Автор Тема: Вибір приймача IV квартал 2013 - поради у виборі приймачів  (Прочитано 9320 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Відсутній bodyan

  • Адміністратор
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 6258
  • Рейтинг: +8349/-14
Поради у виборі супутникового приймача стандартної і високої чіткості для початківців

Особистий рейтинг приймачів стандартної і високої чіткості відповідно до цін на нашому інтернет ринку. Наведені ціни приблизні і звісно ж можуть різнитись.

Galaxy Innovations GI S1126 ~ 30$
GI S1126 - являється приймачем стандартної чіткості, в арсеналі якого знаходиться ВЧ-вихід і картоприймач з підтримкою величезної кількості провайдерів, в тому числі XtraTV і системи Crypton (Львівський Медіамакс). Якщо у вас немає необхідності в циферблаті на передній панелі і металевому корпусі для економії коштів зверніть увагу на спрощену модель Galaxy Innovations GI S1026. Нагадаю дана модель являється пристроєм лише для перегляду телеканалів і прослуховування радіоканалів без будь-яких мультимедійних можливостей.



Проц. Ali3329C
Мультикартоприймач
ВЧ-вихід
Софтова підтримка


На даний момент на ринок входить величезна кількість пристроїв на процесорах SunPlus 1512 (U2C S+, Openbox X5).Вартість цих приймачів починається від 45$. Оскільки даних ресиверів я не тестував, власне через це не можу нічого сказати.


Galaxy Innovations GI HD Mini ~ 53$
GI HD Mini - перша ластівка серед приймачів високої чіткості (HD) у даному рейтингу. Модель доволі швидко набрала популярності і не лише завдяки ціні. Перевагами даної моделі на мою думку являються компактність, зовнішній блок живлення(12В) з заміною якого не виникне жодних проблем, мультимедійність, підтримка Wi-Fi адаптерів, карткоприймач з підтримкою більшості провайдерів. З даною моделлю, як і подальшими у даному рейтингу з'являється можливість запису/відтворення телепередач, а також відтворення інших відео/аудіофайлів. Судячи з підтримки приймачів на проц. ALI  за актуальність ПЗ можна не турбуватись :)


Проц. Ali3606 HD
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіоформатів)
Підтримка Wi-Fi адаптерів
2 роз'єми USB 2.0
Мережевий порт LAN
Зручність у ведені ключів і даних серверів
відсутність перемикача вимкнення на задній панелі


Якщо у вас виникла необхідність у 3G-інтернеті на приймачі і немає бажання переплачувати за додатковий 3G-модем зверніть увагу на Skybox F4 HD PVR з GPRS-модемом. 


Galaxy Innovations Gi S8120 / Amiko SHD-8900 Alien ~ 93$
Незмінним лідером 100-доларової цінової ніші являється Gi S8120 і його брати аналоги :).  Два з половиною роки після появи в моїх руках першої моделі - непоганий термін для перевірки і подальших рекомендацій пристрою іншим користувачам. Модель може похизуватись двома операційними системами Spark і Enigma2/Neutrino, підтримкою популярних емуляторів Mgcamd, Oscam, Wicardd, мультимедійність, мультикартоприймач, підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів. До недоліків приймача відніс наявність лише одного роз'єму USB 2.0 - як вихід необхідне придбання USB хаба.



Проц. STI 7111
ПЗ (Linux): 2 OS Spark / Enigma2
Мультикартоприймач
Мультимедійність (підтримка більшості відео/аудіо-форматів)
Підтримка Wi-Fi / 3G адаптерів
Мережевий порт LAN
лише 1 роз'єм USB 2.0


Galaxy Innovations Genius E3HD (96$) і Galaxy Innovations Genius (125$) являються непоганими альтернативами приймачеві Galaxy Innovations Gi S8120. Основною відмінністю являється процесор фірми Broadcom, у решті ж функціоналу приймачі не переважають Gi S8120



Модерується...

Відсутній yura150480

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 238
  • Рейтинг: +57/-2
  • Файне місто Львів
для Спарку достатньо лише флешки, жодних фтп, удп, хттп і т.д.
Це ти дід загнув,фтп щей як потрібне,наприклад я хочу поміняти бінарік ,через флеш це пів години яйце мороки,через фтп 6 секунд,плейлист тільки через фтп...
А вам nico2,скажу,не знаєш броду не лізь у воду... В того пана стояв OUP онлайн плеэр,якщо би ти тюнер переапрошив ,наврят чи ти би цей плагін відновив... І цікаво що ти прислав тому вуйкові в папці плагін ,там лостантьо було або нюкамб лист або сервер для оскама(звичайно правильно розкиданий по папкам)...

Зливаєте все це на флешку, через  збереження налаштувань, яке  є вбудоване в прошивці й маєте свій бекап
Дід панас нафіга?????? Папку плагіни і все ,нахера ще з собою 50метрів ПЗ таскати???? Ну ще список каналів...

uRick

Відсутній DiD /7AHAC

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 939
  • Рейтинг: +458/-6
для Спарку достатньо лише флешки, жодних фтп, удп, хттп і т.д.
Це ти дід загнув,фтп щей як потрібне,наприклад я хочу поміняти бінарік ,через флеш це пів години яйце мороки,через фтп 6 секунд,плейлист тільки через фтп...
А вам nico2,скажу,не знаєш броду не лізь у воду... В того пана стояв OUP онлайн плеэр,якщо би ти тюнер переапрошив ,наврят чи ти би цей плагін відновив... І цікаво що ти прислав тому вуйкові в папці плагін ,там лостантьо було або нюкамб лист або сервер для оскама(звичайно правильно розкиданий по папкам)...

Зливаєте все це на флешку, через  збереження налаштувань, яке  є вбудоване в прошивці й маєте свій бекап
Дід панас нафіга?????? Папку плагіни і все ,нахера ще з собою 50метрів ПЗ таскати???? Ну ще список каналів...
yura150480
1.Я це до того, що на Спарку можна обійтися без фтп, бо його чомусь боїться ніко2, принаймні в мене склалося таке враження.
Ніхто й не сперечається, що через фтп швидше та зручніше.

2.Зробивши свій дамп та перевіривши його будеш спокійніше себе почувати. Бо можуть бути "граблі" в клієнтській прошивці. Ніжто не забороняє злити з налаштованого тюнера окремо канали, мати окремо плагіни та окремо дамп. У сучасних флешок проблем з об'ємом нема, дивлячись на розміри файлів.
Ось така от х***я малята...

 

Приховані можливості приймачів "Глобо"!

Автор gotsanyukРозділ Globo, Digital, Opticum, Orton і їх клони

Відповідей: 5
Переглядів: 11884
Остання відповідь 13:40:24, 10 Жовтня 2010
від oldmi
Вибір бюджетного COMBO ресивера з нормальною роботою інтернет сервісів.

Автор KomelektronРозділ DVB-T2 - цифрове ефірне телебачення

Відповідей: 1
Переглядів: 1679
Остання відповідь 13:56:12, 13 Березня 2021
від slavon
Реанімація приймачів Globo 7010,7100, Openfox 7010

Автор bodyanРозділ Інструкції для Globo 7010, 7100

Відповідей: 0
Переглядів: 6704
Остання відповідь 15:38:05, 18 Серпня 2008
від bodyan
Прошивка для приймачів Orton/Opticum HD 9600, HD TS 9600

Автор bodyanРозділ Opticum 9600 (TS) HD 2CX2CI PVR LAN

Відповідей: 8
Переглядів: 20968
Остання відповідь 14:16:55, 12 Липня 2018
від wox-2
Вибір плагіна / емулятора для шарінга Openbox HD

Автор Shaggy88Розділ Програми, Плагіни, Емулятори, Списки каналів

Відповідей: 6
Переглядів: 4578
Остання відповідь 13:32:09, 20 Червня 2014
від slavon