Автор Тема: Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)  (Прочитано 12229 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #15 : 18:01:07, 08 Серпня 2016 »
Е2  відскановуєш потрібний транспордер, знаходиш його в списку спутники/канали, стаєш на назву цього каналу, на пульті нажимаєш кнопку (меню) відкриєтся вікно з пропозиціями, вибираєш пункт ( добавити канал до фаворитних ) і ось чудо відбулося канал уже наприклад в папці під назвою "Спорт" Потім можна вибрати пункт ( переміщення ) і переміщаєш канал в верх, або вниз.

Відсутній nico2

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 980
  • Рейтинг: +1104/-15
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #16 : 18:33:35, 08 Серпня 2016 »
Цитувати
так є !!! До речі запустив DreamBoxEdit на wine під Linux (Ubuntu 16.04, графічна оболонка mate (колишній gnome2)). Як FTP клієнт під Ubuntu використовую Double Commander (це аналог ТС для вінди), для реагування ключів та фалів конфігурації використовую стандартний у mate текстовий редактор pluma, можна також редагувати - gedit, kate, kwite і тд.тп. !!!
спеціально роздрукую для власників дрімів і буду давати їм як інструкцію,а також зрозумів що наші айтішники всі канали напамять знають,то тепер буду сканувати для всіх своїх кліентів які дивляться одні чехів з 23,інші з тора мадярів,а треті словаків хай мені на компі посортують канали дрімбокседітом шо я буду морочитися ,а може в них спеціальні компи пишуть цей показує,а цей ні,мене маразм наших комполюбів вже задрав ,не знаю на хріна їм телевізор коли крім монітора їм більше нічого не треба,всяку лобуду будуть нести лиш би виправдати свої переконання,та сортуйте для себе,а люди хотять дивитись то шо вони люблять,то грузину грузію давай,румину молдавію,італьянцю ставив,студент іспанську вчить та прокиньтесь подивіться шо крім вас ще інші люди є!

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #17 : 19:28:29, 08 Серпня 2016 »
Вельмишановне товариство! Чого ми дивимося на приймач очима "просунутого" користувача? Пересічних користувачів переважна більшість і може нам варто було б  враховувати і їхні інтереси? Не забуваймо приказку: Все просте- геніальне! Совітська техніка була дубова... ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній slavon

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 4501
  • Рейтинг: +5331/-63
  • Слава Героям ОУН-УПА! Cлава воякам СС "Галичина"
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #18 : 07:05:29, 09 Серпня 2016 »
Цитувати
спеціально роздрукую для власників дрімів і буду давати їм як інструкцію,а також зрозумів що наші айтішники всі канали напамять знають,то тепер буду сканувати для всіх своїх кліентів які дивляться одні чехів з 23,інші з тора мадярів,а треті словаків хай мені на компі посортують канали дрімбокседітом шо я буду морочитися ,а може в них спеціальні компи пишуть цей показує,а цей ні,мене маразм наших комполюбів вже задрав ,не знаю на хріна їм телевізор коли крім монітора їм більше нічого не треба,всяку лобуду будуть нести лиш би виправдати свої переконання,та сортуйте для себе,а люди хотять дивитись то шо вони люблять,то грузину грузію давай,румину молдавію,італьянцю ставив,студент іспанську вчить та прокиньтесь подивіться шо крім вас ще інші люди є!
прошу пана якщо ви не здатні розібратися , хочаб на елементарному рівні з Linux & E2 то це Ваші проблеми і не треба зваливати усе з хворої голови на здорову !!! Таких "установщиків" що знають як настроїти трьохголового з найдешевшим приймачом аля Жлобо 4100С чи Жлобо ХД у нас вагон, ось тільки після їх "якісних установок" доводиться потім усе переробляти !!! Сервіс повинен бути повним, а якщо ви чогось не вмієте то треба старатися це вивчити і зрозуміти, в іншому випадку взагалі не варта цим займатися ...  ca.,   

Цитувати
Вельмишановне товариство! Чого ми дивимося на приймач очима "просунутого" користувача? Пересічних користувачів переважна більшість і може нам варто було б  враховувати і їхні інтереси? Не забуваймо приказку: Все просте- геніальне! Совітська техніка була дубова... ca.,
так званому "пересічному користувачеві" (сюди прийшов адмін і видалив написане) треба ставити щось на зразок Q-Sat03HD /U2C/Tehnosat HD mini за подвійну ціну - бо все одно той металолом більше року не витримає, а претензій потім буде вагон !!!  :2funny:  ca.,
« Останнє редагування: 14:53:23, 10 Серпня 2016 від bodyan »
З повагою Slavon
4W+5E+13E+19E, 36Е+39Е
DreamBox 500HD, Openbox X540, X820CI
Віжин ТВ (Viasat UA) - це маразм, яких мало !!!
Стронг 7700/07 - металолом, гіршого від нього приймача немає !!!

Відсутній DiD /7AHAC

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 939
  • Рейтинг: +458/-6
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #19 : 09:08:10, 09 Серпня 2016 »
Е2  відскановуєш потрібний транспордер, знаходиш його в списку спутники/канали, стаєш на назву цього каналу, на пульті нажимаєш кнопку (меню) відкриєтся вікно з пропозиціями, вибираєш пункт ( добавити канал до фаворитних ) і ось чудо відбулося канал уже наприклад в папці під назвою "Спорт" Потім можна вибрати пункт ( переміщення ) і переміщаєш канал в верх, або вниз.
Мова йде про групу каналів яку можна було б перемістити чи додати до фаворитів а не про один канал. Та про сортування каналів за транспондерами.

І так виглядає, що нашу дискусію пасувало би модерам перенести в загальний розділ, який стосується Енігми2, бо ми вийшли за межі обговорення теми про Opticum AX-Odin

Додано: 09:28:49, 09 Серпня 2016
[/quote]
Цитувати
так званому "пересічному користувачеві"  (сюди прийшов адмін і видалив написане)
Як на мене, то в емоційному запалі ви м'яко кажучи, перегинаєте палицю. І те що в дужках треба підтерти.
 
« Останнє редагування: 14:53:54, 10 Серпня 2016 від bodyan »
Ось така от х***я малята...

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1013
  • Рейтинг: +3085/-0
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #20 : 11:13:18, 09 Серпня 2016 »
Цитувати
Мова йде про групу каналів яку можна було б перемістити чи додати до фаворитів а не про один канал. Та про сортування каналів за транспондерами.
В енігмі є така функція "Увімкнути редагування пакета користувача"
Наводжу приклад : В фаворитну папку "НТВ+" потрібно додати нові відскановані канали
1. Відкриваю папку "НТВ+" з списком каналів
2. Нажимаю кнопку Menu - з"являється меню редактора каналів
3. Вибираю "Увімкнути редагування пакета коритувача" або "Включить редактирование пакета пользователя"
4.Нажиаю жовту кнопку "Провайдер" вибираю "НТВ+" захожу в папку
5. Канали які уже існують в фавориті будуть підсвічуватись іншим кольором , яких немає будуть звичайного кольору при нажатті кнопки ОК канали будуть міняти колір
6. Відмічаю групу каналів які потрібно додати в фаворит
7. Нажимаю кнопку Menu - Вибираю "Завершити редагування пакета користувача"
Усе в кінці фаоритного списку "НТВ+" нові добавленні канали ! :2funny:
Жмем Menu вибираєм "Увімкнути переміщення каналів та сортуєм  !
Ось така байка  ca.,

Додано: 12:06:05, 09 Серпня 2016
Також в фаворитному списку енігми можна створити фаворит (папку) під назвою "Last Scanned"
В цю папку атоматично будуть кидатися останні проскановані канали (просканували один транспондер у папці канали цього транспондера , просканували супутник - канали супутника , провайдер - канали провайдера і т.д.)  Що дуже зручно для подальшого редагування каналів не потрібно переглядати увесь загальний список  O0

« Останнє редагування: 12:06:05, 09 Серпня 2016 від hmura »
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #21 : 19:04:30, 09 Серпня 2016 »
Вік живи- вік учись... Дякуючи hmura процес пришвидшився! Де ти Сергій раніше був- відпала б непотрібна перепалка. Надіюся DiD /7AHAC і решта отримали вичерпну відповідь і питання можна вважати вичерпані. ca., ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній hmura

  • Модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1013
  • Рейтинг: +3085/-0
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #22 : 20:40:19, 09 Серпня 2016 »
Василь та це стандартна процедура ! Я нічого нового не відкрив редактор каналів фактично не змінився з часів Енігми 1
Усі функції залишилися все те саме робиться на старих дрімах та дібоксах
Взагалі я рахую редактор каналів енігми найкращим , якщо чесно я свої списки в основному редагую з пульта ! Dreamboxeditоrом дещо піредаговую но в основному використовую для скидання і завантаження в приймач.
Но редактор каналів це все фігня  :2funny: До чого я веду на сьогодняшній день майже у кожного є смартфон на андроїді
Андроїд + Енігма це бомба короче можливостей куча , прикладів багато наводити не буду тільки один :
Кожен хотів мати крутого сатфіндера купляли опенбокси сатлінки паяли цвіркуни і т.д.
В телефоні з плеймаркету встановлюєш Enigma Satfinder і маеш результат :

І не потрібно ніяких кабелів ,живлення і т.д. Прсто крутиш антену та дившся на телефон  *-A
Це лише якийсь 1% з можливостей Енігми ! Якщо ви до сих пір ще в танку то пора вилазити  9_4
Vu+ Uno 4k
Apple tv 4k 2021

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #23 : 22:12:54, 09 Серпня 2016 »
Пропуную адміну створити тему "Enigma+Android - корисні фітчі для користування"  і кожен хто щось цікаве знає для користування цією парою, буде ділитися. derisive.gif
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній vasjabr

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1497
  • Рейтинг: +2467/-40
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #24 : 22:23:10, 09 Серпня 2016 »
Слушна пропозиція... Підтримую. ca.,
GI 8180 Vu+Solo, ORTON 7010CX, LEMBERG 2000 4,8*E, 13*E, 4*W
SAMSUNG UE32EH6037UXUA
=================================
ГЕРОЇ ПОТРІБНІ ТАМ, ДЕ НЕ ВИСТАЧАЄ ФАХІВЦІВ
===
Я російською не розмовляю тільки за то,
що нею розмовляє путін-Ху@ло!!!

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #25 : 09:31:38, 10 Серпня 2016 »
У всіх користувачів присутня можливість створення теми :)

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #26 : 05:45:25, 11 Серпня 2016 »
Повністю підтримую Хмуру, свої списки саме таким методом і редагую на тьюнері, там взагалі є можливість хоть всього провайдера одним махом закинути у фаворит, просто мені дивно, що цього раніше ніхто не знав і 2 сторінки тексту ні про що..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

Відсутній vitivan

  • Спонсор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1174
  • Рейтинг: +289/-12
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #27 : 07:19:25, 11 Серпня 2016 »
переваги і недоліки

Тільки переваги!  Це як комп"ютер і калькулятор, може відмовимося від комп"ютерів і повернемось до калькуляторів?

Відсутній april

  • Старожило
  • ****
  • Повідомлень: 385
  • Рейтинг: +223/-13
  • (Янтарне)
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #28 : 13:26:41, 11 Серпня 2016 »
Повністю підтримую Хмуру, свої списки саме таким методом і редагую на тьюнері, там взагалі є можливість хоть всього провайдера одним махом закинути у фаворит, просто мені дивно, що цього раніше ніхто не знав і 2 сторінки тексту ні про що..

Людина питала конкретно про:
1.Яким чином можна виділити групу каналів?
2.Яким чином перемістити групу каналів з одного фаворитного списку(чи загального списку) в інший?
3.Як відсортувати канали за транспондером та повернути сортування до попереднього вигляду?

Іменно такого там не зробиш.  А про те про що Ви говорите, думаю знають усі.
- GI 8180 (VU+Solo)
- GI 8120

- MI BOX 3
- I Like Home Box
4W-5E-13E-36E

Відсутній tosat

  • Глобальний модератор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1455
  • Рейтинг: +1814/-1
  • Що може бути краще дріма - тільки Дрім HD...
Enigma2 - переваги і недоліки (ввічливе обговорення)
« Відповідь #29 : 16:13:40, 11 Серпня 2016 »
Якщо людина не може виконати п.1 та 2 хай краще забуде за Енігму 2
п.3 не критично
А такі плюшки як сканування супутників з одночасним стиранням мусору немає ні на одному тьюнері..
P.S.вже дістали своїми хотілками..
Не подобається, то не юзайте..
Dreambox 8000 HD PVR, Toroidal T90 39.0,31.5,28.2,23.5,19.2,13.0,9.0,4.8 East - 0.8,4.0 West
90-75-40(C-band)-36-13-4.8(East)-4.8(West)

 

"Ds2_tRUb_DM500s" - мод. на базі "Nabilo Darkstar2" + файли і обговорення

Автор gotsanyukРозділ Dreambox SD

Відповідей: 16
Переглядів: 9660
Остання відповідь 19:13:04, 24 Березня 2015
від olvilu
Інструкція - обговорення. "Cosmosat 74*0"

Автор vfedorkivРозділ CosmoSAT

Відповідей: 19
Переглядів: 11961
Остання відповідь 08:59:25, 06 Січня 2014
від iva3
Обговорення навколо EMU "Cosmosat 74*0"

Автор bumer1978Розділ CosmoSAT

Відповідей: 24
Переглядів: 10611
Остання відповідь 20:51:50, 12 Березня 2015
від VANOS
Проблеми - Вирішення. Обговорення - "Cosmosat 74*0"

Автор bodyasatРозділ CosmoSAT

Відповідей: 17
Переглядів: 9767
Остання відповідь 18:25:22, 03 Серпня 2015
від oleg_lezha
Обговорення OPEN SX1 / SX2 / SX2 COMBO

Автор StycРозділ Open SX 1 HD, SX 2 HD

Відповідей: 3
Переглядів: 6791
Остання відповідь 18:10:58, 03 Січня 2021
від Styc