Автор Тема: Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них  (Прочитано 138568 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #345 : 08:25:24, 29 Вересня 2010 »
Cід каналу на БІСС ключі вводиться в десятковому (DEC) вигляді !!! Ключі як правило редагую вручну з пульта приймачу. Всі актуальні (робочі) на сьогоднішній день ключі (БІСС, Сека, Кріпворкс і залишки ВіА 2.3) для ДВБекстрімівської прошивки разам із списком каналів на 3-голового викладаю.
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #346 : 15:39:26, 12 Грудня 2010 »
Софт до 3018SE список каналів взято від пана  hmura, підправлені канали  в бісс.

Відсутній STUDIO

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 134
  • Рейтинг: +12/-2
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #347 : 08:05:41, 31 Січня 2011 »
Привіт усім.Появилася така проблемма.Принесли тюнер цікавий.На ньому написано free to air satellite receiver AF-6318CR/
Бачу софт стоїть від поляків.Показуав нормально,правда вже два роки не шився.Перешив я його 3_3018SE_dvbxtreme_6686_AD7_special_rus_panel.auc  ось цим софтом автоаріонером.Залив канали,ключі-все залилось номально,після цього тюнер сигнал на супутниках бачить а на екрані пише услуга не доступна на всіх каналах.Пробую другий софт залити автораріонером уже не льється.

Відсутній Diller

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 201
  • Рейтинг: +214/-4
  • ^)
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #348 : 08:38:14, 31 Січня 2011 »
Поставте софт від 6018,(6318) .у тюнері материнка від карткового O0
ORTON 9500 HD PVR 2 CI 2 CX E PLUS 75E 36E 19.2E 13E 9E 5E 4W

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1015
  • Рейтинг: +3086/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #349 : 10:57:22, 31 Січня 2011 »
100% Я ж писав шо підходить до усіх безкарткових приймачів  :2funny:
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній Остап

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Рейтинг: +398/-16
  • Медицина лікує людей а ветеринарія людство!
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #350 : 15:36:43, 22 Січня 2012 »
Софт до 3018SE список каналів взято від пана RIZIK. Бісс канали привязані до частоти

Відсутній WovantKL

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #351 : 17:43:00, 19 Лютого 2012 »
Які прошивки підходять до OPENBOX -620?
Оригинал Dreambox DM 800 HD PVR,GEMINI 5.1 ,Enigma 2 ,CCcam2.2.1,mgcamd1.37, OpenBox S1,OpenBox 620 (Таз 1.80,C+Ku,14.0'W-4.0'W-1.0'W-4.8'E-9.0'E-13.0'E-16.0'E-19.2'E-23.5'E-36.0'E-40.0'E-42.0'E-49.0'E-53.0'E-60.0'E-75.0'E-80.0'E-90.0'E-96.5'E)

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4540
  • Рейтинг: +5372/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #352 : 17:48:31, 19 Лютого 2012 »
Такий самий як для Фргюсонів 7018
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній WovantKL

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #353 : 18:45:37, 19 Лютого 2012 »
Звідки можна скачати ключі для прошивки 7018_dvbxtreme_6686_AF7_RC6.auc
Оригинал Dreambox DM 800 HD PVR,GEMINI 5.1 ,Enigma 2 ,CCcam2.2.1,mgcamd1.37, OpenBox S1,OpenBox 620 (Таз 1.80,C+Ku,14.0'W-4.0'W-1.0'W-4.8'E-9.0'E-13.0'E-16.0'E-19.2'E-23.5'E-36.0'E-40.0'E-42.0'E-49.0'E-53.0'E-60.0'E-75.0'E-80.0'E-90.0'E-96.5'E)

Відсутній zenon101

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 42
  • Рейтинг: +17/-1
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #354 : 19:09:05, 19 Лютого 2012 »
Будь ласка ключi на 19.02.2012
GI 11000 4K UHD, DM800 HD se, SSL a8p WiFi OpenPli 4/ 4w,5e,9e,13e,36e,46e,75e,85e,90e - KY band.   40e,49e,85e,90e,96e - C band - позиціонер.

Відсутній WovantKL

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 11
  • Рейтинг: +0/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #355 : 19:27:16, 19 Лютого 2012 »
Які кодіровки відкриває прошивка 7018_dvbxtreme_6686_AF7_RC6.auc крім BISS?
Оригинал Dreambox DM 800 HD PVR,GEMINI 5.1 ,Enigma 2 ,CCcam2.2.1,mgcamd1.37, OpenBox S1,OpenBox 620 (Таз 1.80,C+Ku,14.0'W-4.0'W-1.0'W-4.8'E-9.0'E-13.0'E-16.0'E-19.2'E-23.5'E-36.0'E-40.0'E-42.0'E-49.0'E-53.0'E-60.0'E-75.0'E-80.0'E-90.0'E-96.5'E)

Відсутній S7DEATH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +7/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #356 : 18:20:58, 15 Січня 2013 »
Шановні форумчани,допоможіть з свіжим дампом для Ferguson 6018CR, процесор 5518.Пунктика про системну інформацію в меню не має.Дякую.

Відсутній Snoop

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1003
  • Рейтинг: +451/-13
  • Іграшки-низькі ціни
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #357 : 06:51:25, 16 Січня 2013 »
Які кодіровки відкриває прошивка 7018_dvbxtreme_6686_AF7_RC6.auc крім BISS?
Trаvеl+клубнічка+спорт з астри 4.8е! Кріпто кодування!

Додано: 06:57:40, 16 Січня 2013
Шановні форумчани,допоможіть з свіжим дампом для Ferguson 6018CR, процесор 5518.Пунктика про системну інформацію в меню не має.Дякую.

Прошийте тюнер старою двб-ектрім ас07 прошивкою подобавляйте вручну канали і ключі! Або залийте останій список каналів!
« Останнє редагування: 06:57:40, 16 Січня 2013 від Snoop »
www.igrashkalviv.at.ua - маг.ВЕСЕЛА ІГРАШКА
ZGEMMA H9S: 4W+5E+13E+19E - 0.9m; 28E+36E+46E+53E - 0.9m; 75E - 0.9m.

Відсутній S7DEATH

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 6
  • Рейтинг: +7/-0
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #358 : 20:53:33, 16 Січня 2013 »
Спасибі.Кому потрібно  для Ferguson 6018CR, процесор 5518 ось софт+ключі та список каналів на 3 головго дракона а також  з 75 градусом(канали з 75 градусом в списку фаворитів УКР/РУС).Все по фаворитах.Додав Інтер+,Pravo-TV,ERA,Малятко TV,'Звезда (0ч)',Мати і дитя,ТНТ +3  і т.д..Комусь можливо пригодиться.
P.S. Канали сортуємо по своєму.

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1499
  • Рейтинг: +2467/-41
Arion,Ferguson, Openbox 1700..Лемберг..все про них
« Відповідь #359 : 20:52:20, 15 Квітня 2013 »
Пропоную Ваші увазі ПО для Lemberg 1000- 1100: софт, бут, актуальні на 13.04.2013 списки каналів і ключів на 3 головго дракона. В списку фаворитів УКР/РУС. В архіві- зручний завантажувач- виватажувач для цих тюнерів.
Є можливість редагувати ключі пультом.
« Останнє редагування: 21:03:05, 15 Квітня 2013 від vasjabr »
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

 

Прошивка для Openbox S1 PVR, S2HD, S2HD Mini і S2HD+ mini PVR

Автор bodyanРозділ S1 PVR, S2HD PVR, S2 Mini HD, S3 Mini HD

Відповідей: 75
Переглядів: 116520
Остання відповідь 11:28:30, 08 Грудня 2017
від bodyan
Openbox S5 PVR и S8 TWIN PVR

Автор BOSSSSSРозділ Openbox HD S4 / S5 / S6 / S7 / S8 / S9

Відповідей: 0
Переглядів: 5888
Остання відповідь 18:18:28, 19 Грудня 2009
від BOSSSSS
[Enigma2] Встановлення Enigma2 на GI S8680 (Openbox S6, Optibox Anaconda)

Автор bodyanРозділ Enigma2 / Neutrino / Titan

Відповідей: 0
Переглядів: 9166
Остання відповідь 11:20:19, 15 Грудня 2011
від bodyan
Тільки файли ключів для: "OpenBox X-7x0PVR".

Автор gotsanyukРозділ X-730, 750/770 CIPVR

Відповідей: 16
Переглядів: 16622
Остання відповідь 09:28:24, 15 Січня 2012
від Alik7606
Openbox SX2 Combo шасі ST096MH допоможіть впізнати CP28,CP31,CP27,UP4

Автор Rostyk.07Розділ Питання, пов'язані з ремонтом.

Відповідей: 2
Переглядів: 1227
Остання відповідь 22:05:08, 02 Червня 2026
від k750