-АМ33", расположенного в точке 96,5° в.д.

"По резервной схеме сейчас передается сигнал "Первого канала" и "России 1" для 94% населения, проживающего в зоне охвата спутника", - уточнял руководитель пресс-службы ФГУП "Российская телевизионная и радиовещательная сеть" (РТРС) Игорь Степанов. Около 75% принимали передачи "Пятого канала". Наиболее сложная ситуация складывалась с вещанием канала "Культура" и региональными трансляциями выпусков местных новостей.

После проведенных испытаний было принято решение о замене "Экспресса-МД1" на "Ямал-202", принадлежащий ОАО "Газпром космические системы" (см. новость ComNews от 11 июля 2013 г.). Итоговая схема обеспечит прием "Первого канала", "России 1", "Культуры" и "Пятого канала" и позволит сохранить в полном объеме местное вещание региональных филиалов ВГТРК, заверяло Минкомсвязи.

Основные объекты вещания переведены на прием телесигнала с "Ямала-202" в течение 10 июля. В полном объеме трансляция возобновилась в течение двух недель. Эти сроки обусловлены тем, что было необходимо вручную переориентировать антенны на более чем 1 тыс. объектов РТРС в труднодоступных малых населенных пунктах.

Помимо телевещания пострадали магистральные спутниковые каналы сотовых операторов. "Нарушение ориентации спутника привело к незначительным потерям спутниковых каналов, которые в настоящий момент переводятся на резервные маршруты", - информировала пресс-секретарь ОАО "ВымпелКом" Анна Айбашева. "Там, где это необходимо, мы переводим трансляцию на резервные каналы", - добавляла пресс-секретарь ОАО "МТС" Ирина Агаркова.

При запуске спутника также официально сообщалось о том, что его мощности будут использованы для "решения задач подвижной президентской и правительственной связи". От комментариев по этому вопросу представители пресс-службы Минкомсвязи в пятницу уклонились, сославшись на отсутствие соответствующей информации.

"Экспресс-МД1" создан московским ГКНПЦ им. Хруничева. На момент запуска в феврале 2009 г. это был первый малый спутник связи и вещания, появившийся на вооружении ГПКС. За его основу была взята та же платформа, что и для казахского спутника KazSat-1, который был потерян осенью 2008 г. Четыре года назад Алексей Остапчук, на тот момент генеральный директор ГПКС, сообщил ComNews, что ГКНПЦ им. Хруничева внес много доработок в платформу малого космического аппарата. "МД1 - это уже не KazSat, а совершенно другой аппарат, с иными ПО и полезной нагрузкой", - подчеркивал Алексей Остапчук. Полезную нагрузку для "Экспресс-МД1" поставила франко-итальянская фирма Thales Alenia Space (TAS) в лице подразделения в Италии (см. новость ComNews от 12 февраля 2009 г.).

Спутник был запущен с космодрома Байконур вместе со средним "Экспресс-АМ44". Для вывода спутников на орбиту применялась ракета-носитель "Протон-М" с разгонным блоком "Бриз-М" (оба - производства ГКНПЦ им. Хруничева).

Запуск и первый год эксплуатации на орбите АМ44 и МД1 были застрахованы двумя компаниями: "Ингосстрах" (70%) и "Согаз" (30%). При расчете страховой премии "Ингосстрах" исходил из стоимости спутника "Экспресс-АМ44" на уровне 1,8 млрд руб., а "Экспресс-МД1" - 1,1 млрд руб. Таким образом, общая стоимость двух спутников составляет около 2,9 млрд руб., а страховая премия по ним достигает 500 млн руб.

http://www.comnews.ru/node/76454
« Останнє редагування: 10:23:21, 28 Серпня 2013 від vasjabr »
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #297 : 14:59:46, 03 Вересня 2013 »
Супутник Astra 2E"

На Байконурі почалася збірка головної частини ракети-носія «Протон», призначеної для запуску супутника зв'язку «Астра-2Е»



На космодромі Байконур в монтажно-випробувальному корпусі 92-А50 почалися спільні операції по збірці космічної головної частини (КГЧ) ракети-носія «Протон-М», призначеної для запуску телекомунікаційного космічного апарату Astra 2E/«Астра 2Е». Космічний апарат Astra 2E виготовлений EADS Astrium (Франція) за замовленням оператора супутникового зв'язку SES (Люксембург).

Після прибуття на космодром, КА Astra 2E був розміщений в залі 103 Міка, де інженери Astrium провели всі необхідні автономні перевірки апарата і заправили його компонентами палива. Сьогодні вранці КА Astra 2E перемістили в зал 101 і встановили на перехідну систему, за допомогою якої апарат стикується з розгінним блоком. Безпосередня збірка космічного апарату з розгінним блоком «Бриз-М» планується назавтра.

Крім зборки космічного апарата з розгінним блоком, роботи з КГЧ включають установку стулок головного обтічника на космічний апарат, зістикований з «разгонником», і наступні електричні перевірки КГЧ.

Паралельно в сусідньому залі Міка фахівці ГКНПЦ ім. М.В.Хруничева завершують підготовку ракети-носія «Протон-М» до збірки з КГЧ.

Роботи з ракетою «Протон», розгінним блоком «Бриз-М» і іншими компонентами ракети космічного призначення, а також підготовку стартового комплексу виконують співробітники ГКНПЦ імені М.В.Хруничева і ряду підприємств Роскосмосу.



www.sat24.ru

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Новини з світу САТ
« Відповідь #298 : 09:19:00, 04 Вересня 2013 »
Супутник "AMOS-4" успішно виведений на орбіту ...
Цитувати
Вчера 05:58:31 Спутник "AMOS-4"Космический аппарат "Амос-4" выведен на целевую орбиту.

В соответствии с циклограммой полета космический аппарат (КА) «Амос-4» (Израиль) в расчетное время отделился от разгонного блока «ДМ-SLБ» и передан на управление заказчику.

Запуск космического аппарата был выполнен с помощью ракеты космического назначения (РКН) «Зенит-2SБ» с разгонным блоком (РБ) «ДМ-SLБ» 1 сентября в 00 ч. 05 мин. по московскому времени со стартового комплекса площадки 45 космодрома Байконур.

www.sat24.ru
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній SLAVASAM

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Рейтинг: +565/-0
Новини з світу САТ
« Відповідь #299 : 13:31:09, 05 Вересня 2013 »
Україна знову відклала запуск свого першого телекомунікаційного супутника

При підготовці до виводу на орбіту телекомунікаційного супутника "Либідь" учасники проекту вирішили побудувати резервну станцію управління. Для реалізації проекту планують залучити додаткові $ 15 млн.

Україна в черговий раз перенесла дату запуску свого першого телекомунікаційного супутника "Либідь" із-за браку коштів.

Спочатку планувалося, що об'єкт буде виведений на орбіту ще в 2012 році, до футбольного чемпіонату Євро. Але пізніше термін був перенесений на 28 грудня 2013 року. Коли тепер відбудеться запуск, невідомо.

Нова затримка виникла через необхідність переналаштування супутника: Україна затягнула узгодження використання радіочастот, і в результаті закріплена за Україною позиція відійшла Франції. Крім того, при підготовці до висновку "Либіді" на орбіту учасники проекту вирішили побудувати резервну станцію управління. Перша зараз будується в Євпаторії, а друга імовірно буде перебувати в Дунаївцях Хмельницької області. Поки вона не побудована, планується тимчасово орендувати інфраструктуру за кордоном.

Для реалізації проекту необхідні додаткові $ 15 млн. Їх збираються залучити у вигляді кредиту під державні гарантії, свідчить внесений у Верховну Раду законопроект.

Фактичний старт проекту "Либідь" було дано в грудні 2009 року, коли канадська компанія MacDonald, Dettwiler and Associates перемогла в конкурсі на створення космічного апарату для "Укркосмосу". Вартість контракту склала $ 254 млн. Кошти були залучені у вигляді десятирічного міжнародного кредиту.

"Либідь" буде надавати послуги супутникового телебачення та послуги зв'язку за технологією VSAT, в тому числі й інтернет-доступ, а також забезпечувати телекомунікації для державних потреб. Станом на серпень апарат готовий на 65%. Супутник зможе ретранслювати до 900 телеканалів, а термін окупності цього проекту складе 11-12 років. Сам апарат пропрацює трохи більше - 15 років.
http://zn.ua/TECHNOLOGIES/ukraina-snova-otlozhila-zapusk-svoego-pervogo-telekommunikacionnogo-sputnika-128577_.html
« Останнє редагування: 14:44:19, 05 Вересня 2013 від slavon »

 

Новини від "Стронг"

Автор kolobokРозділ Strong

Відповідей: 2
Переглядів: 4560
Остання відповідь 21:53:57, 25 Червня 2007
від Ігор Горбусь
Новини для 1430-1530...

Автор YaroРозділ Pioneer

Відповідей: 5
Переглядів: 5454
Остання відповідь 08:57:09, 27 Жовтня 2010
від Yaro
Новини від нтв + Україна

Автор slavonРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 31
Переглядів: 10142
Остання відповідь 14:10:25, 06 Лютого 2009
від SERS3333
Загальні новини DVB-T2

Автор SashaTvРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 41
Переглядів: 21142
Остання відповідь 12:39:42, 24 Березня 2015
від slavon
Новини телеканалів.

Автор vicРозділ Українські телевізійні канали

Відповідей: 46
Переглядів: 22993
Остання відповідь 12:16:00, 02 Вересня 2013
від slavon